صفحه 42 از 79 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

بنده حدود ۷ ماه هست که بعد از دریافت invitation letter از یک دانشگاه آمریکایی برای visiting research associate position یک ساله همراه با فاند منتظر دریافت مدارک مورد نیاز برای j۱ ویزا از دانشگاه مورد نظر هستم. آیا این مساله طبیعی هست؟ استاد مربوطه این مرحله را خارج از حیطه اختیارات خود می‌داند و قادر به کمک نیست. آیا امکان کنسل کردن این مرحله و اقدام مجدد برای یک دانشگاه دیگر وجود دارد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    بنده حدود ۷ ماه هست که بعد از دریافت invitation letter از یک دانشگاه آمریکایی برای visiting research associate position یک ساله همراه با فاند منتظر دریافت مدارک مورد نیاز برای j۱ ویزا از دانشگاه مورد نظر هستم. آیا این مساله طبیعی هست؟ استاد مربوطه این مرحله را خارج از حیطه اختیارات خود می‌داند و قادر به کمک نیست. آیا امکان کنسل کردن این مرحله و اقدام مجدد برای یک دانشگاه دیگر وجود دارد؟
    شما منتظر دريافت دي اس ٢٠١٩ هستين كه دانشگاه بفرسته؟ چون خود invitation letter رو استاد مي فرسته معمولا! به نظر كمي بعيد مي رسه كه از حيطه قدرت استاد خارج باشه. كلا به نظر مي رسه يه جاي كار ايراد داشته باشه.
    شما مي تونين براي هزار تا دانشگاه ديگه هم اپلاي كنين. حتي مي تونه براتون بيشتر از يك ds2019 صادر بشه و بعد انتخاب كنين كه با كدوم براي ويزا اپلاي كنين. اگر من شرايط رو درست فهميده باشم شما در حال حاضر محدوديتي براي كنسل كردن و اپلاي مجدد ندارين.

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها

با سلام
    بفرمایید آیا با بخش human resource دانشگاهتون در ارتباط بودید یا نه؟آیا از شما اطلاعات پاسپورتی و تماس خواستند یا نه؟ آیا فرمی چیزی (مثلا BS) ازتون خواستند یا نه که نفرستاده باشین؟ این سوالها رو جواب بدین امیدوارم بتونم کمکتون کنم.
    ولی راجع به دانشگاه های دیگه همونطوری که vita هم اشاره کرد، هیچ دخلی به هم ندارند و میتونید به طور موازی اقدام کنید. هرچند از نظر اخلاقی پذیرش دو آفر با پرداخت پول زیاد جالب نباید باشه.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    سلام. اين تاپيك رو بخونين، كلي مطلب و راه داره، بسته به اينكه چرا دو سال خوردين. يكي از بچه ها همين چند صفحه پيش در مورد ويو كردن دو سال از طريق وكيل مطلب نوشته بود. كلا ضرر نمي كنيد از خوندن اين تاپيك، بخصوص پستهاي يكي دو سال اخير.
    سلام

من هم مشمول بند 212e بودم مثل شما و همون آمریکا که بودم از روز اول پیگیرش شدم بعد ۴ ماه نامه از does اومد لغوش کردند. هیچ وکیلی هم نگرفتم.
    اگر بفرمایید فاندتون و رشتتون چیه امیدوارم بتونم کمکتون کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط eimantaghavi نمایش پست ها
    سلام

من هم مشمول بند 212e بودم مثل شما و همون آمریکا که بودم از روز اول پیگیرش شدم بعد ۴ ماه نامه از does اومد لغوش کردند. هیچ وکیلی هم نگرفتم.
    اگر بفرمایید فاندتون و رشتتون چیه امیدوارم بتونم کمکتون کنم.
    سلام و ممنون از لطفتون. من خودم دو سال برگشت رو مجاني لغو كردم و تا الان به چنين نفر توي همين فروم در همين زمينه كمك كردم. پستي كه شما بهش ربيپلاي كردين پاسخ به تقاضاي كمك بود، نه تقاضاي كمك. صفحات قبل رو بخونين بهتر متوجه مي شين.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jujman نمایش پست ها
    سلام دوستان من توانستم ویور بگیرم با نو آبجکشن ، اگه سوالی داشتید لطفا پیام بدید جواب میدم
    با سلام دوست عزیز
    من با ویزای J1 و short term scholar وارد امریکا شدم اما توی ویزام زده شامل 2 سال ممنوعیت میشم
    ممنون میشم راهنمای کنید که برای
    waive کردن باید چکار کنم
    با تشکر

سلام
    سوالي داشتم ،من ٢ فرم ds از دو دانشگاه مختلف و در ٢ ايالت متفاوت دارم،براي j1 اقدام كردم،و وقت سفارت براي ١١ ژوئن رزرو كردم، و روي يك كدوم از اين فرم ها وقت گرفتم،آيا لازمه كه ds ديگر رو كنسل كنم تا قبل از وقت سفارت؟اگر كنسل نكنم آيا مشكلي در سفارت پيش مياد؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين

Junior Member

سلام

من DS2019 را با BS شخصی و نامه حمایت صوری دانشگاه گرفتم الان نامه حمایت وزارت علوم را دارم حالا در فرم DS160 سوال Person/Entity paying for your trip? را چی وارد کنم؟ home university یا Iranian ministry of science ؟
    این سوالو با توجه به اینکه ممکنه اعتبار نامه وزارت بیشتر باشه میپرسم ولی از طرفی در DS2019 نوشته home uni و همینطور بعضیا میگن نامه دانشگاه شامل "2 سال" نمی شود (الان هم در فرمم تیک نخورده)
    به نظر شما الان برای DS160 کدوم بگم و همچنین روز مصاحبه چی بگم؟

سوال دیگه: ایروان برای j1 مکانیک پیشنهاد میدید یا ریسکش بالاست؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    سلام و ممنون از لطفتون. من خودم دو سال برگشت رو مجاني لغو كردم و تا الان به چنين نفر توي همين فروم در همين زمينه كمك كردم. پستي كه شما بهش ربيپلاي كردين پاسخ به تقاضاي كمك بود، نه تقاضاي كمك. صفحات قبل رو بخونين بهتر متوجه مي شين.
    سلام
    ممنون بابت پیغامتون بله اشتباه من بود که نمیدونم چرا به شما reply کردم. منظورم اون دوستی بود که نگران این مسئله بود. کلاً این سوال بسیاری از افرادی که میخوان با ویزای J برن آمریکا هست و اگر موافق باشین با کمک همدیگه یه فایل راهنمای FAQ (اگر قبلاً کسی زحمتشو نکشیده باشه) بسازیم به کمک همدیگه. خصوصاً راجع به مشکل قاون 212e یا همون 2years Home Residency

ممنون بابت توجه ها و راهنمایی هایی که به دوستاتون میکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Evergreen484 نمایش پست ها
    سلام
    سوالي داشتم ،من ٢ فرم ds از دو دانشگاه مختلف و در ٢ ايالت متفاوت دارم،براي j1 اقدام كردم،و وقت سفارت براي ١١ ژوئن رزرو كردم، و روي يك كدوم از اين فرم ها وقت گرفتم،آيا لازمه كه ds ديگر رو كنسل كنم تا قبل از وقت سفارت؟اگر كنسل نكنم آيا مشكلي در سفارت پيش مياد؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم كنين

سلام
    نه نگران نباشید مشکلی نیست ولی به هیچ وجه برای هر دو SEVIS مواظب باشید پرداخت نکنید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)