صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 93

موضوع: علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

با سلام من قصد گرفتن مستر مجدد دارم و بعد دکتری اما آینده شغلی رشته ما در آلمان رو اصلا نمیدونم کسی هست ک بتونه راهنماییم کنه؟
    سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علوم نظری، فلسفه، سیاست، حقوق، روانشناسی، روزنامه نگاری، علوم اجتماعی و ...

سلام. یک سوالی دارم ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داشته راهنمایی کنید.
    با توجه به اینکه Deadline دانشگاه مورد نظر طوریه که جواب دیر میاد و برا ویزا دیر میشه آیا میشه از دانشگاه فورجه گرفت که برا ترم بعدی رفت؟ یا غیر قابل قبوله برا دانشگاه؟ به نظرتون چه کار میشه کرد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kati20 نمایش پست ها
    سلام. یک سوالی دارم ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داشته راهنمایی کنید.
    با توجه به اینکه Deadline دانشگاه مورد نظر طوریه که جواب دیر میاد و برا ویزا دیر میشه آیا میشه از دانشگاه فورجه گرفت که برا ترم بعدی رفت؟ یا غیر قابل قبوله برا دانشگاه؟ به نظرتون چه کار میشه کرد؟
    اکثر دانشگاه ها که مدارک رو به صورت پستی دریافت میکنند. اونها رو تا دو ترم نگه میدارند. با دیفر مشکلی ندارند و شما برای ترم آتی جواب رو سریعتر از حد معمول میگیری چون قبلا یه بار بررسی شده مدارکتون. ولی اپلای آنلاین رو باید در اکثر موارد انجام داد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت هتلداری دانشگاه شیراز

سلام
    مدیریت هتلداری میخونم از دانشگاه شیراز میخوام بدونم برای گرفتن فاند برای ارشد چه رزومه ای داشته باشم شانس قبولیم بیشتره؟فقط به نمره خوب تافل و gre و معدلم و یک مقاله بستگی داره؟یا ملاک های دیگه ای هم مد نظر هست؟

Junior Member

مدرک Magisterstudium دقیقاً به چه معناست؟ با توجه به اینکه طول آن بعضاً 8 ترمه همون فوق لیسانس پیوسته حساب میشه؟ فرقش با M.A چیه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط melit75 نمایش پست ها
    سلام
    مدیریت هتلداری میخونم از دانشگاه شیراز میخوام بدونم برای گرفتن فاند برای ارشد چه رزومه ای داشته باشم شانس قبولیم بیشتره؟فقط به نمره خوب تافل و gre و معدلم و یک مقاله بستگی داره؟یا ملاک های دیگه ای هم مد نظر هست؟
    در المان فاند به اون معنایی که تو خیلی کشورای دیگه هست وجود نداره. غیر از دکترا، فقط یه موسسه به اسم دااد و به شکل بسیار محدود بورس میده که پیج مخصوص خودش رو داره
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط phil_khddd نمایش پست ها
    مدرک Magisterstudium دقیقاً به چه معناست؟ با توجه به اینکه طول آن بعضاً 8 ترمه همون فوق لیسانس پیوسته حساب میشه؟ فرقش با M.A چیه؟
    تا جایی که میدونم (البته 100% نه) یجور ارشد پیوسته هست. که البته دانشجوها میتونن رشتشون رو توی ترمای اخر در ارتباط با رشته های دیگه ادامه بدن یعنی گرایششون رو تعیین کنن. در مورد رشته شما البته تمیدونم. معمولا توی هر دانشکده کسانی هستن که مسئول جواگویی به سوالات هستن. به دانشکده مرتبط با رشتتون میل بزنید رااهنماییتون میکنن.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: روانشناسی بالینی یا روانشناسی شناختی

معدل ارشد: فارغ التحصیل تا ترم بهمن 95 - احتمالا 18-18.30
    رشته ارشد: روانشناسی عمومی
    دانشگاه ارشد: دانشکاه ازاد تهران
    معدل لیسانس: رشته غیر مرتبط 13
    رشته لیسانس: مهندسی اب
    دانشگاه لیسانس: دولتی
    مدرک زبان انگلیسی: -
    مدرک زبان آلمانی: -
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی: 3
    تالیف کتاب:
    سابقه کار: 18 سال دولتی
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر در آلمان: مانهایم - یا پیشنهاد شما

Junior Member

سلام
    همسر من برای امان پذیرش گرفته منم قصد دارم اونجا ادامه تحصیل بدم من لیسانس حسابداری دارم از دانشگاه ازاد ولی متاسفانه به خاطر عدم علاقه میخوام در المان روانشناسی بخونم نمیدونم شرایطش چه جوری چند بارم به دانشگاه ایمیل زدیم وی جوای درست نمیدن تنها چیزی که میدونم اینه که باید برای ورودی ازمون زبان dsh بدم نمیدونم با این رشته ام میتونم برم بخونم یا نه
    لطفا کمکم کنید

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: روانشناسی

معدل ارشد: 19/55
    رشته ارشد: روانشناسی تربیتی
    دانشگاه ارشد: دانشکاه ازاد علوم تحقیقات تهران
    معدل لیسانس: 12/62
    رشته لیسانس: مهندسی برق - الکترونیک
    دانشگاه لیسانس: آزاد
    مدرک زبان انگلیسی: -
    مدرک زبان آلمانی: -
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی: 2
    تالیف کتاب:
    سابقه کار: در زمینه کامپیوتر دارم
    سایر افتخارات و مدارک: شاگرد اول در مقطع ارشد
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: فرقی ندارد

سوال1- آیا برای گرفتن ویزای تحصیلی حتما باید مدرک زبان آلمانی را در ایران بگیرم و یا امکانش هست که در خود کشور آلمان این کار صورت بگیرد ؟
    سوال2- در صورت لزوم مدرک زبان آلمانی ، حداقل مدرک مورد نیاز چه می باشد ؟
    سوال3- آیا امکان گرفتن بورسیه هست ؟
    سوال4- مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد من غیر مرتبط می باشد ، آیا این تاثیری در گرفتن ویزای تحصیلی در مقطع دکتری دارد ؟
    سوال5- آیا گرفتن ویزای تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد راحت تر است یا دکتری ؟
    سوال6- آیا بعد از اقامت با ویزای تحصیلی امکان تبدیل آن به ویزای کار هست ؟
    سوال7- آیا کسی از شما دوستان میداند که دکتری روانشناسی ورزشی در دانشگاههای آلمان هست یا خیر ؟

ببخشید سوالات من زیاد بود اما گفتم شاید سوالات خیلی از دوستان نیز باشد . ممنون و موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)