صفحه 3 از 51 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 502

موضوع: تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

به نظر من که ریاضی آسون بود ولی چند تا سوال تریکی بود. وربالم که نگو، لغات آسون ولی متنا آدمو اذیت می کرد. ریاضی و عالی زدم ولی وربال کم می شم. رایتینگم که خدارو شکر آسون دادن، راحت می شد نقدش کرد. امیدوارم راضی 170 بشم و وربال در بهترین حالت 145 می شم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

رايتينگ ساده بود وربال سخت و بخش اول كوانت وقت گير

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

سلام دوستان

من این امتحان رو ندادم ولی یه سوال دارم : امروز کسی تونست بین سکشن ها جابجا بشه؟ اگه بعضی ها این کار رو کردن، کلاً انجام این کار چقدر دیده شد؟ کسی بود که بخواد و نتونه یا اینکه به این کار اقدام کنه و دچار مشکلی بشه؟

متشکرم

من یک نفر رو دیدم که در 10 دقیقه break صندلیش کنار دیوار بود و داشت writing رو کامل می کرد. فکر کنم وقت کم آورده بود و کسی هم متوجه نشد خدارو شکر. چون همه مراقب ها یک جا جمع شده بودند و حرف می زدند. کلا مراقباش گیر نبودند برعکس امتحان IELTS که پارسال داده بودم. موفق باشید.

Member deKXer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial & SE - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10123 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من این امتحان رو ندادم ولی یه سوال دارم : امروز کسی تونست بین سکشن ها جابجا بشه؟ اگه بعضی ها این کار رو کردن، کلاً انجام این کار چقدر دیده شد؟ کسی بود که بخواد و نتونه یا اینکه به این کار اقدام کنه و دچار مشکلی بشه؟

متشکرم
    بله، دیده شد. خیلی شدید نبود چون وقت ریاضی زیاد نیومد برای خیلیا ولی بازم بود. البته من توی یک کلاس بودم و ندیدم توی سالن اوضاع چطوریه. توی کلاس چند نفری رو دیدم اینور اونور میکردن، یا تو وقت استراحت سؤالا رو دید میزدن. مراقب هم کلاً یه جای دیگه بود حواسش!
    جدول روادید دانشجویی آمریکا:

دوبی 2013 - دوبی 2012 - آنکارا 2013 - عشق آباد 2013 - ایروان 2013

از پاسخ های شما ممنونم و اگه بازهم کسی بتونه اضافه کنه که بهتره.

داستان اینه که یکی از دوستان نزدیک من، که روی این کار حساب کرده بود، به دلیل وجود یک مراقب گیر، امروز نتونست برنامش رو عملی کنه و حتی به برداشته شدن شمارش هم تهدید شده بود. یعنی بعد از تذکر پی در پی، مراقب خواسته بوده که شماره دوست من رو برداره تا به ets ریپورت بشه.

خواستم ببینم جو اونجا در کل چجوری بوده و اینکه آیا برگذاری GRE داره به سمت سخت گیری مفرط پیش میره یا صرفا بدشانسی دوست من بوده؟

مفرط نیست عزیز من. قانون امتحانه.
    مراقب فقط قانون رو اجرا کرده. گیر ؟؟؟؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

