صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 116

موضوع: بهترین تبلت کدوم هست؟ Best tablet

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : بهترین تبلت کدوم هست؟ Best tablet

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    من برای مطالعه با تبلت راحت نیستم چشم رو ناخداگاه خسته می کنه....عین مانیتور می مونه.

کیندل عالیه. از وقتی کیندل دار شدم به جرات می تونم بگم کتاب خور شدم..... هر چی دارم می ریزم توکیندل. عالیه....
    بیشترین زمانی که باهاش کتاب خوندم 10 ساعت پشت سره هم بود و چشمم اصلاَ اذیت نمی شد.... واقعاً عین کاغذه.

مرسی اتفاقا من دقیقا سوالم همین بود ٬ چون چشمم به شدت به صفحه مونیتور و حتی تلویزیون های wide بسیار حساسه. الان لپ تاپم اپله قبلا هم یه مانیتور خوب سامسونگ رو سیستمم داشتم ولی بازم هردو چشم را به یک اندازه خسته میکنند.

رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بهترین تبلت همه جانبه و همه فن حریف آیپد هست (اگه دانشجو باشید از اپل تخفیف کوچکی هم می گیرید)‌ ولی بهترین دستگاه برای مطالعه بطور قطع Kindle Paperwhite هست که فوق العاده است و بسیار تجربه نزدیک به کاغذی رو براتون پدید میاره.
    سلام دوست عزیز
    منظورت از تجربه نزدیک به کاغذ چیه؟ میتونی کمی بیشتر توضیح بدی من از نزدیک کیندل را ندیدم.
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما APP کیندل رو میتونید روی تبلت نصب کنید و اون وقت دیگه هیچ فرقی با خود کیندل نخواهد داشت. ضمن اینکه بقیه قابلیت های تبلت رو هم دارید. (البته من تبلت آندرویید استفاده میکنم و آیپد رو هنوز آشنا نیستم).
    کل صحفه پر از سوالهای من شد چیکار کنم آخه کلی سوال برام پیش اومد ؟ این حالت شبیه به کاغذ بودن مربوط به اپلیکشن کیندل هست یا یک فیچر مجزا است که به خاطر خود تبلت کیندل ایجاد میشه ؟ (عدم خستگی چشم و امثالهم را با اپلیکشن کیندل روی تبلت اپل یا تبلت های آندروییدی هم میشه داشت یا نه ؟ )

آیا این حالت که میفرمائید در اجرای نرم افزار مشکل ایجاد نمیکنه منظورم یه چیزی مثل نرم افزاری های هک شده است؟ یا نه یه نرم افزاره که به صورت قانونی در اختیار کاربر قرار میگره با همون قابلیت ها کامل تبلت کیندل؟
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    کل صحفه پر از سوالهای من شد چیکار کنم آخه کلی سوال برام پیش اومد ؟ این حالت شبیه به کاغذ بودن مربوط به اپلیکشن کیندل هست یا یک فیچر مجزا است که به خاطر خود تبلت کیندل ایجاد میشه ؟ (عدم خستگی چشم و امثالهم را با اپلیکشن کیندل روی تبلت اپل یا تبلت های آندروییدی هم میشه داشت یا نه ؟ )

آیا این حالت که میفرمائید در اجرای نرم افزار مشکل ایجاد نمیکنه منظورم یه چیزی مثل نرم افزاری های هک شده است؟ یا نه یه نرم افزاره که به صورت قانونی در اختیار کاربر قرار میگره با همون قابلیت ها کامل تبلت کیندل؟
    نرم افزار کیندل توسط خود شرکت آمازون تولید میشه و مجانی است. بنظر من عدم خستگی چشم دلیلش سخت افزار نیست بلکه فرمت خاص نرم افزار کیندل است که روی تبلت های دیگر هم بهمان نحوعمل میکند. بنظر من بهترین کا راینه که به یکمغازه برید و از نزدیک امتحانش کنید.

