صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 93

موضوع: علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط bicycleran نمایش پست ها
    معدل لیسانس: 79/14 زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه ازاد قم
    معدل فوق لیسانس: 20/18 رشته علوم ارتباطات اجتماعی(رسانه و روزنامه نگاری) از دانشگاه علوم تحقیقات تهران
    مقاله ندارم
    برای ایلتس دارم میخونم احتمال 6 تا 5/6 رو میدم الی 7
    فاند احتیاج دارم چون برگه ضمانت نامه مالی رو اینجوری مجبور نیستم ارائه بدم
    کشورهای مقصدم: آلمان
    از کجا میتونم پذیرش بگیرم
    عزیزان من خیلی نگران و ناامیدم رشته ام فنی نیست رزومه ام هم همینه فقط
    یک راهنمایی شما فشاری که روی شونه های من هست و داره کمر منو میشکنه رو سبک تر میکنه.
    معدل ارشد شما خوبه و معدل هم تو آلمان برای دکترا خوندن خیلی مهمه. به نظر من شما به استادا ایمیل بزنین (مثل بقیه). ان شاءالله که یه جا پیدا میشه. اما یادتون باشه برای رشته های غیرفنی، بهتره که پروپوزال داشته باشین. بشینین فکر کنین، یه پروپوزال خوب بنویسین. اگه پروپوزالتونو بین فرهنگی بنویسین (چیزی که مثلا همه به ایران مرتبط باشه، هم به آلمان)، می تونین با استادتون صحبت کنین، برای بورس دااد هم اقدام کنین. من چند نفرو دیدم که موضوعات بین فرهنگی داشتن و تونستن از دااد بورس بگیرن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
    دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (ذکر دقیق معدل به ارزیابی بهتر، کمک فراوانی می‌کند.)
    پیام نور + روانشناسی عمومی + ۱۵.۸۷
    نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)

(S 28 . L 27 . W 29 . R 30 ) تافل 114
    توانایی پرداخت حداکثر ده هزار یورو
    با داشتن ۳۶ سال سن!!!!!! میشه برای ارشد روانشناسی پذیرش و مهم تر از اون ویزا گرفت؟
    شانس دریافت فاند چقدره؟
    اگه رشته تونو به انگلیسی پیدا کردین، بالقوه بله، پذیرش رو میشه گرفت. برای ویزا، باید انگیزه نامه ی خوبی بنویسین.
    اما توصیه ی من به شما اینه که این کارو نکنین. بعدش می خواین چیکار کنین؟ تو رشته ی روانشناسی شما بدون بلد بودن آلمانی، شانس زیادی برای کار پیدا کردن نخواهید داشت، چون مدل رشته تون اینه که با ارباب رجوع سر و کار داره و نیاز به آلمانی خیلی قوی ای داره. به نظر شخصی من شما به کشورهایی فکر کنین که انگلیسی زبان هست، علی الخصوص با انگلیسی خیلی عالی ای که شما دارین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    اگه رشته تونو به انگلیسی پیدا کردین، بالقوه بله، پذیرش رو میشه گرفت. برای ویزا، باید انگیزه نامه ی خوبی بنویسین.
    اما توصیه ی من به شما اینه که این کارو نکنین. بعدش می خواین چیکار کنین؟ تو رشته ی روانشناسی شما بدون بلد بودن آلمانی، شانس زیادی برای کار پیدا کردن نخواهید داشت، چون مدل رشته تون اینه که با ارباب رجوع سر و کار داره و نیاز به آلمانی خیلی قوی ای داره. به نظر شخصی من شما به کشورهایی فکر کنین که انگلیسی زبان هست، علی الخصوص با انگلیسی خیلی عالی ای که شما دارین.
    لطف کردید جواب دادید. البته هدف از خوندن ارشد تو آلمان، ساختن رزومه ی قوی برای گرفتن پذیرش دکتری تو کشوری مثل انگلیس هست چون ارشد که نمیشه رفت از بس هزینه های انگلیس زیاده

سلام
    الان که داشتم پست هارو میخوندم متوجه شدم که همگی دانشجو یا فارغ التحصیل هستن
    من هنوز پیش دانشگاهی هستم و میخوام کنکور زبان بدم
    طبق چیز هایی که شنیدم آلمان بهترین گزینه برای تحصیله(اگه گزینه بهتری دارید لطفا راهنمایی کنید)
    من الان واقعا نمیدونم چطور اپلای بدم و یا اینکه اصلا با رشته ام میتونم پذیرش بگیرم اگه آره چه رشته هایی
    لطفا راهنمایی کنید
    متشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidahasani نمایش پست ها
    سلام
    الان که داشتم پست هارو میخوندم متوجه شدم که همگی دانشجو یا فارغ التحصیل هستن
    من هنوز پیش دانشگاهی هستم و میخوام کنکور زبان بدم
    طبق چیز هایی که شنیدم آلمان بهترین گزینه برای تحصیله(اگه گزینه بهتری دارید لطفا راهنمایی کنید)
    من الان واقعا نمیدونم چطور اپلای بدم و یا اینکه اصلا با رشته ام میتونم پذیرش بگیرم اگه آره چه رشته هایی
    لطفا راهنمایی کنید
    متشکر
    سلام

برای پذیرش باید قبولی همون رشته توی دانشگاه دولتی در ایران رو داشته باشین.

