صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 116

موضوع: بهترین تبلت کدوم هست؟ Best tablet

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : بهترین تبلت کدوم هست؟ Best tablet

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    دوستان این تبلت های اندروئید (سامسونگ ۱۰) افیس را اجرا میکنه راحت ؟

راستی اپل هم گفته میخواند تا یکی دو سال دیگه از سیستم فعلی شیفت کنه به یه سیستم دیگه به خاطر محدودیتهاش و جلب رضایت بیشتر مشتری. در ضمن گفته میخواد از این حالت که سالی یه بار فقط محصول بده دست برداره و بازه های زمانی تولیدات جدیدش را کمتر کنه. تا چند وقت دیگه دوباره میخواد یه سری آیپد و آیپد مینی بده.

فکر کنم برا افرادی که که میخواهند تازه برند طرف این خرید وسایل اینچنینی یه مطالعه در رابطه با اعلامیه ها اپل بکنند به خصوص اگر چیز نگه دار باشید و بخواهید برا یه مدت طولانی ازش استفاده کنید . نمیدونم منظورش از تعویض سیستم دقیقا چیه و به چه صورته. مثلا کسی که لپ تاپ یا آی پد داره باید یه سال دیگه بره کل سیستم مک و آی تیون مطعلقاتش را پاک کنهیه چیز جدید را نصب کنه . یا نه همین سیستم را با سیستم های دیگه مثل اندروئید و ویندوز امثالهم سازگار میکنه ؟
    دوست عزيز
    شركت اپل تمام ادعاش و تبليغش روي سيستم عامل مخصوص خودشه.....آندرويد اين بچه كوچك نق نقوي شيطون! هم با الهام از IOS توليد شد...
    به نظرم تغيير سيستم عامل اپل شايعه اي بيشتر نيست...
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    دوستان این تبلت های اندروئید (سامسونگ ۱۰) افیس را اجرا میکنه راحت ؟

راستی اپل هم گفته میخواند تا یکی دو سال دیگه از سیستم فعلی شیفت کنه به یه سیستم دیگه به خاطر محدودیتهاش و جلب رضایت بیشتر مشتری. در ضمن گفته میخواد از این حالت که سالی یه بار فقط محصول بده دست برداره و بازه های زمانی تولیدات جدیدش را کمتر کنه. تا چند وقت دیگه دوباره میخواد یه سری آیپد و آیپد مینی بده.

فکر کنم برا افرادی که که میخواهند تازه برند طرف این خرید وسایل اینچنینی یه مطالعه در رابطه با اعلامیه ها اپل بکنند به خصوص اگر چیز نگه دار باشید و بخواهید برا یه مدت طولانی ازش استفاده کنید . نمیدونم منظورش از تعویض سیستم دقیقا چیه و به چه صورته. مثلا کسی که لپ تاپ یا آی پد داره باید یه سال دیگه بره کل سیستم مک و آی تیون مطعلقاتش را پاک کنهیه چیز جدید را نصب کنه . یا نه همین سیستم را با سیستم های دیگه مثل اندروئید و ویندوز امثالهم سازگار میکنه ؟
    دوست عزیز اپل سیستم عاملش رو تغییر نخواهد داد و همین iOS خواهد ماند و همین به اصطلاح محدودیت هایی که در خبرها می شنوید در اصل در محوریت ایده های تعریف کننده این محصولات هستند و مهمترین دلیل موفقیت این محصولات در بازار.

تنها تبلتی که تجربه عالی آفیس رو در اختیار شما قرار می ده همون Surface مایکروسافت هست که البته در تنها کاری که ضعیف نیست همین آفیس هست و منهای آفیس٬ تقریبا در هر کار دیگه ای عقب تر و ضعیف تر از آیپده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    تنها تبلتی که تجربه عالی آفیس رو در اختیار شما قرار می ده همون Surface مایکروسافت هست که البته در تنها کاری که ضعیف نیست همین آفیس هست و منهای آفیس٬ تقریبا در هر کار دیگه ای عقب تر و ضعیف تر از آیپده.
    کدام اپلیکیشن دیگر را در نظر دارید که آیپد در اون قوی تره؟ (البته منهای دوربین و ریزولوشن صفحه که هیچ تبلتی در اون با آیپد برابری نمیکنه)

