صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: مشاوره در زمینه اوضاع واقعی کار و سرمایه گذاری در استان British Columbia

Banned

پیش فرض مشاوره در زمینه اوضاع واقعی کار و سرمایه گذاری در استان British Columbia

به منظور جلوگیری از پراکندگی مطالب، زمینه های شغلی مربوط به این استان که در موضوع های کلی انجمن کار آورده شده اند به تدریج به اینجا انتقال داده می شوند.

Banned

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع واقعی کار و سرمایه گذاری در استان British Columbia

بریتیش کلمبیا

مرکز این استان ویکتوریا و مهمترین شهر آن ونکوور است.

مساحت این استان به اندازه جمع مساحت فرانسه، آلمان و هلند است. در سال 2004 جمعیت آن ۴٬۱۶۸٬۱۲۳ نفر بوده است.

اگرچه بیشتر اقتصاد این استان به طور سنتی بر منابع طبیعی تکیه دارد اما در سالهای اخیر شکل آن به سمت صنایع و کارهای خدماتی تغییر کرده‌است. جنگلداری، معدن و مخابرات از بخش‌های مهم اقتصادی این استان به حساب می‌آید.

توریست یکی از منابع اصلی درآمد این استان می‌باشد. این استان مناظر طبیعی زیبایی از جمله کوه‌های راکی، هزاران مایل خط ساحلی و مساحت زیادی از مناطق سرسبز را در بر می‌گیرد. بیریتیش کلمبیا بزرگترین شیلات در کانادا و زمین‌های کشاورزی و دامپروری بسیاری را دارا می‌باشد. همچنین این استان سومین تولید کننده برق آبی و دومین تولید کننده گاز در کانادا است.

این استان برای استفاده از نیروی کار به شدت به مهاجر نیاز دارد. به دلیل نزدیکی این استان به اقیانوس آرام و قاره آسیا، بیشتر مهاجرین از سمت آسیا وارد استان می‌شوند. تقریباً ۱۰ درصد ساکنان این استان چینی می‌باشند. البته جمعیت بسیاری از ژاپنی‌ها، فیلیپینی‌ها و کره‌ای‌ها در این استان زندگی می‌کنند.

Banned

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه اوضاع واقعی کار و سرمایه گذاری در استان British Columbia

ونکوور

ونکوور بزرگترین شهر استان بریتیش کلمبیا است و خود شهر جمعیتی در حدود ۶۰۰٬۰۰۰ نفر دارد ولی کل فضای شهری اطراف در حدود ۲/۲ میلیون نفر ساکن دارد که آنرا به سومین شهر پر جمعیت کانادا و پرجمعیت‌ترین در غرب کانادا مبدل ساخته‌است. ونکوور بر خلاف دیگر مناطق کانادا آب و هوایی ملایم دارد و خبری از زمستانهای سرد در آن نمی‌باشد. با توجه به این آب و هوای مناسب، یکی از بزرگترین پارکهای آمریکای شمالی در این شهر قرار دارد (Stanley Park). دیگر مواردی که فضای این شهر را دیدنی تر می‌کنند کوه‌های شمال و اقیانوس آرام در غرب می‌باشند.

اقتصاد ونکوور بر اساس خدمات مالی می‌باشد. این شهر نقطه مهمی در ترانزیت کالا از اقیانوس آرام است. میزان صادرات از این بندر بالاترین مقام را در آمریکای شمالی دارد. اخیرا هزینه‌های کم در ونکوور موجب شده تا تعداد زیادی از شرکت‌های فیلم سازی وارد این شهر شوند و اصطلاحاً نام «Holly wood North» را به این شهر دهند. وجود دانشگاه‌های تراز اول، این شهر را به محل حضور صنایع خیلی پیشرفته و مخابرات و طراحی بازیهای تصویری مبدل ساخته‌است.

Junior Member

ما تصمیم گرفتیم از طریق سرمایه گذاری اقدام کنیم لطفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rahrah نمایش پست ها
    ما تصمیم گرفتیم از طریق سرمایه گذاری اقدام کنیم لطفا راهنمایی کنید
    اینجا رو مطالعه بفرمایید:

http://www.welcomebc.ca/Immigrate/Ab...ng-in-B-C.aspx

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. at Industrial Marketing

با سلام
    پست خوبي ايجاد شده. اگر امكان داره اطلاعات فقط براي سرمايه گذاران و سرمايه گذاري نباشه. به دوستاني هم skill Worker مهاجرت كرده اند و در جستحوي كار و يا موقعيت هاي خوب شغلي در ساير شهرهاي استان (نه فقط شهر ونكوور)هستند، اطلاعات مفيدي را براي پيدا كردن كار بدهد خيلي خوبه.
    ممنونم

Junior Member

مرسی من این لینک رو کامل مطالعه کرده ام ولی یکسری چیزا برام مفهوم نیست کسی هست که از این طریق اقدام کرده باشه؟ که من چند تا سوال دارم در مورد خرید یک بیزینس جواب بده لطفا ممنون میشم

Junior Member

سلام به همگی
    من میخواستم از طریق تجارت منطقه ای بریتیش کلمبیا اقدام کنم که توی این روش میشه مثلا توی یه بیزنسی شریک شد و ویزای کار گرفت. ولی مرددم همچنان. درسته که مدت پروسه خیلی کوتاهتره نسبت به بقیه انواع مهاجرتی ولی ریسکشم بالاتره. کسی در مورد این نوع مهاجرت که بهش plan buy out هم میگن اطلاعاتی داره؟ خودم سایت بریتیش کلمبیا رو مطالعه کردم. اطلاعات دقیق تر از اون مد نظرمه

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

دوستان عزیز چند سوال دارم ممنون میشم اگه کسی اطلاعات یا تجربه ایی داره بگه.
    ۱- وضعیت پیدا کردن یه کار موقت مثل کار تو فروشگاه ها در ونکوور و شهرهای اطرافش چطوره؟ به طور کلی میشه گفت از این لحاظ ونکوور با شهرهای اطراف فرقی داره یا نه؟
    ۲- اگر کسی چند سال سابقه کار تو هایپر استور (ایران) و همچنین سابقه کار تو فروشگاه کانادایی مثل اکسترافودز داشته باشه اونجا کار براش پیدا میشه فول تایم؟
    آیا بیزنس فروشگاه های ایرانی اونجا استخدام میکنن؟ (از این جهت بیزنس ایرانی رو مطرح کردم که این شخص از لحاظ زبان هنوز پرفکت نیست)
    ۳- آیا پیج فارسی در فیسبوک میشناسید که برای کاریابی در ونکوور (یا شهرهای اطرافش) باشه؟
    سپاس

Junior Member

سلام و تشکر بابت اطلاعاتتون
    لینک مرتبط برای کار گرفتن وکالت خود را در این استان برای وکلای دادگستری ایران میشه معرفی کنین؟
    با تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین