صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 116

موضوع: بهترین تبلت کدوم هست؟ Best tablet

Banned

پیش فرض پاسخ : بهترین تبلت کدوم هست؟ Best tablet

اینقدر از مزایای این کیندل ننویسید کاری نکنید همین فردا برم آیفون رو عوضش کنم یک گلکسی نوت بخرم روش کیندا اپ بزنم ببینیم چیه. والا
    اما گذشته از اینها به نظرم گلکسی نوت یک سرو گردن بالاتر از بقیه باشه مثلا این سایز آیفون اخه چی باهاش میشه خوند !
    بعد گلکسی تب هم دیگه خیلی بزرگه و برای استفاده اونجوری همون نوت بهتره.
    فقط مشکل برای گوشی یک مقدار اندازشه.
    اما در نهایت نظر خودم اینه که گوشی جدا نوت هم جدا . یعنی هی مجبور نبای برای یک تماس نوت به اون بزرگی رو در بیاری .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    اینقدر از مزایای این کیندل ننویسید کاری نکنید همین فردا برم آیفون رو عوضش کنم یک گلکسی نوت بخرم روش کیندا اپ بزنم ببینیم چیه. والا
    اما گذشته از اینها به نظرم گلکسی نوت یک سرو گردن بالاتر از بقیه باشه مثلا این سایز آیفون اخه چی باهاش میشه خوند !
    بعد گلکسی تب هم دیگه خیلی بزرگه و برای استفاده اونجوری همون نوت بهتره.
    فقط مشکل برای گوشی یک مقدار اندازشه.
    اما در نهایت نظر خودم اینه که گوشی جدا نوت هم جدا . یعنی هی مجبور نبای برای یک تماس نوت به اون بزرگی رو در بیاری .
    شما روی آیفون هم می تونید اپ کیندل رو بگیرید. کیندل یه دیوایس کاملا متفاوت با موبایل و تبلته و هیچ ربطی به اون ها نداره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شما روی آیفون هم می تونید اپ کیندل رو بگیرید. کیندل یه دیوایس کاملا متفاوت با موبایل و تبلته و هیچ ربطی به اون ها نداره.
    میدونم متفاوته s03 جان منتها دیگه بای زیاد نشدن گجت ها گفتم. بعد روی آیفون با این سایز کوچیکش ککه نمیشه کتاب خونی کرد.

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    چرا نمی شه کتاب فارسی خوند. pdf و word رو می شه راحت ریخت روش و خوند.
    من باهاش آهنگ گوش می دم به اینترنت هم دسترسی دارمو خیلی چیزای دیگه.

این لینک رو هم بخونید خوبه
    اونقدر از این کیندل این ور اونور تعریف کردی که آدمو به قول رهی وسوسه میکنی همین الان بره بخره.

ببین یه جا توی کامنت ها نوشته بود که : فرمت اصلی کتابهای الکترونیکی EPUB هستش که کیندل نمی تونه بخونه اما سونی می خونه.

یکی هم اینو نوشته بود : آمازون کلا در خرید کتاب سخت گیری خیلی زیادی می کنه و شما اجازه خرید کتاب رو در خارج از آمریکا (حداقل به راحتی) ندارید

این دو تا داستانش چیه . برای من که مثلا قرار نیست برم آمریکا منظورش از مشکل چیه . و این فرمته که بهش اشاره کرده را هم توضیح بده اگر اطلاع داری .

مرسی دوستم شاد باشی
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها
    اونقدر از این کیندل این ور اونور تعریف کردی که آدمو به قول رهی وسوسه میکنی همین الان بره بخره.

ببین یه جا توی کامنت ها نوشته بود که : فرمت اصلی کتابهای الکترونیکی EPUB هستش که کیندل نمی تونه بخونه اما سونی می خونه.

یکی هم اینو نوشته بود : آمازون کلا در خرید کتاب سخت گیری خیلی زیادی می کنه و شما اجازه خرید کتاب رو در خارج از آمریکا (حداقل به راحتی) ندارید

این دو تا داستانش چیه . برای من که مثلا قرار نیست برم آمریکا منظورش از مشکل چیه . و این فرمته که بهش اشاره کرده را هم توضیح بده اگر اطلاع داری .

مرسی دوستم شاد باشی
    راه برای خوندن ePub روی کیندل ها هست و شما می تونید خودتون مستقیما روش کتاب کپی کنید٬‌ در بیشتر از 90 کشور دنیا هم می تونید کتاب بخرید.

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط motahhar نمایش پست ها

مرسی دوستم شاد باشی
    اگر ویزا دبیت کارت یا کردیت کارت داشته باشید مشکلی نداره می تونید کتابها رو از آمازون بخرید...مثل خرید های دیگه. بعد از اینکه کتاب رو خریدید ، کتاب اتوماتیک میاد روی کیندل شما.....یا اینکه می رید توی اکانت آمازون و اون کتاب هایی رو که خریدید دانلود می کنید و استفاده می کنید.
    برای اینکه فرمت ها رو به هم تبدیل کنید می تونید ازcalibre - E-book management استفاده کنید که یه نرم افراز رایگان هم هست.
    اگه کتاب pdf باشه که هیچ...می تونید بخونید. اگه بخواید کیندل اون رو براتون بخونه بهتره به فرمت mobi. باید speak on رو بزنید و براتون متن رو می خونه.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

دوستان به نظرتون ipad mini 64 GB یا ipad 3 ؟؟؟
    ویرایش توسط mahsa_re : December 3rd, 2012 در ساعت 07:44 AM
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_re نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون ipad mini 64 GB یا ipad 3 ؟؟؟
    به نظرم The New Ipad ( آيپد 3 اسمش نيست!)....بدليل اسكرين بزرگتر و همچنين داشتن Retina.
    اما اگه پول كمتر مي خواي خرج كني Mini Ipad.
    کربلایم آرزوست...

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

دوستان این نرم افزار کیندل را که میفرمایید نیمشه روی کامپیوتر ریخت . حتما باید روی تبلت باشه ؟ چون گفتید میشه روی تبلت های دیگه ازش استفاده کرد .

من میخوام روی مک بریزم و با اون پی دی اف ها ای بوک ها را بخونم اگر کمکی به کاهش اذیت کردن چشم میکنه .

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

دوست عزیز کیندل یه E-reader جدا هست که چون از E-ink یا یه همچین چیزی استفاده میکنه و نور نداره چشم رو خسته نمیکنه (البته یه مدل جدید داده White paper که ظاهرا بک گراوند لایت داره) و دقیقا مثل کاغذ هست. اپلیکیشن نمیدونم داره یا نه، ولی اگر هم داشته باشه دیگه فرقی به حال خستگی چشم و .. که نمیکنه چون اسکرین، همون اسکرین مک هست. شما میخوای کتاب روی مک بخونی برو PDF Reader نصب کن.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)