صفحه 50 از 79 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

نقل قول نوشته اصلی توسط m.naeimirad نمایش پست ها
    از فاند دولت استفاده کنید مشمول 212 میشید. بهترین کار اینه خودتون صورتحصاب بانکی بدید برای بخش هزینه های فرم 2019
    حرف شما در مورد فاند دولتي صحيح هست، ولي در مورد ايران تعريف دقيقي نداره و در مورد امريكا محدود به فاند فدرال مي شه. بنابراين اگر دانشگاه ايران يا امريكا فاند بدن مشمول دو سال نمي شين و اگه آفيسر اشتباهي دو سال رو بزنه مي شه درخواست تجديد نظر يا همون advisory opinion داد. در مورد وزارت علوم وضعيت نا مشخصه، من هم كساني رو ديدم كه مشمول شدن، هم كساني كه نشدن. چند نفر رو هم ديدم تقاضاي تجديد نظر دادن ولي از نتيجه اش بي اطلاعم.
    خواهشمندم سوالات خود را در فروم مطرح کنید تا سایر دوستان نیز بتوانند از تجربیات بقیه استفاده کنند. از پاسخ دادن به سوالات قابل مطرح کردن در فروم به صورت شخصی معذورم.

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییتون vita . بله متاسفانه توی دعوت نامه و حتی RP ذکر شده که هم از بورس وزارت علوم استفاده می کنم و هم با هزینه شخصی میرم. ولی با توجه به اینکه من خیلی وقته برای ویزا اقدام کردم و هنوز موفق نشدم ویزا بگیرم و الان در مرحله کلیرنس هستم و آخرین مهلت برای بورس وزارت علوم آخر خرداد بود. من اگر ویزا بگیرم یا هیچ پولی از وزارت به من داده نمیشه یا بخشی از اون داده میشه.من میخواستم از دانشگاه نامه بگیرم که از بورس وزارت به دلیل محدودیت زمانی نتونستم استفاده کنم ولی دانشگاه، چنین نامه ای بهم نداد. و دیگه نمی دونم کاری میشه کرد یا نه؟ مرسی Vitaبه خاطر وقتی که میگذارین

سلام
    من برای ویزای J1 1 به مدت یک سال دعوتنامه داشتم و سفارت رفتم و مرحله کلیرنس تمام شده. سوالی که داشتم اینه:
    من دوسال هست ازدواج کردم اما برای همسرم تقاضای ویزا J2 نکرده بودم. تاریخ شروع دوره 20 سپتامبر هست. میخواستم ببینم میشه ایشون مثلا برای آوریل بیان آمریکا؟ یعنی امکانش هست من الان برای ویزای ایشون به دانشگاه درخواست بدم؟ قبول میکنه دانشگاه این شرایط رو؟ اونوقت ورود ایشون به آمریکا به تاریخ فرم DS من که بستگی نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Jaiger نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون vita . بله متاسفانه توی دعوت نامه و حتی RP ذکر شده که هم از بورس وزارت علوم استفاده می کنم و هم با هزینه شخصی میرم. ولی با توجه به اینکه من خیلی وقته برای ویزا اقدام کردم و هنوز موفق نشدم ویزا بگیرم و الان در مرحله کلیرنس هستم و آخرین مهلت برای بورس وزارت علوم آخر خرداد بود. من اگر ویزا بگیرم یا هیچ پولی از وزارت به من داده نمیشه یا بخشی از اون داده میشه.من میخواستم از دانشگاه نامه بگیرم که از بورس وزارت به دلیل محدودیت زمانی نتونستم استفاده کنم ولی دانشگاه، چنین نامه ای بهم نداد. و دیگه نمی دونم کاری میشه کرد یا نه؟ مرسی Vitaبه خاطر وقتی که میگذارین
    خواهش مي كنم، كاش مي تونستم بيشتر كمكتون كنم، واقعا اطلاعاتم راجع به وزارت علوم كامل نيست، چند نفر رو هم سفارش كردم نتيجه كارشون رو بهم بگن ولي متاسفانه خبر ندادن، در نتيجه اين ته چيزيه كه مي دونم!
    خواهشمندم سوالات خود را در فروم مطرح کنید تا سایر دوستان نیز بتوانند از تجربیات بقیه استفاده کنند. از پاسخ دادن به سوالات قابل مطرح کردن در فروم به صورت شخصی معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid_m268 نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزای J1 1 به مدت یک سال دعوتنامه داشتم و سفارت رفتم و مرحله کلیرنس تمام شده. سوالی که داشتم اینه:
    من دوسال هست ازدواج کردم اما برای همسرم تقاضای ویزا J2 نکرده بودم. تاریخ شروع دوره 20 سپتامبر هست. میخواستم ببینم میشه ایشون مثلا برای آوریل بیان آمریکا؟ یعنی امکانش هست من الان برای ویزای ایشون به دانشگاه درخواست بدم؟ قبول میکنه دانشگاه این شرایط رو؟ اونوقت ورود ایشون به آمریکا به تاریخ فرم DS من که بستگی نداره؟
    سلام، ايشون هر تاريخي بعد از شما مي تونن وارد شن، مشكلي نيست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام دوستان
    من 2 جولای آنکارا مصاحبه بودم و دیروز سایت واشنگتن اولین آپدیت رو زد منتها خبری از آپدیت توی سایت آنکارا نیست.
    دوستانی که تجربه دارن لطفا بگن که برای فرصت مطالعاتی معمولا چندبار باید آپدیت خورد (به طور میانگین).