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کدام اپلیکیشن دیگر را در نظر دارید که آیپد در اون قوی تره؟ (البته منهای دوربین و ریزولوشن صفحه که هیچ تبلتی در اون با آیپد برابری نمیکنه)
    فكر كنم هنوز اصل بوجود امدن و خلقت تبلت ها براي شما كامل مشخص نشده...
    تبلت ها گجت هاي دم دستي هستند كه صرفا براي كارهاي روزمره و سرگرمي استفاده ميشود...حالا اگه كسي بخواد بشينهرساعتها توي وورد تايپ كنه، ميتونه بره با پي سي اينكار رو سريع تر انجام بده...
    شما ميگيد غير از رزولوشن و دوربين!!!!همين ها خودش خيليه...
    ضمنا شما با ايپد ميتونيد مثل يك دي جي حرفه اي اهمگ ها رو ميكس كنيد...
    ميتونيد اهنگ سازي كنيد...
    ميتونيد فيلمهايتان را تدوين اهنگ گذاري و جلوه ويژه گذاري كنيد...
    عكسهايتان را حسابي ويرايش كنيد و افكت بديد....
    مثل يه راياته كلي فايل از اينرنت دانلود كنيد...
    از مطالعه كتابهاي با اينترفيس هاي گرافيكي لذت ببريد....
    ديگه همه برندها افراد مشهور غذاها ورزشها باشگاه ها روزنامه ها راديوها در اي او اس، اپليكيشن دارند و از اونا لذت ببريد....
    به نظرم قضاوت در مورد surface خيلي زوده و اينكه صرفا افيس رو اجرا ميكنه واقعا دليل جذابي نيست!!!!!
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Guru

اون چند صد هزار اپلیکیشنی که اصلا در Surface وجود ندارند! کلا Windows RT یه محصول نصفه نیمه است و محیط مترو هم اصلا از هیچ نظر (چه فنی٬ چه کاربردی) قابل قیاس با iOS نیست. الان همه مجلات و روزنامه ها نسخه های Interactive ویژه آیپد دارند٬ همه فروشگاه ها٬ خیلی از شبکه های تلویزیونی٬ این همه برنامه ویرایش حرفه ای فیلم و عکس و موسیقی و کلا Productivity هست٬ این همه بازی و کلا اکوسیستم ایده آل اپل. تنها چیزی که Surface حرفی برای گفتن داره همون آفیس هست که البته همون هم جای سوال داره چون در آیپد هم معادل های خیلی خوبی براشون وجود داره (حتی مثلا Keynote که بهتر از پاورپوینت هم هست) و البته به احتمال بالا بزودی مایکروسافت آفیس هم برای آیپد عرضه میشه. فروش بسیار کم Surface هم نشون دهنده همین قدرت بالای آیپد در بازاره.

