صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 93 , از مجموع 93

موضوع: علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

پیش فرض پاسخ : علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

سلام دوستان
    کسی در خصوص روال تحصیل رشته حقوق در آلمان اطلاعاتی داره؟
    منظورم اینه که کسی که در رشته لیسانس حقوق فارغ التحصیل میشه بعدش باید در آزمون وکالت شرکت بکنه؟ و اگر قبول بشه که خوب مشخصه ولی اگر نشه چه ساز و کاری براش وجود داره برای ورود به بازار کار؟
    منظورم برای خدماتیه که لزوما قضایی و دادگاهی نیستند و برای خدمات حقوقی که مردم نیاز دارند.
    مناسبات اعطای مجوز اینطور فعالیتها به چه صورت هست؟
    نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی کودکان استثنایی دانشگاه شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

* دانشگاه شهید بهشتی تهران + روانشناسی کودکان استثنایی + 76/14
    * دانشگاه فوق لیسانس.... (برای مستر میخوام اقدام کنم)
    * نمره زبان : آیلتس تقریبی 6 یا 6 و نیم (البته برای بیشتر هم تلاش میکنم)
    * مقاله ندارم
    * سه سال با بچه های استثنایی (بیشتر اوتیسم، عقب‌مانده ذهنی، اختلالات یادگیری و...) کار میکنم و میتونم مدارکش رو ارایه بدم/ نوازنده تنبک و آشنا به سازهای کوبه ای هستم/ در حال گذراندن دوره های فشرده تربیت مدرس موسیقی کودک هستم/ کارگاههای مربوط به موسیقی درمانی، بازی درمانی و... رو هم گذروندم/ توصیه نامه هم از اساتید برجسته در زمینه های مورد علاقه‌م رو میتونم ارایه بدم
    * دانشگاه برام خیلی مهم نیست چیزی که خیلی برام اهمیت داره رشته‌ مورد علاقم به این ترتیبه: موسیقی درمانی برای کودکان استثنایی/ موسیقی درمانی/ روانشناسی کودکان استثنایی و یا special education هست. Full or Partial fund ، رایگان یا حداقل با شهریه پایین که ار پسش بر بیام (هرچند برای ارشد فک نکنم بشه).

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته روانشناسی

با سلام
    من لیسانسم از یک دانشگاه دولتی درجه یک بودم ارشد و دکترا رو آزاد بود. هر سه مقطع جامعه شناسی . تجربه حدود هفده طرح پژوهشی دارم که در پنج تا از طرح ها مجری بودم. سیزده مقاله سمینار بین المللی دارم همه سخنرانی و یه علمی پژوهشی. تجربیات علمی دیگه ای مانند هیات داوران در یک همایش بین المللی و مواردی مانند این رو دارم . رساله دکتری هم خوب کار کردم و به لحاظ موضوع و روش و نمونه گیری نو هستن. برای پست داک در دانشگاه های آلمان می خواستم اقدام کنم . کسی از دوستان تجربه داره و میتونه راهنمایی کنه شانس پذیرشم چقدره. پروپوزالم هم آماده است.
    خیلی متشکرم

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)