صفحه 54 از 79 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at sharif university of technology

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

نقل قول نوشته اصلی توسط dela88 نمایش پست ها
    tnx for your help. , but i have another question, should we go to the embassy together or he can come later?!
    نگران نباشید کلی ویزای جی وان و جی تو رفتن و مشکلی نداشتن. باید وقت دو نفره بگیرید تا جایی که میدونم. مگر اینکه مشکلی پیش بیاد و افیسر بگه دفعه بعد تکی اقدام کنید

Junior Member

سلام ببخشید من شنیدم که اگر من با ویزای j1 زودتر برم امریکا همسرم نمیتونه بعدش با ویزای j2 بیاد؟ میخواستم ببینم ذرسته؟ و جفتمون پزشک هستیم. این هم بده که هم رشته ایم؟ اصلا بهتره اول عقد کنیم بعد ویزا بگیریم یا جفتمون مجردی بریم؟

Junior Member

مرسی اخه مشکل اینه سربازه نمیتونه بیاد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام ببخشید من شنیدم که اگر من با ویزای j1 زودتر برم امریکا همسرم نمیتونه بعدش با ویزای j2 بیاد؟ میخواستم ببینم ذرسته؟ و جفتمون پزشک هستیم. این هم بده که هم رشته ایم؟ اصلا بهتره اول عقد کنیم بعد ویزا بگیریم یا جفتمون مجردی بریم؟
    ببینید اگر هنوز عقد نکردید باید هر کدوم پذیرش داشته باشین و تکی تکی با ویزای جی وان برید. اگر میخاید عقد کنید نباید تاریخ عقد به تاریخ مصاحبتون نزدیک باشه چون ممکنه افیسر شک کنه که صوریه مگه اینکه کلی توضیحات قانع کننده براش داشته باشین و حتی از مراسم عروسیتون چندین عکس ببرین که قانع شه ازدواج واقعی بوده اما اگه نمیخاید عقد کنید و ایشون از جایی پذیرش ندارن فقط میتونه با ویزای بی بره امریکا که باید ثابت کنه توریسته . یعنی چندین سفر خارجی قبلا داشته یا شنگن داشته و دلیلش چیه برای رفتن به امریکا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مرسی اخه مشکل اینه سربازه نمیتونه بیاد!
    اگر نظر منو میپرسید بهتره خودتون تنها برید چون ایشون با شرایطی که گفتین الان نمیتونن همراه شما باشن و ممکنه ویزای شما رو تحت تاثیر قرار بدن و حتی ممکنه ریجکت شید چون خیلی این موردی دیدم. باز هر طور صلاح میدونین و امیدوارم موفق باشین

Junior Member

با سلام
    من قبلا سوالم رو مطرح کردم ولی جوابی دریافت نکردم. با امید به گرفتن پاسخ دوباره مطرح میکنم. ایا راهکاری برای رفع قانون دوسال ویزای J سراغ دارید. ما به خاطر اینکه از وزارت علوم پول گرفتیم شامل قانون دوسال بازگشت شدیم.

واقعا ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    من ویزا J1 گرفتم. داخل دی اس no subject to section تیک نخورده بود و الان داخل ویزا ذکر شده. این یعنی من بعد از دوسال باید برگردم و یا اینکه تا 5 سال قابل تمدید؟

متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط shivarf نمایش پست ها
    با سلام
    من قبلا سوالم رو مطرح کردم ولی جوابی دریافت نکردم. با امید به گرفتن پاسخ دوباره مطرح میکنم. ایا راهکاری برای رفع قانون دوسال ویزای J سراغ دارید. ما به خاطر اینکه از وزارت علوم پول گرفتیم شامل قانون دوسال بازگشت شدیم.

واقعا ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    سرچ کنید توضیحات کاملش هست. یکی از مدارکی که لازمه اینه که از وزارت علوم یه رضایت نامه (No Objection Statement) بگیرید که مشکلی ندارن که شما برنگردید (البته اگه بتونید همچین نامه ای ازشون بگیرید). یا این که از یه اداره دولت فدرال آمریکا نامه بگیرید که به شما نیاز دارن!! و...
    اینجا اطلاعات کامل هست: http://travel.state.gov/content/visa...tructions.html

Junior Member

[QUOTE=vahidbaq;2083433]سرچ کنید توضیحات کاملش هست. یکی از مدارکی که لازمه اینه که از وزارت علوم یه رضایت نامه (No Objection Statement) بگیرید که مشکلی ندارن که شما برنگردید (البته اگه بتونید همچین نامه ای ازشون بگیرید). یا این که از یه اداره دولت فدرال آمریکا نامه بگیرید که به شما نیاز دارن!! و...
    اینجا اطلاعات کامل هست: http://travel.state.gov/content/visa...tructions.html[/Q

با سلام
    ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام. هنور فرم ds2019 من نیومده. من سایت سفارت دبی را چک کردم الان برای 23 روز دیگه وقت میده خیلی دیره... ولی ابو ظبی 2 روزه، انکارا 1 روزه، استابول 6 روزه وفت میده. بنظرتون میتونم سفارت دیگه ای انتخاب کنم. با توجه به اینکه توی فرم هایی که برام فرستاده بودن سفارت دبی را انتخاب کرده بودم. لطفا راهنمایی کنید اگر تجربه ای دارید. مرسی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)