ApplyAbroad Guru

دوستان تبلت های کیندل (کیندل فایر ها) هم مثل همه تبلت ها هستند و مشکلات خستگی چشم وجود داره. کتاب خوان های کیندل هستند (بخصوص جدیدترین نسخه: Kindle Paperwhite) که بسیار برای چشم مثل کاغذ هستند.

ApplyAbroad Guru

ولی kindle app روی آندرویید هم همین اینترفیس رو داره. من که خودم با مشکل خستگی چشم مواجه نشده ام.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ولی kindle app روی آندرویید هم همین اینترفیس رو داره. من که خودم با مشکل خستگی چشم مواجه نشده ام.
    صحبت اینترفیس نیست. این نسل های جدید صفحه های e-ink هستند که باعث میشن احساس خوندن از روی کاغذ برای شما تلقی بشه. از نزدیک یه Kingle Paperwhite رو با یه صفحه مانیتور و یه صفحه کاغذ مقایسه کنید ببینید تفاوت چقدره.

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

تا اونجایی که ما فهمیدیم
    اندازه ابعداد (Height Width Depth ) علت محبوبیت بعضی تبلت ها هستش

گول اسم 10.1 اینچ را نخورید بعضی از 10.1 اینچی ها همون 7 اینچی هستند فقط از یکجهت کش اومدند

بطور مثال بر حسب میلیمتر
    276 167 15.6
    226 155 14.7
    پنچ سانتی متر در مقابل یک سانتی متر
    این مدل فقط میخواست بگه که من سایز گنده هم تولید میکنیم و در اصل ...
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منظورت از تجربه نزدیک به کاغذ چیه؟ میتونی کمی بیشتر توضیح بدی من از نزدیک کیندل را ندیدم.
    کیندل برخلاف صفحه ی مانیتور از خودش نوری رو ساطع نمیکنه. علت خستگی چشم در موقع کار کردن با لب تاپ یا تبلتها همین نوری هست که از داخل مانیتور باعث روشن شدن صفحه میشه ولی کیندل نور اطراف رو منعکس میکنه و اون نور آزار دهنده رو نداره. اگه از نزدیک ببینیش حتی رنگ صفحش مثل رنگ ورق کاغذ کدر هست.
    من شخصا هروقت میخوام با لب تاپم کار کنم نور صفحه رو تا حد مینیمم کم میکنم تا چشمام دیر خسته شه.

ولی کیندل رو نمیشه خرید فرستاد ایران چون کتابهایی که دانلود میشه همه انگلیسی هستن انگار و فارسی رو ساپورت نمی کنه.
    بجز کتاب خوندن کسی میدونه کاربرد دیگه ای هم داره یا نه؟

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    کیندل برخلاف صفحه ی مانیتور از خودش نوری رو ساطع نمیکنه. علت خستگی چشم در موقع کار کردن با لب تاپ یا تبلتها همین نوری هست که از داخل مانیتور باعث روشن شدن صفحه میشه ولی کیندل نور اطراف رو منعکس میکنه و اون نور آزار دهنده رو نداره. اگه از نزدیک ببینیش حتی رنگ صفحش مثل رنگ ورق کاغذ کدر هست.
    من شخصا هروقت میخوام با لب تاپم کار کنم نور صفحه رو تا حد مینیمم کم میکنم تا چشمام دیر خسته شه.

ولی کیندل رو نمیشه خرید فرستاد ایران چون کتابهایی که دانلود میشه همه انگلیسی هستن انگار و فارسی رو ساپورت نمی کنه.
    بجز کتاب خوندن کسی میدونه کاربرد دیگه ای هم داره یا نه؟
    چرا نمی شه کتاب فارسی خوند. pdf و word رو می شه راحت ریخت روش و خوند.
    من باهاش آهنگ گوش می دم به اینترنت هم دسترسی دارمو خیلی چیزای دیگه.

این لینک رو هم بخونید خوبه
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)