صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 93

موضوع: علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    law-university of Allameh Tabatabaii

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با علوم نظری (فلسفه، حقوق، روانشناسی ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    سلام.
    اگه به آلمانی بخواید تحصیل کنید که صد در صد باید امتحان DSH بدید و فکرمیکنم برای حقوق و فلسفه 3 میخوان. زبان آلمانی رو فکر میکنم حداقل اولش برید کلاس بعد خودتون بخونید بهتر باشه تا از اول خودتون بخونید.
    متاسفانه من در مورد کارشناسی اطلاعی ندارم. ولی میدونم که 99% رشته های کارشناسی کاملا به زبان آلمانی هستن و همونطور که گفتم شما آلمانی رو در سطح بالایی باید بلد باشید.
    سیستم تحصیلی که اینجا مسلما متفاوته از ایران، کلا هرجای دنیا برید سیستم تحصیلی خاص خودش رو داره و اولش تا راه بیفتید و همه چیز اوکی بشه واستون کمی حس اون ضربه خوردن روحی که گفتید رو خواهید داشت.
    جواب سوال 3 و 4 رو فکر میکنم تو بخش اقامت آلمان بتونید پیدا کنید ولی من خیلی مختصر میگم. کلا آلمان سیستم اقامتیش اینه که شما یا باید 2 سال و نیم فول تایم کار کنید و مالیات بدید، یا 5 سال پاره وقت و مالیات، یا کلا حداقل 8 سال آلمان بوده باشید (که همون تحصیلی میشه) و بعد تقاضا بدید که در تمام این موارد باید آلمانی رو در سطح حداقل B2 بلد باشید (مصاحبه میشید).
    نمیدونم کی به شما گفته بعد از اتمام تحصیل باید برگردید کشورتون! یه سرچ کوچیک تو همین سایت داشته باشید متوجه میشید که بعد از اتمام تحصیل به شما یه ویزای کاری 18 ماهه میدن که وقت دارید در این مدت کاری مرتبط با رشته تحصیلیتون پیدا کنید و در صورت پیدا کردن، ویزاتون ویزای کاری میشه و بعد بسته به فول تایم و پارت تایم بودن وارد پروسه اقامت میشه که در بالا توضیح دادم.

میبخشید که اینو میگم، حمل بر دخالت نگذارید ولی فکر میکنم لیسانس رو همون ایران بگیرید بهتر باشه، چون الان شما پذیرش هم بگیرید مثلا از اکتبر هم اینجا باشید، باید حداقل 6 ماه تا 1 سال (خیلی خوش بینانه بخوایم نگاه کنیم) زبان آلمانی بخونید تا به سطح مورد نظر دانشگاه برسید. بعد تازه درس شروع میشه. ولی شما الان ترم 3 لیسانس هستید و سیستم ایران هم دستتون اومده تا الان؛ پس نمره های بهتری میتونید بگیرید و رزومه بهتری داشته باشید. بعد واسه ارشد میتونید رشته انگلیسی زبان پیدا کنید (یعنی دانشگاهی که رشته شما رو به انگلیسی داشته باشن) ولی خب این هم هست که شما اگه از لیسانس بیاید چون مجبورید آلمانی رو فول بخونید 4 سال اینجا صرف میشه، بعد هم اگه ارشد بمونید 2 سال هم اونجا، و فقط 2 سال میمونه به رسیدن برای گرفتن اقامت.... یعنی پروسه راحت تر پیش میره به علاوه اینکه زبان آلمانی که واسشون مهم هست رو خیلی خوب بلد خواهید بود.
    در هرصورت تصمیم با شماست.
    موفق باشید.
    سلام دوباره و خسته نباشید
    شما کسی رو میشناسید که در آلمان حقوق بخونه و من بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم؟
    حتی اگه برای ارشد هم قصد ادامه تحصیل توی آلمان رو داشته باشم هدفم برای ارشد حقوق نفت و گاز هست که الان یخورده گیچ شدم این بین که آیا اصلا این رشته مثل ایران توی آلمان هست ؟اوضاع کاریش چطوره اگه اونجا بخونم و بمونم؟و یا اینکه زیرشاخه رشته حقوق تجارت هست مثل بعضی کشورها
    ممنون میشم اگه کسی رو میشناسید که حقوق بخونه به من معرفی کنید ممنون

Junior Member

سلام خسته نباشید من ساغر هستم فارغ التحصیل رشتۀ فلسفه در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد .می خواستم بپرسم آیا می تونم در آلمان بورس بگیرم و تحصیل رایگان داشته باشم برای مقطع دکتری؟و اگر که امکان داره به چه صورت و با چه شرایطی؟

Junior Member

سلام دوستان
    من داشنجوی ترم آخر روانشناسی پیام نور هستم . از طریق فراگیر وارد شدم ..
    اما ترم های آخر دیگه به سرم زد واسه ارشد برم آلمان
    البته معدلم پائینه 14 هست . اما میتونم چند تا مقاله بنویسم
    و ارشد رو میخوام جامعه شناسی بخونم .. آیا به نظر شما شانس پذیرش دارم
    انصافا جواب بدید خیلی واسم مهمِ ..

