صفحه 4 از 51 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 502

موضوع: تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

دوستان ریاضی یه سوالی داشت که گزینه هاش median و mean و range بود. کدوم گزینه ها جواب بودند؟

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 17 نوامبر 2012

تصحیح میکنم.
    Claim: problems of modern society cannot be solved by government and legal laws
    Reason: Laws cannot change the hearts of people
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member adt89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

Median و Mean

Member Elena85 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 17 نوامبر 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    تصحیح میکنم.
    Claim: problems of modern society cannot be solved by government and legal laws
    Reason: Laws cannot change the hearts of people
    دقیقش این بود:
    Claim : Many problems of modern society cannot be solved by laws and the legal system.
    Reason: Laws cannot change what is in people's hearts or minds

Junior Member innertide آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

ریاضی و یکی دو تا از ریدینگ های وربال غافل گیرم کرد .
    خلاصه سوارمون شد GRE.

Junior Member

سلام

رایتینگ : هر دو تاش راحت بود. تقریبا هر دو را خیلی خوب نوشتم. ( برای رایتینگ فقط کتاب بارونز و ets خوانده بودم )
    وربال :در کل لغاتش سخت نبود ولی متن ها خیلی زیاد بودند نمی شد همه متن ها را خوند.فکر کنم 20 -25 تایی درست زده باشم. ( به نظرم برای وربال کاپلان و 1100 کفایت می کند ) با توجه به این آزمون که امروز دادم به نظرم دوستانی که به دنبال نمره خوب در این قسمت هستند باید علاوه بر مطالعه لغت بیشتر باید روی سرعت مطالعه متون و درک مطلب کار کرد.
    کوانت اول به شدت وقت کم آوردم 5 تایی شانسی زدم( کتاب بارونز و ets کامل خونده بودم به نظرم سطح سوالات در سطح همان ets بود فقط سوالات وقت گیر این قسمت خیلی زیاد بود، منم با بقیه دوستان موفقم برای کوانت حتما قسمت آمار کتاب ets خوانده شود)
    کوانت دوم : با توجه به تجربه کوانت اولی دقیقا سر وقت تموم شد.
    من تو راهروی همکف بودم ناحیه 2 که مراقبا به شدت روی موضوع اینکه هر سکشن در زمان خودش زده بشه سختگیر بودند.
    امیدوارم همه دوستان به نتیجه دلخواهشون برسند.

Junior Member mehran82 آواتار ها

سلام
    به نظرم وربال آب خوردن بود وقت اضافه آوردم.فک کنم از 170 ، 180 بشم. ریاضیم با اینکه کار کرده بودم سخت بود قسمت اول 6تا رو سیاه کردم. برای وربال کار خاصی از دستتون بر نمیاد. مادرزادی باید وربال کار باشید!! حتی ریدینگم کار کنید فایده نداره!
    موفق باشید
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛ كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند

من فکر نمیکنم Quant این آزمون ها چیزی باشه که بشه تو دو روز، دو هفته یا دو ماه بهش رسید. باید پایه ریاضی قوی باشه. به نظر میرسه که کم کم داره جوری میشه که فقط کسانی نمرات تاپ quant رو میگیرن که واقعاً تحلیل ریاضی خوبی داشته باشن. نه به زور تست زنی و ... . فکر میکنم دوستانی که رشته های فنی مهندسی خوندن و روزمره با این مسائل (تو شکل های مختلف) سر و کار دارن، فقط باید دقت کنن! سوالی که نتونن حل کنن وجود نداره.

راجع به AW، به همه توصیه میکنم حتماً روی سرعت نوشتاری تون کار کنید. بیشتر وقتا شما حرف واسه گفتن دارید، تو برگه تون هم جا هست، ولی وقت کم میارید. با یه نگاه گذرا رو برگه اطرافیانم متوجه شدم که اکثراً مثل خودم حدود 2 صفحه از 4 صفحه ای که در اختیار داشتن پر کردن.

در مورد وربال هم، فقط کلمه بلد بودن کافی نیست. فکر میکنم بیشتر کسانی نمره بالایی میگیرن که یه جورایی انگلیسی جزئی از زندگیشون بوده. امروز ریدینگ های وربال منو یاد درس "خواجه عبدالله انصاری" که اول کتاب ادبیات دبیرستان بود انداخت! هر کلمه ای یه معنی ای میده (که ممکنه ندونی) و اگر بدونی هم ممکنه کمکی به فهم کلی جمله نکنه. به نظر من شاید کارکردن رو چند تا مقاله ژورنالی بتونه خیلی "دست یافتنی" تر و impressive تر باشه تا 1 سال خوندن برای GRE و گرفتن نمره وربال بالا.

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran82 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم وربال آب خوردن بود وقت اضافه آوردم.فک کنم از 170 ، 180 بشم. ریاضیم با اینکه کار کرده بودم سخت بود قسمت اول 6تا رو سیاه کردم. برای وربال کار خاصی از دستتون بر نمیاد. مادرزادی باید وربال کار باشید!! حتی ریدینگم کار کنید فایده نداره!
    موفق باشید
    دوست عزیز خیلی از کسانی که نمره ی پایینی در امتحان اول اورده بودند با تلاش و تمرین زیاد نمره های خیلی بالا اوردند. مثلا یکی از دوستان از نمره 410 به 760 رسیده بود. بعید میدونم مادرزادری وربال کار بوده باشند این عزیزان!
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member

رایتینگ که آسون بود. در مورد وربال هم ایده ای ندارم چون کلا کار نکردم. Quant هم به نظر من آسون بود. باید تمرین می کردین قبلا. کتاب هم به نظرم حتما آفیشال گاید ETS ورژن 2 رو حتما بخونید. چون یه سوال اومده بود در مورد نرخ بهره. من مدلشو تو این کتاب دیدم ( البته شاید تو کتاب دیگه بوده و من بد خوندم)

ولی یه توصیه به کسایی که می خوان امتحان بدن (تجربه شخصی خودم): سعی کنید 7-8 سری تست مثل شرایط امتحان تمرین کنید. توی امتحان اگه از قبل تمرین این مدلی نداشته باشید، وقتی به قسمت های آخر میرسید مغزتون هنگ می کنه و تو همچین موقیعتی حتی ممکن هست اسم خودتونم اشتباه بنویسید. پس در کنار خوندن کافی حتما حتما شرایط امتحان رو واسه خودتون شبیه سازی کنید (مغزتونو به هنگ کردن عادت بدید)