کلا تبلت ها برای این عرضه شدند که کارهای عمومی افراد با کامپیوتر رو ساده تر و جذاب تر کنند٬ نه اینکه جایگزینی کوچکتر و قابل حمل تر برای لپ تاپ ها باشند. تقابل مفهومی Post PC اپل و گوگل در مقابل +PC مایکروسافت گویای این قضیه است.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    فكر كنم هنوز اصل بوجود امدن و خلقت تبلت ها براي شما كامل مشخص نشده...
    تبلت ها گجت هاي دم دستي هستند كه صرفا براي كارهاي روزمره و سرگرمي استفاده ميشود...حالا اگه كسي بخواد بشينهرساعتها توي وورد تايپ كنه، ميتونه بره با پي سي اينكار رو سريع تر انجام بده...
    شما ميگيد غير از رزولوشن و دوربين!!!!همين ها خودش خيليه...
    ضمنا شما با ايپد ميتونيد مثل يك دي جي حرفه اي اهمگ ها رو ميكس كنيد...
    ميتونيد اهنگ سازي كنيد...
    ميتونيد فيلمهايتان را تدوين اهنگ گذاري و جلوه ويژه گذاري كنيد...
    عكسهايتان را حسابي ويرايش كنيد و افكت بديد....
    مثل يه راياته كلي فايل از اينرنت دانلود كنيد...
    از مطالعه كتابهاي با اينترفيس هاي گرافيكي لذت ببريد....
    ديگه همه برندها افراد مشهور غذاها ورزشها باشگاه ها روزنامه ها راديوها در اي او اس، اپليكيشن دارند و از اونا لذت ببريد....
    به نظرم قضاوت در مورد surface خيلي زوده و اينكه صرفا افيس رو اجرا ميكنه واقعا دليل جذابي نيست!!!!!
    دوست من شما اصلا با surface کار کردید؟ تمام اینکار ها رو با surface هم میتونید انجام بدید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    اون چند صد هزار اپلیکیشنی که اصلا در Surface وجود ندارند! کلا Windows RT یه محصول نصفه نیمه است و محیط مترو هم اصلا از هیچ نظر (چه فنی٬ چه کاربردی) قابل قیاس با iOS نیست. الان همه مجلات و روزنامه ها نسخه های Interactive ویژه آیپد دارند٬ همه فروشگاه ها٬ خیلی از شبکه های تلویزیونی٬ این همه برنامه ویرایش حرفه ای فیلم و عکس و موسیقی و کلا Productivity هست٬ این همه بازی و کلا اکوسیستم ایده آل اپل. تنها چیزی که Surface حرفی برای گفتن داره همون آفیس هست که البته همون هم جای سوال داره چون در آیپد هم معادل های خیلی خوبی براشون وجود داره (حتی مثلا Keynote که بهتر از پاورپوینت هم هست) و البته به احتمال بالا بزودی مایکروسافت آفیس هم برای آیپد عرضه میشه. فروش بسیار کم Surface هم نشون دهنده همین قدرت بالای آیپد در بازاره.

کلا تبلت ها برای این عرضه شدند که کارهای عمومی افراد با کامپیوتر رو ساده تر و جذاب تر کنند٬ نه اینکه جایگزینی کوچکتر و قابل حمل تر برای لپ تاپ ها باشند. تقابل مفهومی Post PC اپل و گوگل در مقابل +PC مایکروسافت گویای این قضیه است.
    این موضوع درست است ولی جای بحث داره. طبعا هنوز Microsoft store به اندازه و سایز اپل استور نرسیده ولی نکته مهم تر اینه که مایکروسافت surface رو با یک تعداد زیاد اپلیکیشن های RT روانه بازار کرده که در بسیاری از موارد اصلا احتیاجی به داونلود چیز جدیدی نیست. شما میتوانید بهمان سهولت آیپد روی سرفیس هم کتاب بخوانید یا فیلم اجاره کنید و تماشا کنید (با مزیت اینکه فیلمهای مایکروسافت استور مثل iTunes قفل هم نیستند!) و روزنامه بخوانید و همه اینها را در محیط start انجام بدهید نه desktop.

در ضمن بنده این نکته رو باید اشاره کنم که نکته "کارهای عمومی" که فرمودید نکته کلیدی است. ،بازار target سرفیس و آیپد کاملا متفاوت است. بنده کاملا قبول دارم که فروش سرفیس هرگز به اندازه آیپد نخواهد رسید چون بازارهای متفاوتی را هدف قرار داده اند. آیپد برای توده عموم مردم و سرفیس برای افراد حرفه ای-کارمند. من چون خودم در خانه هر کداممان یک نوع تبلت داریم (سرفیس، آیپد و آندرویید) بوضوح این تفاوت رو میبینم.

Junior Member

بهترین پلتفرم الان آندروید هست .

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام اگه وسط دعواتون منو نمیزنید یه چیزی بگم :

سوالمو جواب میدید ؟ اینو برای خودم نمیخوام برای مادرم میخوام بخرم . میخوام ببینم میتونه از آفیس هم توش استفاده کنه مثلا وورد و تایپ فارسی و این حرفها نه به صوت حرفه ای در حد نیاز . نمیخواد بیاد تو دنیای اپل. توی اندروئید بیشتر کمکی داره که مشکلش را برطرف کنند و پیچ و خمش را یادش بدهند.