Junior Member

با سلام برادر من دانشجوی ترم چهار حقوق دانشگاه علوم قضایی هستش زبان آلمانی رو هم یه سال شروع کرده و در حد B2 آشناست و میخواد در مقطع فوق تو آلمان فلسفه بخونه میخواستم بپرسم این تغییر رشته امکان پذیره یانه ضمنا تافل 104 داره.
    باتشکر

من دانشجوی سال دوم کارشناسی ارشد کارآفرینی هستم و قصد اپلای دارم برای سال 2016، میشه خواهش کنم دانشگاه های آلمان که واسه رشته کارآفرینی و نوآوری و نیز مدیریت استراتژیک واسه دکترا فاند میدن رو معرفی کنید. با سپاس فراوان

Junior Member niloot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی-علامه طباطبایی

سلام دوستان خسته نباشید.
    لیسانس روانشناسی کودکان استثنایی از دانشگاه علامه - معدل: 16.17- سه ماه سابقه کار در مهد کودک- مقاله داخلی در حال تالیف- چند مدرک از کارگاه ها- زبان المانی رو تازه شروع کردم و احتمالا یکی دو سال طول بکشه . در این یکی دوسال هم میرم یک موسسه خیریه کار کنم. الان 24 سالمه! ایا سنم مشکلی داره.؟ چون احتمالا زمان اپلای 26 ساله باشم..
    من میخواستم بدونم که با شرایطی که دارم امکان گرفتن پذیرش هست؟ مخصوصا از دانشگاه های فرایبورگ و هایدلبرگ و کلا دانشگاه هایی که در ایالت بادن-ووتمبرگ هستن.
    خیلی خوبه که بچه های ع
    لوم انسانی اینجا هستن چون من واقعا کسی رو نمیشناسم که رفته باشه و ازش سوال کنم..

Junior Member niloot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی-علامه طباطبایی

سلام دوستان من میخواستم از شما بپرسم که ایا شانس پذیرش از دانشگاه های المانی زبان رو دارم یا خیر
    مدرک: لیسانس روانشناسی کودکان استثنایی
    دانشگاه: علامه طباطبایی
    معدل: 16.17( من یک صفر در کارنامه دارم که استاد حذفم کرد واسه این صفر شده ولی بعدا همون درس رو پاس کردم. ایا مهمه؟)
    مقالات داخلی: یک عدد در حال تالیف
    مقالات خارجی: خیر
    سابقه کار: 3 ماه در مهد کودک و کار کردن در محک رو شروع میکنم
    زبان: در حال یادگیری زبان المانی
    مدارک کارگاه: 6 مدرک که دوتاشون بسیار معتبر هستن
    رشته ای که میخوام اپلای کنم : روانشناسی کودک
    با تشکر فراااوان

سلام دوستان من میخواستم بپرسم که فوق لیسانس یا همون مستر رو در رشته ی اقتصاد چه دانشگاههایی دارند (چه دانشگاههایی چه گرایش هایی از اقتصاد رو دارند )

Junior Member

کسی می دونه رشته علوم ارتباطات اجتماعی یا روزنامه نگاری در چه دانشگاهی برای مقطع دکترا تدریس می شه ؟

Junior Member Chloe آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ادبيات انگليسي و آلمان؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    يعني الان فوق هستين دكترا مي خواهيد براي آلان اقدام كنيد؟!صرفا جاي سوالم اينجاست كه چرا آلمان؟!چرا مثلا فرانسه رو يا خود برتانيا(همه بخشهاش رو)اتنتخاب نمي كنيد؟بالاخره براي دكترا همه جا تقريبا بورس هست ديگر...فرانسه ديگر مثل قبل مشكل ويزا ندرد مخصوصا براي ادبياتي ها(نيازي به توضيح نيست كه فرانسه،كشور ادبيات است) و انساني ها!بريتانيا هم كه ديگر مهد رشته ي ماست!
    سلام
    من دانشجوی سال آخر ادبیات انگلیسی در دانشگاه علامه طباطبایی تهران هستم. من هم برای ارشد داشتم به آلمان فکر میکردم چون ظاهرا خرج تحصیل رایگانه. وگرنه انگلستان که عالیه برای ادبیات! فقط گرونه! :-(

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)