صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 93

موضوع: علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته روانشناسی

سلام . من فارغ التحصیل روانشناسی عمومی از دانشگاه روزانه با معدل 16 هستم. می خوام از دانشگاه آلمان پذیرش بگیرم انگلیسی یا آلمانی هم برام مهم نیس. کسی هست راهنماییم کنه؟ به نظر شما امکانش هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته روانشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hansal نمایش پست ها
    سلام . من فارغ التحصیل روانشناسی عمومی از دانشگاه روزانه با معدل 16 هستم. می خوام از دانشگاه آلمان پذیرش بگیرم انگلیسی یا آلمانی هم برام مهم نیس. کسی هست راهنماییم کنه؟ به نظر شما امکانش هست؟
    سلام
    شما خیلی کلی و مبهم نوشتید. در چه زمینه ای سوال دارین؟ اگه مشخص کنید که برای چه مقطعی و در چه گرایشی مایل به اپلای هستین شاید بهتر بشه شما رو راهنمایی کرد. البته نمرات زبان، مقالات و سابقه حرفه ای شما هم مهم هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته روانشناس

نقل قول نوشته اصلی توسط zareipsy نمایش پست ها
    سلام
    شما خیلی کلی و مبهم نوشتید. در چه زمینه ای سوال دارین؟ اگه مشخص کنید که برای چه مقطعی و در چه گرایشی مایل به اپلای هستین شاید بهتر بشه شما رو راهنمایی کرد. البته نمرات زبان، مقالات و سابقه حرفه ای شما هم مهم هست.
    لیسانس روانشناسی عمومی هستم. برای مقطع کارشناسی ارشد می خوام اقدام کنم. مقاله و کارای تحقیقی هم ندارم. می خوام کارشناسی ارشد رو جایی باشم که شانسم برای دکترا تو آمریکا بالاتر باشه. به نظرتون با این شرایط امکانش هست بتونم از دانشگاه های آلمان پذیرش بگیرم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hansal نمایش پست ها
    لیسانس روانشناسی عمومی هستم. برای مقطع کارشناسی ارشد می خوام اقدام کنم. مقاله و کارای تحقیقی هم ندارم. می خوام کارشناسی ارشد رو جایی باشم که شانسم برای دکترا تو آمریکا بالاتر باشه. به نظرتون با این شرایط امکانش هست بتونم از دانشگاه های آلمان پذیرش بگیرم ؟
    امکان گرفتن پذیرش از یکی از دانشگاههای اروپایی رو دارین. هر چند که گرفتن پذیرش برای مقطع فوق لیسانس از اروپا راحت تر از کشورهای دیگه است ولی این دانشگاهها هم مینیمم هایی برای applicants تعیین کردن که با برنامه ریزی باید اونها رو به دست بیارین. وگرنه صرف داشتن مدرک لیسانس در روان شناسی موفق به گرفتن پذیرش نخواهید شد. آلمان دانشگاههای قوی در روان شناسی داره. ولی شما باید نمره زبان خوبی داشته باشین ( معمولا داشتن نمره آیلتس توصیه میشه). علاوه بر این باید تا حدودی به زبان آلمانی هم تسلط داشته باشین چون ممکنه بعضی از دروس به زبان آلمانی تدریس بشه. شما اولویت رو برای پیدا کردن دانشگاههای انگلیسی زبان بذارین. ضمنا باید به تحقیق علاقه مند باشین و از لحاظ تئوری و عملی در پژوهش قوی باشین چون باید رزومه تون و برای اپلای در مقطع بعدی پر کنید و در همین مقطع هم موفق باشید. اگه می تونی از پایان نامه ات مقاله قابل چاپ در یکی از ژورنالهای معتبر در بیاری، در گرفتن پذیرش موثره. ضمنا باید ببینی کدوم شهر وبرای چه گرایشی می خوای اپلای کنی.
    اسم چند تا از بهترین دانشگاههای آلمان در رشته روانشناسی رو براتون میذارم. به وب سایت اونها مراجعه کنید و مطالب صفحاتشون و مطالعه کنید:

1 Ruprecht-Karls-Universität HEIDELBERG
    2 Technische Universität MÜNCHEN
    3 Ludwig-Maximilians-Universität München
    4 Freie Universität BERLIN
    5 Universität FREIBURG
    6 HUMBOLDT-Universität zu Berlin
    7 Eberhard Karls Universität TÜBINGEN
    8 Rheinisch-Westfälische Technische Hochschule AACHEN
    9 Universität KARLSRUHE
    10 Georg-August-Universität GÖTTINGEN
    ویرایش توسط Olympia : December 21st, 2012 در ساعت 03:05 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English literature/ karaj university

سلام دوستان
    کسی هست که تو آلمان ادبیات انگلیسی بخونه؟ من دانشجوی فوق لیسانسم و واسه دکتری می خوام اپلای کنم آلمان مد نظرمه ولی اطلاعات کافی ندارم
    دونستن شهریه اش واسم خیلی مهمتره...
    کمک برسونید ^_^

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با علوم نظری (فلسفه، حقوق، روانشناسی ...)

سلام دوستان اگر دانشگاهی رو می شناسید که رشته آموزش زبان (Applied English Linguistics) در مقطع دکترا رو ارایه میده معرفی کنید ممنون میشم. بنده ارشد همین رشته هستم و میخوام برای دکترا اقدام کنم. پیشاپیش از کمک شما تشگر میکنم

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : ادبيات انگليسي و آلمان؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط parastesh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که تو آلمان ادبیات انگلیسی بخونه؟ من دانشجوی فوق لیسانسم و واسه دکتری می خوام اپلای کنم آلمان مد نظرمه ولی اطلاعات کافی ندارم
    دونستن شهریه اش واسم خیلی مهمتره...
    کمک برسونید ^_^
    يعني الان فوق هستين دكترا مي خواهيد براي آلان اقدام كنيد؟!صرفا جاي سوالم اينجاست كه چرا آلمان؟!چرا مثلا فرانسه رو يا خود برتانيا(همه بخشهاش رو)اتنتخاب نمي كنيد؟بالاخره براي دكترا همه جا تقريبا بورس هست ديگر...فرانسه ديگر مثل قبل مشكل ويزا ندرد مخصوصا براي ادبياتي ها(نيازي به توضيح نيست كه فرانسه،كشور ادبيات است) و انساني ها!بريتانيا هم كه ديگر مهد رشته ي ماست!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با علوم نظری (فلسفه، حقوق، روانشناسی ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط kunglao32003 نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر دانشگاهی رو می شناسید که رشته آموزش زبان (Applied English Linguistics) در مقطع دکترا رو ارایه میده معرفی کنید ممنون میشم. بنده ارشد همین رشته هستم و میخوام برای دکترا اقدام کنم. پیشاپیش از کمک شما تشگر میکنم
    اينجا رشته مورد نظرتون رو سرچ و كشور رو انتخاب و باقي مراحل!سوالات اينجوري رو بچه ها سعي كنن يك مقدار ابتدا در سايتهاي مرجع مثل اين بررسي و تحقيق كنن...موفق باشين!
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.a. social science - ut

پیش فرض فلسفه

با توجه به اینکه المان مهد فلسفه است و خیلی از علاقمندان این رشته دوست دارن در المان تحصیل کنند لطفا تجربیات خودتون و دانشگاه های خوب این رشته و رشته های زیر مجموعه را در میان بگذارید .با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.a. social science - ut

پیش فرض پاسخ : فلسفه

ایا با توجه به شرایط این رشته در ایران بهتر نیست از ابتدا این رشته مطالعه بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)