خودم هم راستش بین آی پد و سامسونگ گیج شدم. هر کدام یه مزیتی داره بعضی از مزیتها خوبه اما توی عمل میبینی واقعا این نیست که ازش بری استفاده کنی . برادم آیپد مینی گرفته ازش راضیه چون استفاده ای که میخواد بکنه یه استفاده محدود فان و اینترنت و . . .بود و دوستش اپل داره باهاش راحت جوینت شده اما با سامسونگ به قشر بزرگتری از کاربرها میتونی وصل شی . کلا انگار آدم توی کتابخونه های اینجا بین دانشجو ها به عنوان یه بوک ریدر بیشتر سامسونگ ۱۰ دستشون میبینه تا اپل نمیدونم چرا.

از یه طرف دیگه میگند اپن سورس بودن اندروئید اونو نسبت به اپل در اپلیکیشن ها انداخته جلو . ولی در حد حرف نمیشه بهش اکتفاء کرد باید دید سمت سوی اپلیکیش ها چیه و اصلا به درد میخوره که براش حساب باز کنیم. چون کاربری مثل من مگه چه اپلیکیشن خاصی میخواد .یه اینترنت یه جی پی ار اس و گوگل ارث ٬ یه ایمل ٬ یه افیس (فارسی بودنش فعلا برا من مهم نیست) یه چیزی که ای بوکها و پی دی اف ها را بخونه (خیلی مهمه برام)‌ قر و اطفار هم نریزه سرم که این فرمت را نمیخونه اونو باید تبدیل کنی این و باید فلان کنی ٬ یه نرم افزاری که آهنگ بخونه یه چیزی که فیلم بخش کنه چند تا بازی الکی برای مواقعی که میخوای خستگی ها و مشغله های ذهنیت را بفرستی پی نخود سیاه. همین. سر تا پا برا من میه ۱۰ ۱۲ تا چیز. اصلا مگه چقدر از وقت آدم پای تب لت ممکنه بگذره که چیز بیشتری بخواد چقدر از زمانت را ممکنه به لب تاپت دسترسی نداشته باشی که بخوای مجبور شی از اپلیکیش های تبلت استفاده کنی .

بعد یه چیزی کی گفته توی اپل همش گیر آیتیون هستی . من کلی از مثلا آهنگ ها یا پاد کست هارا بدون آیتیون اجرا میکنم . کلا اصلا به آیتیون گیر نیستم. یه نرم افزار مثل بقیه . من متوجه این حرف نمیشم واقعا.
    بخوام چیزی را بریزم توی آی پادم چرا متاسفانه. و خود آیپاد مثل یک ام پی تری عادی نمیشه روش چیزی ریخت و اگر بریزی اجرا نمیکنه. خوب این خیلی بده.

کار تبلت با لب تاپ کمی فرق داره . تبلت کمی فان تر هست . بیشتر بیرون از خونه کاربرد داره . وگرنه من خدائیش مک بوک پروی اپلم را با دنیا عوض نمیکنم اونقدر که ازش راضیم ٬ به خصوص تو کار عکس که یه جورایی سرگمیمه.

در کل نمیدونم اگر اشتباه فکر میکنم تصحیحم کنید .

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

برای آفیس و بطور کلی استفاده کاری و اداری هیچ نوع تبلتی با مایکروسافت surface قابل مقایسه نیست. با اختلاف زیاد بهترین تبلت حرفه ای که دیده ام. از موقعی که یکی گرفته ام دیگرآیپد و آندرویید جلوی اون مثل اسباب بازی بنظرم میرسند. پورت usb هم داره که کار رو خیلی راحت میکنه.
    دیدم به قول دوستمون دمهری موجود جالبیه ها.
    http://www.microsoft.com/Surface/en-...specifications

جون میده برای کارهای دانشگاهی و این تیپ کارها نمیخواد هی این لپ تاپت را بارکشی کنی ببری. سیم کارت نمیخوره انگار؟ یعنی من توی این لینک ندیدم . برای اینترنت و جی پی ار اس عرض میکنم استاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)