از پاسخ های شما ممنونم و اگه بازهم کسی بتونه اضافه کنه که بهتره....
    خواستم ببینم جو اونجا در کل چجوری بوده و اینکه آیا برگذاری GRE داره به سمت سخت گیری مفرط پیش میره یا صرفا بدشانسی دوست من بوده؟
    دوست خوب ميدونيد كه اين كار به طور كل تقلب محسوب ميشه و اينكه ديگران تونستن يا نتونستن اينكار رو انجام بدن عملا قوانين ETS رو زير پا گذاشتن و ازدياد اين موارد به جمع شدن اين آزمون از ايران منجر خواهد شد. لذا درخواست دارم قوانين فاروم رو مطالعه كنيد .
    ضمنا امسال نسبت به سال گذشته صرفا سخت گيري بيشتري اعمال شد و شايد يكي از دلايلي كه دوستان وقت كم آوردن همين بوده. درسته اين آزمون سخته و زمانش محدود اما من اينطور كه از كشورهاي ديگه خبر دارم به اين سهولت با آزمون برخورد نميشه و اين نهايت به ضرر خودمون خواهد شد اگر به خاطر 1-2 تست بيشتر گزارشاتي از اينجا ارسال شه كه به نفع هيچ كسي نيست و نهايت براي اين هم بايد آواره ي اين كشور و اون كشور بشيم. جالب اينكه اونجا يك قدم هم از قانون فراتر نميريم .شادزي
    ویرایش توسط siaavosh : November 17th, 2012 در ساعت 09:33 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    دوست خوب ميدونيد كه اين كار به طور كل تقلب محسوب ميشه و اينكه ديگران تونستن يا نتونستن اينكار رو انجام بدن عملا قوانين ETS رو زير پا گذاشتن و ازدياد اين موارد به جمع شدن اين آزمون از ايران منجر خواهد شد. لذا درخواست دارم قوانين فاروم رو مطالعه كنيد .
    ضمنا امسال نسبت به سال گذشته صرفا سخت گيري بيشتري اعمال شد و شايد يكي از دلايلي كه دوستان وقت كم آوردن همين بوده. درسته اين آزمون سخته و زمانش محدود اما من اينطور كه از كشورهاي ديگه خبر دارم به اين سهولت با آزمون برخورد نميشه و اين نهايت به ضرر خودمون خواهد شد اگر به خاطر 1-2 تست بيشتر گزارشاتي از اينجا ارسال شه كه به نفع هيچ كسي نيست و نهايت براي اين هم بايد آواره ي اين كشور و اون كشور بشيم. جالب اينكه اونجا يك قدم هم از قانون فراتر نميريم .شادزي
    من هم موافقم بهتره که به فکر تقلب یا وقت چیزی رو رو چیز دیگه بزارید حساب باز نکنید بهترین کار اینه که با آمادگی 100% برید چون این زمانها محاسبه شدس و اگه کسی درست بخواهد یه رایتینگ خوب بنویسه تازه وقت کم هم میاره. راضی هم نسبیه برای اون سه تا تست تریکیش باید وقت بزارید بقیش که راحت بود.

اگه GRE هم بره جزو تحریم ها که واقعا همه دانشجو ها آواره میشن با این قیمت ارز با اجازتون تا افغانستانم نمیشه رفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, University of Bologna

من همین امتحانی رو دادم که شما دارین در موردش حرف می‌زنین؟ ریاضی هر دو قسمت اش من وقت اضافه آوردم. قسمت اول حدود ده دیقه و قسمتِ دوم چهار پنج دقیقه.
    وربال اش ریدینگ‌های خیلی سختی داشت. مخصوصن توی وربالِ اول یه ریدینگ‌ای بود در مورد ادبیات که 5 تا سوال داشت و جواب دادنِ سوال هاش به غایت سخت بود. در کل فکر می‌کنم وربال‌اش در حدودِ خودِ نمونه‌های ای‌تی‌اس بود. حالا ریدینگ‌هاش یه کم سخت‌تر و لغاتِ استفاده‌شده اش یه کم کمتر قلمبه سلمبه.
    آنالایتیک رایتینگ هم خیلی مناسب بود. اگر سه چهار تا نمونه امتحانی که تو کتاب‌های خود ای‌تی‌اس هست (آفیشال و پرکتیس بوک و ...) رو در زمانِ خودش بنویسید توی جلسه براش وقت کم نمی‌یارید. اگر هم حوصله دارین یه سری به
    pool of the issue topics
    تو سایتِ ای تی اس بزنید.

Junior Member

writing آسون، argument topic دقیقا توی pool وجود داشت... verbal سخت ، quant سخت و وقتگیر ( یعنی به دمطور کل امتحانم به فنا رفت سر ریاضی (((((( ) چون فکر میکردم آسونه و سریع کار نمیکردم ولی به طرزی وقت کم آوردم :'(