صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 116 , از مجموع 116

موضوع: بهترین تبلت کدوم هست؟ Best tablet

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : بهترین تبلت کدوم هست؟ Best tablet

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    بله. من عذر می خوام. من در یه کلیپ قدیمی در مورد آیپد دیده بودم که این برنامه هست و تو اون ویدیو کتاب هایی که نشون میداد چند تا رمان بودند...
    البته امکانات پیشرفته ای داره ای برنامه ( اینجا ) ولی گویا نمیشه نوت نویسی کرد کنار کتاب ها...
    در ضمن من لیستی از کتاب هایی که در هست رو جای خاصی پیدا نکردم
    ولی 2 چیز رو در نظر بگیرید:
    1- صنعت چاپ و نشر کتاب بسیار قوی هست. آیا ممکنه موفقیت آی تونز دوباره به وقوع بپیونده؟
    2- این پیشرفتی که گفتید تا کجا آدامه پیدا می کنه و اینکه آیپد می تونه واقعا جای کتاب ها رو بگیره؟

این دو تا سوال خیلی بحق برانگیزند....
    بالاخره هميشه استفاده كنندگان سنتي كتاب كاغذي وجود دارند.....حتي خود من بعضي موقع ها دوست دارم كاغذ ورق بزنم و كتاب بخونم!!!
    در آينده اتفاقات جالي خواهد افتاد....مثلا شما ميتونيد تصوير صفحات كتاب رو بزرگ شده در فضاي جلوي خودتان و در هوا ببينيد!!
    براي ليست كتابها يا به آيتونز مراجعه كنيد يا اپ زير را بصورت رايگان در آي ديوايستان بنصبيد:
    https://itunes.apple.com/en/app/ibooks/id364709193?mt=8
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    بله. من عذر می خوام. من در یه کلیپ قدیمی در مورد آیپد دیده بودم که این برنامه هست و تو اون ویدیو کتاب هایی که نشون میداد چند تا رمان بودند...
    البته امکانات پیشرفته ای داره ای برنامه ( اینجا ) ولی گویا نمیشه نوت نویسی کرد کنار کتاب ها...
    در ضمن من لیستی از کتاب هایی که در هست رو جای خاصی پیدا نکردم
    ولی 2 چیز رو در نظر بگیرید:
    1- صنعت چاپ و نشر کتاب بسیار قوی هست. آیا ممکنه موفقیت آی تونز دوباره به وقوع بپیونده؟
    2- این پیشرفتی که گفتید تا کجا آدامه پیدا می کنه و اینکه آیپد می تونه واقعا جای کتاب ها رو بگیره؟

این دو تا سوال خیلی بحق برانگیزند....
    قطعا بالاخره در آینده وضعیت آموزش تغییر خواهد کرد و استفاده از تکنولوژی بیشتر خواهد شد که مهمترینش هم همین تبلت ها هستند، ولی اینکه آیا اکوسیستم اپل این رو به وقوع می پیونده یا آمازون یا کس دیگه رو باید دید. قطعا مثلا 50 سال دیگه کتاب ها خیلی کمتر از الان خواهند بود چون این ترنزیشن به دنیای الکترونیک مزایای بسیار بسیار زیادی داره.

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    بالاخره هميشه استفاده كنندگان سنتي كتاب كاغذي وجود دارند.....حتي خود من بعضي موقع ها دوست دارم كاغذ ورق بزنم و كتاب بخونم!!!
    در آينده اتفاقات جالي خواهد افتاد....مثلا شما ميتونيد تصوير صفحات كتاب رو بزرگ شده در فضاي جلوي خودتان و در هوا ببينيد!!
    براي ليست كتابها يا به آيتونز مراجعه كنيد يا اپ زير را بصورت رايگان در آي ديوايستان بنصبيد:
    https://itunes.apple.com/en/app/ibooks/id364709193?mt=8
    داداش آیپدم کجا بود؟! راه دیگه ای نیست نیگا به لیست کتاباش بکنیم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    قطعا بالاخره در آینده وضعیت آموزش تغییر خواهد کرد و استفاده از تکنولوژی بیشتر خواهد شد که مهمترینش هم همین تبلت ها هستند، ولی اینکه آیا اکوسیستم اپل این رو به وقوع می پیونده یا آمازون یا کس دیگه رو باید دید. قطعا مثلا 50 سال دیگه کتاب ها خیلی کمتر از الان خواهند بود چون این ترنزیشن به دنیای الکترونیک مزایای بسیار بسیار زیادی داره.
    بله گویا آمازون هم تلاش فوق العاده ای جالبی می کنه. ولی مزیت کتاب های اپل این هست که امکان ویدیو قرار دادن، تصویر سه بعدی قرار دادن توش هست، دوستانی که با مسائل سه بعدی کار کردند می دونند چقدر سخته درک سه بعدی روی یه کاغذ. واقعا عالی میشه اگر این طوری که اپل نشون داده بشه... گاهی اوقات هم یه صدا، یه ویدیو کار چند ساعت نوشته خوندن رو می کنه که باز مزیت اپل رو نشون میده
    در ضمن فکر کنم کار متمایز اپل و آمازون در این است که آمازون سعی داره کاغذ رو روی صفحه دیجیتال بیاره، ولی اپل به قول خودشون rewrote the book می کنه که امکانات جالب تری رو فراهم می کنه.
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member

سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه.
    یه سوال دارم ازتون. رشته من هنره و میخوام یه تبلت بگیرم چون کار باهاش خیلی راحت تر از لپ تاپه. تا اوجایی که سرچ کردم متوجه شدم که آیپد برای بچه های دیزاین خیلی مناسب تره با توجه به اینکه اپلیکیشن های بیشتر و بهتری برای طراحی و ارائه داره نسبت به اندروید. اما لپ تاپ من سونیه و مال 8 سال پیشه. فعلا راضیم ازش و نمیخوام لپ تاپ جدید بگیرم. چون هزینه اش بالاست. اما میخوام بدونم که برای انتقال فایل ها از لپ تاپ به آیپد یا برعکس بعدا دچار مشکل میشم؟ چون که بالاخره یکسری کارها رو حتما باید با لپ تاپ انجام بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط roseline نمایش پست ها
    یه سوال دارم ازتون. رشته من هنره و میخوام یه تبلت بگیرم چون کار باهاش خیلی راحت تر از لپ تاپه. تا اوجایی که سرچ کردم متوجه شدم که آیپد برای بچه های دیزاین خیلی مناسب تره با توجه به اینکه اپلیکیشن های بیشتر و بهتری برای طراحی و ارائه داره نسبت به اندروید. اما لپ تاپ من سونیه و مال 8 سال پیشه. فعلا راضیم ازش و نمیخوام لپ تاپ جدید بگیرم. چون هزینه اش بالاست. اما میخوام بدونم که برای انتقال فایل ها از لپ تاپ به آیپد یا برعکس بعدا دچار مشکل میشم؟ چون که بالاخره یکسری کارها رو حتما باید با لپ تاپ انجام بدم.

huion یا wacom

هر هنرمندی میگه آیپد کارشو راه میندازه، نمیدونه هنر یعنی چی. در ضمن یه هنرمند تو والت دیزنی، دریمورکز نشونم بدین که کارشو با آیپد انجام میده.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

با وجود توضیحاتی که دادین این سوال به نظرم هنوز خیلی کلی هست و باید نیازها و همچنین امکانات خودتون رو بسنجید.
    ipad pro هم جزو گزینه هایی هست که هنرمندان حرفه ای در سال 2020 استفاده کرده اند اما در زمینه انیمیشن فکر میکنم wacom حرف اول رو میزنه
    با wacom شما فوتوشاپ و ایلستریتور رو به صورت mirror لپ تاپ خودتون در اختیار داشته باشین
    اما اگر قبلا با نرم افزار های اپل کار کردید که اتفاقا خیلی هم خوب هستند، و مک بوک هم دارید، شاید آیپد گزینه بهتر برای شما باشه، برای طراحی.
    قیمت و بودجه هم میتونه یک فاکتور مهم باشه که خودتون باید بررسی کنید من حتی نمیدونم کدوم گرونتره، اما فکر میکنم اگر بودجه فاکتور تاثیر گذاری باشه باید حتما huoin رو هم وارد این مقایسه بکنید.
    اما در کل مهمترین تفاوت نرم افزاری هست به نظر من.
    خدا بیامرزه پدر گوگل رو که ***** نیست.
    سرچ و مقایسه ی خوبی داشته باشید و موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط roseline نمایش پست ها
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)