Junior Member

با درود به دوستان گرامی

من توی فنی حرفه ای دستیار داروساز خوندم که معادل کاردانیه معدل 18.6
    دیپلم: ریاضی 14.13
    پیش: 15.14
    سابقه کار 17 سال بیمه 9 سال
    زبان: فرانسه ب1
    انگلیسی دارم می خونم
    آلمانی کار نکردم
    یه قبولی دانشگاه آزاد دارم در رشته بیوشیمی

علاقمند به رشته فلسفه و جامعه شناسی و ماندن در آلمان هستم.
    امکان پذیرش در دانشگاههای آلمان در مقطع کارشناسی برای من وجود داره و چگونه؟
    سپاس از توجهتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Awta نمایش پست ها
    با درود به دوستان گرامی

من توی فنی حرفه ای دستیار داروساز خوندم که معادل کاردانیه معدل 18.6
    دیپلم: ریاضی 14.13
    پیش: 15.14
    سابقه کار 17 سال بیمه 9 سال
    زبان: فرانسه ب1
    انگلیسی دارم می خونم
    آلمانی کار نکردم
    یه قبولی دانشگاه آزاد دارم در رشته بیوشیمی

علاقمند به رشته فلسفه و جامعه شناسی و ماندن در آلمان هستم.
    امکان پذیرش در دانشگاههای آلمان در مقطع کارشناسی برای من وجود داره و چگونه؟
    سپاس از توجهتون
    سلام. من شنیدم برای سن های بالای 30 برای ارشد و لیسانس راحت ویزا نمیدن. باز هم از بقیه دوستان بپرسید. البته ویزا کاری هم میشه گرفت اگر تخصصتون مورد نیاز هست.

Junior Member

ممنون از پاسختون،
    میشه بفرمایین چگونه می تونم اطلاعات بیشتری کسب کنم هم در رابطه با کار و هم تحصیلی ؟

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: فلسفه

معدل ارشد:17.48
    رشته ارشد:فلسفه
    دانشگاه ارشد:علامه طباطبایی -تهران
    معدل لیسانس:18.86
    رشته لیسانس:فلسفه
    دانشگاه لیسانس:غیرانتفاعی صدرالمتآلهین(صدرا)-تهران
    مدرک زبان انگلیسی:-
    مدرک زبان آلمانی:b1
    مقالات خارجی:-
    مقالات داخلی: ده مقاله تخصصی فلسفه در ژورنال ها و مجلات داخلی
    تالیف کتاب:ویراستار تخصصی،نمونه خوان و مصحح 24 عنوان کتاب
    سابقه کار:ناشر فعال با پروانه نشر-سابقه کار در حوزه کتاب 8 سال
    سایر افتخارات و مدارک:-

دانشگاه مورد نظر در آلمان:هر دانشگاهی که بتوان فسفه هنر خواند به ویژه ینا و freie universität berlin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مجسمه سازی دانشگاه تهران

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی یا کالج
    رشته مورد نظر: انسان شناسی / Anthropology - فلسفه

معدل پیش دانشگاهی: 15/61
    معدل دیپلم: 18/48
    رشته تحصیلی دوران دبیرستان: ریاضی فیزیک
    قبولی کنکور سراسری در رشته ی: حسابداری (1390) - مجسمه سازی (1392)
    مدرک زبان انگلیسی: در دست احداث !
    مدرک زبان آلمانی: در دست احداث !
    تحصیلات دانشگاهی: دو ترم حسابداری (معدلم یادم نیست) - 4 ترم مجسمه سازی با معدل 15

- در حال یادگیری زبان یونانی باستان هستم.
    - امسال شروع میکنم به خوندن زبان آلمانی توی گوته.
    -آیا این کار که تا 2 سال دیگه آلمانی بخونم و لیسانس مجسمه بگیرم و بعد اقدام به اپلای کنم بهتره یا اینکه لزومی نداره و راهی داره که میشه زودتر هم برای اپلای اقدام کرد؟

دانشگاه مورد نظر در آلمان: Freie universitaet Berlin / Humboldt-Universitaet zu berlin / Ruprecht-Karls_Universitaet Heidelberg / Universitat Franlfurt am main (اینا دانشگاهاییه که ترجیح میدم توش درس بخونم ولی کلا میخوام بدونم بقیه ی جاهای آلمان هم شانسی خواهم داشت؟)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)