صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 93

موضوع: علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

پیش فرض علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

لطفا در خصوص سوال در مورد شانس پذیرش یکی از سه الگوی زیر را رعایت کنید

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی یا کالج
    رشته مورد نظر:

معدل پیش دانشگاهی:
    معدل دیپلم:
    رشته تحصیلی دوران دبیرستان:
    قبولی کنکور سراسری در رشته ی:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:

تحصیلات دانشگاهی: (مثلا ترم 6 رشته X با معدل N)
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر در آلمان:
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر:

معدل لیسانس:
    رشته لیسانس:
    دانشگاه لیسانس:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر:

معدل ارشد:
    رشته ارشد:
    دانشگاه ارشد:
    معدل لیسانس:
    رشته لیسانس:
    دانشگاه لیسانس:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

ویرایش توسط sepidehreg : March 12th, 2015 در ساعت 02:21 PM

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته روانشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط idin_shafei نمایش پست ها
    اگر امکان داره دوستانی که در حال حاظر در رشته روانشناسی در آلمان مشغول به تحصیل هستند اطلاعاتی همچون میزان سختی این رشته ، امتحانات ، نمره گرفتن و وجهه یک روانشناس در آلمان رو در اختیار بنده بگذارند

من رشتم برق هست و پیش زمینه ای ندارم ولی اندک سرچی که در مورد این رشته کردم مورد توجهم قرار گرفت ، ممنون میشم تجربیاتتون رو در اختیار بنده بگذارید

دوستان کسی نیست که در درشته روانشناسی در آلمان مشغول به تحصیل باشه ! اگر هست ممنون میشم اطلاعاتتون رو در اختیار بنده قرار بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط idin_shafei نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست که در درشته روانشناسی در آلمان مشغول به تحصیل باشه ! اگر هست ممنون میشم اطلاعاتتون رو در اختیار بنده قرار بدید
    من یه بازی ای پیگیر المان بودو..اینکه به انگلیسی اگه می خواین بخونینneurocognitive psychologyتو دانشگاه ludwigmaxmimus اگه درست بگم به انگلیسی ارایه میشه..یه ده تا دانشگاهم یافتم که داشت روانشناسی عمومی اما المانی بودن دیگه..اینجوری یافتم این دانشگاه هارو.تو گوگل نقشه المانو اوردم.با اسم شهرا گشتم چند تا رو یافتم.حتی یه dusseldorfاگه درست بگم بود که شهریه نداشتویعنی جزو استانایی تو المان بود که شهریه نمیگرفت.اما المانی بود درسش.that's all I know

نقل قول نوشته اصلی توسط arez0u نمایش پست ها
    من یه بازی ای پیگیر المان بودو..اینکه به انگلیسی اگه می خواین بخونینneurocognitive psychologyتو دانشگاه ludwigmaxmimus اگه درست بگم به انگلیسی ارایه میشه..یه ده تا دانشگاهم یافتم که داشت روانشناسی عمومی اما المانی بودن دیگه..اینجوری یافتم این دانشگاه هارو.تو گوگل نقشه المانو اوردم.با اسم شهرا گشتم چند تا رو یافتم.حتی یه dusseldorfاگه درست بگم بود که شهریه نداشتویعنی جزو استانایی تو المان بود که شهریه نمیگرفت.اما المانی بود درسش.that's all I know
    ممنون من هم به زبان آلمانی میخوام بخونم !! بیشتر مد نظر من اینه که بعد از فارغ التحصیلی وجهه یک روانشناس در آلمان چه جوریه ! تووی ایران که میدونیم .....

پیش فرض رشته های مرتبط با علوم نظری (فلسفه، حقوق، روانشناسی ...)

دانشجویانی که در ایران در رشته حقوق فارغ التحصیل شده اند، آیا شانسی برای گرفتن پذیرش در مقطع مستر دارند؟
    B.G

Junior Member

با سلام . لطفاً اگر اطلاعی بدست آوردید روی سایت بگذارید . من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه آزاد با معدل 18 هستم چگونه باید شروع کنم؟ البته طی تحقیقات انجام شده متوجه شدم اگر مدرک تافل هم داشته باشیم قابل قبول است لطفآ اگر کسی پذیرش گرفته یه سری اطلاعات بده و اینکه چه دانشگاهی رشته روانشناسی در مقطع دکتری دارند
    با سپاس

Junior Member

با سلام. کسی در مورد رشته مدیریت آموزشی در آلمان اطلاعاتی داره؟ چه دانشگاههایی پذیرش دارند؟ممنون

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق جهت ادامه تحصیل در آلمان

سلام، من مدرک کارشناسی ارشد حقوق_جزا و جرم شناسی دارم.خواستم ببینم شرایط پذیرش این رشته تو دانشگاه های آلمان چطوریه؟اصلا جزای اسلامی رو میشه اونجا ادامه داد؟

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

پیش فرض پاسخ : رشته حقوق جهت ادامه تحصیل در آلمان

سلام - جواب این دوستان را لطفا بدهید (چون سوال بنده هم هست ) - بفرمایید برای حقوق بین الملل موقعیتی هست ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

Junior Member

پیش فرض تحصیل در رشته فلسفه در آلمان

انجمن آلمان در قسمت علوم انسانی کم متقاضیه.البته طبیعی هم هست.دوستانی که مایلند در زمینه تحصیل فلسفه در آلمان در هر مقطعی اطلاعاتشون رو به اشتراک بگذارند، امیدوارم دریغ نکنند. به عنوان اولین سوال میخواستم بپرسم تحصیل در رشته فلسفه در آلمان به زبان انگلیسی در مقطه لیسانس امکانپذیره یا نه؟ کلید واژه های مرتبط برای جستجو در DAAD چیه تو این رابطه. ممنون

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)