صفحه 51 از 51 نخستنخست ... 4142434445464748495051
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 502 , از مجموع 502

موضوع: تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم در این تاریخ امتحان جی آر ایی دادم و میخواستم نظرم رو راجع به این امتحان و محل برگزاری و غیره بگم
    اول اینکه من سه ماه قبل از امتحان GRE امتحان آیلتس دانشگاه آزاد رو دادم و خیلی از محیطش راضی بودم. میزهای یک نفره، کیفیت صدای خیلی مطلوب، محیط آروم و ساکت، مراقب ها که دائما حواسشون بود که اگه چیزی لازم دارین بهشون اطلاع بدید. در کلی خیلی راضی بودم.
    برای امتحان جی آر ایی، دانشکده زبان دانشگاه تهران در خیابان کارگر بود. با تصوراتی که من راجع به محل آیلتس داشتم، راستش تو ذوقم خورد. جمعیت خیلی خیلی زیاد، صندلی های آهنی که دوره کنکور ده سال پیش!!!!! امتحان میدادیم، صدای بسیار بم و نامفهوم کسی که مدیریت امتحان باهاش بود خیلی تو روحیه ام تاثیر منفی گذاشت. در هر صورت که من امتحان رو دادم و نمره ام اگرچه خیلی خوب نبود ولی خب برای خودم راضی کننده بود چون من به صورت فشرده خوندم.
    verbal: 147
    Quant: 158
    AW: 3.5
    سلام دوست گرامی
    لطف می فرمایید منابعی که مطالعه کردید و برنامه زمانبندی خود را برای GRE بیان کنید.
    GOOD LUCK
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

حتما دوست عزیز، اگرچه نمره من خیلی خوب نشد ولی به نظرم برای دو ماه خوب بود.
    برای وربال کتاب 1100 لغات بارونز، پرینستون، کتابی که خود ETS برای revised داده و کاپلان. البته شنیدم کتاب 800 لغت خوبه اگه بخونی و 3000 لغت خود ETS
    برای ریاضی هم کتاب خود ETS و یک سری تست های bigbook رو زدم. به نظرم برای ریاضی باید تمرین کرد چون سوالا نسبت به امتحانهای قبلی پیچیده تر شده و سعی کنید روی ریاضی بیشتر کار کنید چون خیلی خیلی مهمتره و البته رایتنیگ
    don't forget to smile