یه سوال دیگه.
    دعوتنامه من برای امروز یعنی اول آگوست هست و 30 روز وقت دارم که وارد خاک آمریکا بشم ولی میخواستم دعوتنامه رو حدود دوماه عقب بندازم یعنی اول اکتبر. حالا اگر توی این چند روز ویزام اومد، با فرم دی اس 2019 که تاریخ اول آگوست هست برم ویزا بگیرم یا اینکه صبر بکنم دانشگاه برام یه دی اس جدید بفرسته و با ds-2019 جدید برم سفارت؟
    ممنون
    ویرایش توسط Mahdi_1367 : August 1st, 2015 در ساعت 10:34 AM دلیل: اضافه کردن سوال

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام. در مورد آپديت ها هم هيچ فرقي با ويزاهاي اف نداره، در نتيجه مي توانيد از تجربياتشون استفاده كنيد، من شخصا يادم نيست
    در مورد اون يكي سوالتون هم راستش نمي دونم چي بگم، من بودم يا تمديد مي كردم و به سفارت مي گفتم و ديرتر مي رفتم يا تمديد نمي كردم و با همون قبلي مي رفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

Talking پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    سلام. در مورد آپديت ها هم هيچ فرقي با ويزاهاي اف نداره، در نتيجه مي توانيد از تجربياتشون استفاده كنيد، من شخصا يادم نيست
    در مورد اون يكي سوالتون هم راستش نمي دونم چي بگم، من بودم يا تمديد مي كردم و به سفارت مي گفتم و ديرتر مي رفتم يا تمديد نمي كردم و با همون قبلي مي رفتم.
    سلام
    2 جولای تو سفارت آنکارا مصاحبه داشتم و ویزام 5 آگوست کامپلیت شد. به دانشگاه هم ایمیل زدم که نمیتونم تا آخر آگوست بیام، گفت اشکال نداره و میتونم با DS-2019 فعلی ویزا رو بگیرم و وارد خاک آمریکا بشم ولی اونا توی این مدت یه فرم DS-2019 جدید برام صادر میکنند تا سویس نامبرم باطل نشه.
    امیدوارم مشکلی پیش نیاد.

Junior Member

سلام
    مي خواستم بدونم وضعيت كار در رشته پرستاري و نحوه گرفتن ويزا و اقامت دائم چجوري هست ؟

Junior Member

سلام دوستان
    خواهشمندم اگه کسی میدونه سریعا جواب بده!
    متاسفانه در فرم ds2019 اسم همسرم که متقاضی ویزای J1 هستن، اشتباه زده شده به این صورت ک mohamadmahdi رو با 1 اسپیس نوشتن
    یعنی mohamad mahdi !!!
    حالا میخواستم بدونم این مشکلساز میشه برای گرفتن ویزا؟؟ یعنی باید 2باره درخواست بدیم و با اصل آن به سفارت مراجعه کنیم یا میشه با همین اقدام کرد؟
    و اگر باید برای مصاحبه اصلاح شود، با توجه ب محدودیت زمان آیا با اسکنش میشه مشکل رو حل کرد؟
    ( سفارت ما ارمنستان می باشد)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)