صفحه 42 از 51 نخستنخست ... 3233343536373839404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 502

موضوع: تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون روز 17 نوامبر2012

[QUOTE=applytousa;1018496]
    نقل قول نوشته اصلی توسط deKXer نمایش پست ها

شما درست متوجه شدی. من برای اکتبر اصلا رایتینگ کار نکرده بودم و با اطلاعات تافل رفتم و یه خورده غافلگیرم کرد. برای نوامبر 10، 12 تایی از توی POOL نوشتم و برای خودم تمپلیت تاختم. البته دوستمون بهنام درست میگفت. رایتینگ توجه ویژه نمیخاد اگه کسی وربالش قوی بشه خود به خود مثل همون متون وربال مینویسه. اون متون هم که متون برجسته ای هستن. من تو جریان نوره بهنام هستم ایشون 10 دقیقه از رایتینگ برد روی وربال که همین باعث شد رایینگ 3 بگیره در حالی که اگه اینکار رو نمیکرد مثلا وربالش 160 میشد و رایتینگش 4. به همه توصیه میکنم هر بخشی رو توی زمان خودش جواب بدن و گرنه ضرر میکنن و این به هیچ وجه به نفعشون نیست.
    البته ایشون 20 دقیقه وقت اضافی به خودشون داده بودن.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post951115
    دوستانی که امتحان دادند میدونن 20 دقیقه یعنی چه قدر وقت.20 دقیقه یعنی شما دو تا سکشن وربال رو تو وقت 90 دقیقه جواب بدی. یعنی برای هر سوال 108 ثانیه به طور متوسط.رایتینگ این امتحان هم با تافل خیلی فرق می کنه.من رایتینگ آی بی تی 28 شدم. ولی این امتحان خیلی راحت بهم 3 دادن.
    ویرایش توسط shadbasham1 : December 17th, 2012 در ساعت 06:01 PM

Junior Member

سلام دوستان من گند زدم آرمونمو ربال 151 کوانت 155 رایتینگ 3.5 واسه دانشگاه های بین 30 فش 50 امریکا زدم دیگه شانسی ندارم نه؟ ((((((((((((((((((((((

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط chuck_im نمایش پست ها
    سلام دوستان من گند زدم آرمونمو ربال 151 کوانت 155 رایتینگ 3.5 واسه دانشگاه های بین 30 فش 50 امریکا زدم دیگه شانسی ندارم نه؟ ((((((((((((((((((((((
    تو این رنکینگ این نمره براتون دردسر میشه دوست من البته اگه استاد داشته باشین میتونه قضیه فرق داشته باشه...بهرحال هیچ چیزی رو هم نمیشه با قطعیت گفت. ولی اگه میخواین فقط تو این رنک اپلای کنین، کار اشتباهیه به نظرم.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط royaizadi نمایش پست ها
    من 4 ماه شبانه روز خوندم، خیلی زحمت کشیدم ولی نتیجشو ندیدم
    وربال و کوانت جفتشو 147 شدم. واقعا نمیدونم دیگه چجوری بخونم. هرچی کتاب لغت بوده خوندم. 3500، 1100 هچی که دستم بوده خوندم. سر امتحان به شدت وقت کم آوردم. واسه بقیه توصیه میکنم رو زمانتون خیلی کار کنید. استرس و فشار امتحان خیلی تاثیر میزاره. اگه الآن برمیگشتم به تابستون این همه لغت نمیخوندم که اصلنم به دردم نخوردن، فقط متن میخوندم و تندخوانیمو قوی میکردم. اصلا دیگه نمیتونم فشار امتحانو تحمل کنم البته من رشتم انسانیه و کلا از ریاضی وحشت دارم. سر ریاضی ذهنم انگار قفل شده بود. واسه بچه های انسانی توصیه میکنم ریاضی رو خیلی جدی بگیرید و اصلا دست کمش نگیرید و خیلی کار کنید مخصوصا رو سرعتتون.
    دوستانی که نمره وربالشون بالا شده میتونن به من راهنمایی کنن که با سطح خوبی که من توی لغت دارم بخوام دوباره امتحان بدم چه پیشنهادی دارن برای بالا بردن نمرم و اینکه چی بخونم؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

دوستانی که نمره وربالشون بالا شده میتونن به من راهنمایی کنن که با سطح خوبی که من توی لغت دارم بخوام دوباره امتحان بدم چه پیشنهادی دارن برای بالا بردن نمرم و اینکه چی بخونم؟
    من وربالم خوب نشده. بدتر از شما شده. ولی واقعا مشکل شما در وربال نیست. نمره کوانت شما به راحتی می تونه حداقل 10 نمره افزایش پیدا کنه. حتی اگر رشتتون انسانی باشه نمره 157 نمره قابل دسترسی هست. راهش هم اینه که تست بزنید و بعد با کسی که ریاضی / فنی خونده اشکالاتتون رو چک کنید. اضافه کردن معادل این 10 نمره در وربال کار یک ماه دو ماه هم نیست به نظر من. (یعنی آوردن 157) ولی با دو سه هفته کوانت شما می تونه ب بالای 155 برسه.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

والا من نمرم 154 شده نمره متوسطیه.6 ماه هم به قول شما شبانه روز وقت گذاشتم.به نظرم میرسه که اولا نمره شما برای 4 ماه مطالعه نمره خوبیه.شما"باید" منظم لغتایی که تا الان حفظ کردین رو مرور کنین.دوما باید حسابی تست بزنین.بهترین منبع هم برای تست، تستای لغت بیگ بوک و اون 19 سری تست اصلی امتحان هستش. ازین تستها اون بخش انالوژی و انتونیم رو حذف کنین.اگر توی تست مهارت پیدا کنید تا بالای 160 هم با این حجم لغتی که می گید نمرتون قابل افزایشه. به هر حال بخش سنگین راه رو طی کردید. در مورد رایتینگ هم من نمیدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_p نمایش پست ها
    جناب ادمین لطفا با پست های نامربوط و کاربر shadbasham1 که فروم را به هم زده اند برخورد نمایید.
    کلا اینجا قرار بوده در مورد یه چیزای دیگه بحث بشه.
    ادمین محترم حتما کل بحث رو خوندن و یا می خونن.ولی من سوالام مرتبط بود.جایی رو هم بهم نزدم.فقط چند نفر آشکارا(عقده گشا،عقده ای داغون) و در خفا(...) بهم فحش دادن که اونا رو هم لابد ادمین دسترسی دارند. من دو ادعای اصلی در این تاپیک دنبال کردم:

1) لازمه موفقیت در امتحان GRE ، صرف وقت زیاد و تمرین فراوان حتی برای داوطلبین نیتیو هستش
    2) کسانی که ادعا می کنند با مدت زمان کوتاه ( خیلی کوتاه ) نمره بالا گرفته اند ، سیگنال غلطی برای برنامه ریزی می دهند.
    ویرایش توسط shadbasham1 : December 17th, 2012 در ساعت 08:28 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    من وربالم خوب نشده. بدتر از شما شده. ولی واقعا مشکل شما در وربال نیست. نمره کوانت شما به راحتی می تونه حداقل 10 نمره افزایش پیدا کنه. حتی اگر رشتتون انسانی باشه نمره 157 نمره قابل دسترسی هست. راهش هم اینه که تست بزنید و بعد با کسی که ریاضی / فنی خونده اشکالاتتون رو چک کنید. اضافه کردن معادل این 10 نمره در وربال کار یک ماه دو ماه هم نیست به نظر من. (یعنی آوردن 157) ولی با دو سه هفته کوانت شما می تونه ب بالای 155 برسه.
    ممنون از پاسختون. حرفتون کاملا درسته. من دو هفته آخرو با برادرم که فنی خونده ریاضی کار کردم، مشکلم این بود که دست کم گرفته بودم. البته شب امتحانم یه سری تست ریاضی رو از دفترچه ای که بهمون دادن زدم(بدون احتساب وقت!!) فقط چند تا غلط داشتم! ولی سر جلسه ذهنم قفل شد. البته من زیاد تست نزده بودم و تو شرایط امتحان نبودم. حتما با تست زدن بیشتر اونم با احتساب وقت میشه این نمره رو آورد. بازم ممنون از راهنماییتون.

Junior Member

Q:165 V:143 AW:3
    دوستان کوان من 800 میشه یا نه ؟! و کلا این نمره چطوره ؟! (به رنک زیر 100 کاری ندارم )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shadbasham1 نمایش پست ها
    والا من نمرم 154 شده نمره متوسطیه.6 ماه هم به قول شما شبانه روز وقت گذاشتم.به نظرم میرسه که اولا نمره شما برای 4 ماه مطالعه نمره خوبیه.شما"باید" منظم لغتایی که تا الان حفظ کردین رو مرور کنین.دوما باید حسابی تست بزنین.بهترین منبع هم برای تست، تستای لغت بیگ بوک و اون 19 سری تست اصلی امتحان هستش. ازین تستها اون بخش انالوژی و انتونیم رو حذف کنین.اگر توی تست مهارت پیدا کنید تا بالای 160 هم با این حجم لغتی که می گید نمرتون قابل افزایشه. به هر حال بخش سنگین راه رو طی کردید. در مورد رایتینگ هم من نمیدونم.
    خیلی ممنون از پاسختون.من تستای بیگ بوک رو خیلی خوب میزدم تا حد 2تا غلط فقط. اصلا خودم گیجم چرا اینجوری شد. به نظرم وربال سخت نبود من مشکل زمان داشتم. یعنی خیلی کندم تو تست زدن. احساس میکنم هرچقدم بخونم تغییری ایجاد نمیشه تو نمره ی وربالم. نمیدونم چی بخونم و چه جوری نمره وربالمو بالا ببرم...