صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 93

موضوع: علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

پیش فرض پاسخ : علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

من شنیدم در زمینه روانشاسی بالینی (clinical psychology) دانشگاههای آلمان گزینه مناسبی نیستند چون در این رشته زیاد پیشرفتی در آلمان صورت نگرفته. کسی در این زمینه اطلاعی نداره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

سلام دوستان.من دانشجوی ترم 4 کارشناسی حقوق هستم با معدل 17 در دانشگاه دولتی.امروز دارالترجمه ی رسمی المان بودم توی اصفهان و ایشون به من گفتن من نمیتونم با مدرک لیسانس حقوق ایران اونطرف واسه ی کارشناسی ارشد پذیرش بگیرم توی همین رشته.حرفشون درسته یا نه؟دوم اینکه به نظرتون اگه اینجوری باشه بهتره من مدرک کاردانیمو بگیرم و برم اونجا که دیگه نخوام کالج برم یا اینکه لیسانسمو تموم کنم و باز برم اونجا واسه لیسانس درس بخونم؟با توجه به اینکه اگه بمونم یه حورایی فقط وقتم تلف شده........ممنون

Member

برای بچه های علوم اجتماعی. اینجا مباحث مربوط به transition بویژه socio-technical transitions خیلی رو بورس هست و فاند و اسکولارشیپ های زیادی به تحقیقات مرتبط به این حوزه ها می دن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی

دوستان سلام من می خوام برای دکتری روانشناسی آلمان برم اصلا از شرایطش اطلاع ندارم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    ارشد دانشگاه رودهن بودم معدلم 17/5 هست نمره پایان نامم هم 19 شده
    ویرایش توسط omid2015 : September 16th, 2015 در ساعت 02:17 PM دلیل: عنوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در رشته روانشناسی بالینی یا روانشناسی سلامت در آلمان

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: روانشناسی بالینی یا روانشناسی سلامت

معدل ارشد: دانشجوی ترم 1 هستم
    رشته ارشد: روانشناسی
    دانشگاه ارشد: فردوسی مشهد
    معدل لیسانس: 17.60
    رشته لیسانس: علوم تربیتی کودکان استثنائی
    دانشگاه لیسانس: فردوسی مشهد
    مدرک زبان انگلیسی: ندارم
    مدرک زبان آلمانی: ندارم
    مقالات خارجی: 3 مقاله بین المللی مجله و 8 مقاله همایش بین المللی
    مقالات داخلی: 3 مقاله مجله داخلی، 10 مقاله همایش ملی
    تالیف کتاب: ندارم
    سابقه کار: 1 سال دستیار پژوهشی
    سایر افتخارات و مدارک: -

دانشگاه مورد نظر در آلمان: دانشگاه های رنک زیر 150 جهانی QS

ایا دکتری انگلیسی زبان داره اونجا؟
    ویرایش توسط omid2015 : November 24th, 2015 در ساعت 12:54 AM دلیل: ترکیب پست ها

من قصد دارم در ایران ارشد روانشناسی بخونم و اگه شد برم آلمان و دکترای روانشناسی در آلمان بخونم.
    میشه لطف کنید و به من بگید اگه من در ایران ارشد روانشناسی بخونم و دکترای روانشناسی در آلمان بخونم آیا برای من در آلمان شغل هست؟میتونم در آلمان استخدام بشم؟
    شرایط مطب زدن در المان چی هست؟با تشکر

Junior Member

دوستان کسی نیس که در آلمان در رشته حقوق مشغول باشه من برای مقطع دکتری میخام در آلمان ادامه بدم اما دانشگاهی پیدا نکردم در سایت daadهم همینطو میشه منو راهنمایی کنید
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی کودکان استثنایی دانشگاه ازاد

سلام. من ارشد روانشناسی کودکان استثنایی از دانشگاه ازاد رو دارم. بنظرتون امکان پذیرش درمقطع دکترا هست یانه؟

معدل لیسانس: 79/14 زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه ازاد قم
    معدل فوق لیسانس: 20/18 رشته علوم ارتباطات اجتماعی(رسانه و روزنامه نگاری) از دانشگاه علوم تحقیقات تهران
    مقاله ندارم
    برای ایلتس دارم میخونم احتمال 6 تا 5/6 رو میدم الی 7
    فاند احتیاج دارم چون برگه ضمانت نامه مالی رو اینجوری مجبور نیستم ارائه بدم
    کشورهای مقصدم: آلمان
    از کجا میتونم پذیرش بگیرم
    عزیزان من خیلی نگران و ناامیدم رشته ام فنی نیست رزومه ام هم همینه فقط
    یک راهنمایی شما فشاری که روی شونه های من هست و داره کمر منو میشکنه رو سبک تر میکنه.

دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (ذکر دقیق معدل به ارزیابی بهتر، کمک فراوانی می‌کند.)
    پیام نور + روانشناسی عمومی + ۱۵.۸۷
    نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    (S 28 . L 27 . W 29 . R 30 ) تافل 114
    توانایی پرداخت حداکثر ده هزار یورو
    با داشتن ۳۶ سال سن!!!!!! میشه برای ارشد روانشناسی پذیرش و مهم تر از اون ویزا گرفت؟
    شانس دریافت فاند چقدره؟
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)