صفحه 67 از 79 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

سلام دوستان
    راستش سوالم در باره J1 هست البته فکر کنم!
    اگر کمکم کنید ممنون میشم.
    راستش کارشناسی، مکانیک خوندم
    حدود 7 سال پیش!
    الانم دارم ارشد مدیریت صنعتی مدرک میگیرم
    جفتش دانشگاه سراسری

من یه دوست محقق ( در رشته مغز و اعصاب ) داشتم که باهم در زمینه شبیه سازی و سیمولیتینگ رگ و عروق در نرم افزار فلوئنت کار میکردیم
    که 4 سال پیش رفت آمریکا و پس از موفقیت های زیاد، حالا یاد من افتاده.
    ایشون گفتن که دانشگاهی که الان به عنوان محقق توش کار میکنن، استاد بزرگی هست که استقبال کرده من برم اونجا به عنوان محقق، که بعد از یکی دو سال، ادامه تحصیل بدم برا دکتری و قراره بهم فاند هم تعلق بگیره که اونجا زندگیمو بتونم بچرخونم ( حدود 2000 در ماه )
    تا اینجا یه گزارش کار بود از سابقم.

حالا چندتا سوال دارم خدمت دوستان، ممنون میشم کمکم کنین

یکی اینکه من به تافل یا آیلتس نیاز دارم برای سفارت؟ ( حداقل چه نمره ای به نظرتون )
    ویزای مورد نیاز رو درست حدس زدم(J1)؟

کدوم سفارت برم برام بهتره؟

شانس موفقیتم برای سفارت چقدره و چیکار کنم که بهتر بشه؟

مممنونم که وقت گذاشتین برام

Junior Member

سلام،
    برای J1 با فاند شخصی میرم ایالتی که برادرم هم هست البته دو شهر مختلف. تا حالا از کشور خارج نشدم.
    با توجه به شرایطم کدام سفارت وقت بگیرم بهتره؟ با سرچی که کردم انکارا به شرایطم میخوره ولی وقت نمیده. قبرس هم وقت نمیده!!!
    خیلی ممنون از جوابتون.

Junior Member

سلام من بیشتر از یک سال دو ماه از کانادا منتظر ویزای جی 1 هستم کسی میدونه چگونه میشه پیگیری کرد از طریق واشنگتن شماره ای یا ایمیلی ؟من بارها با سفارت در اینجا تماس گرفتن ولی فقط پاسخ های تکراری دریافت می کنم

Junior Member

سلام بر همه دوستان

من بیشتر صفحات مربوط به J1 را خوندم ولی چندتا سوال بود که جواب قطعیش را پیدا نکردم

۱)بالاخره فاند وزارت علوم باعث‌ 212e و‌ دو‌ سال خارج از امریکا میشه یا نه؟البته میدونم که گفتن احتمالا میشه برطرفش کرد و....

۲)میشه برای فاند وزارت علوم اقدام کرد ولی برای سفارت و‌ دانشگاه به صورت self-funded اقدام کرد که احیانا شامل دو سال نشه؟

۳)در بدترین حالت شامل 212e و دو سال ‌... آیا امکان تبدیل ویزا در خاک امریکا از J1 به عنوان همسر H1B یا کسی که گرین کارت داره وجود داره یا نه؟

ممنون اگه کمک کنید

متشکر

دوستان سلام
    چند سوال داشتم از محضرتون
    1- همسرم یک پذیرش پست داک ازدنشگاه ییل داره احتمالا J باشه نوع ویزا هر چند ما پیشنهاد H1B روهم دادیم! ایا بعد از اتمام دروه که 2 سال هست باید به ایران برگردیم یا قبل اتمام دوره می تونیم یک پوزیشن دیگه بگیریم و بمونیم؟ تا چند نوبت میشه این کار رو ادامه داد؟ در صورتیکه مشمول سابجکت 2 سال برگشت به وطن شده باشیم( چون منبع فاند دولت فدرال هست) ایا باز این امکان وجود داره تمدید کنیم با پستداک جدید؟
    2- اگر در حین انجام پست داک یک پوزیشن شغلی پیدا شد ایا امکان تبدیل ویزای جی به H1B وجود داره؟ در صورتیکه مشمول سابجکت 2 سال برگشت به وطن شده باشیم ایا باز امکان این تبدیل وجود داره؟
    3- من در حال حاضر هم هیات علمی هستم و هم دانشجوی دکتری دانشگاه تهران. بعد از تقریبا یک سال یا بیشتر قراره فرصت مطالعاتی بیام امریکا. ایا عاقلانه هست من بعنوان جی 2 با همسرم بیام؟ اگر بعدا خودم بخوام برای فرصت بیام این ویزای جی 2 برام ایجاد اشکال نمیکنه؟ ضمنا من قبلا در سال 2014 به عنوان جی 2 امریکابودم و دو تا ویزای جی 2 تو پاسم دارم.
    ممنون از وقتی که می گذارید

Junior Member

سلام به دوستان
    آیا محدودیت جدیدی برای ویزای J1 نسبت به سال قبل بوجود آمده؟
    آیا تعداد پذیرفته شدگان این ویزا کمتر شده؟
    آیا کسی تونسته این ویزا را در ماههای اخیر بگیرد؟
    من پسا داک (رشته مهندسی پزشکی (نور) ) مقیم خارج ایران هستم و برای پست داک تو بوستون اقدام کردم و قبلا دو بار هم برای کنفرانس رفتم. آیا احتمالش هست با قانون جدید بتونم ویزا بگیرم؟

Junior Member

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط sfcx12 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    آیا محدودیت جدیدی برای ویزای J1 نسبت به سال قبل بوجود آمده؟
    آیا تعداد پذیرفته شدگان این ویزا کمتر شده؟
    آیا کسی تونسته این ویزا را در ماههای اخیر بگیرد؟
    من پسا داک (رشته مهندسی پزشکی (نور) ) مقیم خارج ایران هستم و برای پست داک تو بوستون اقدام کردم و قبلا دو بار هم برای کنفرانس رفتم. آیا احتمالش هست با قانون جدید بتونم ویزا بگیرم؟
    محدودیت جدید خیر فقط بعد از مصاحبه ی سری سوال ایمیل میشه و ممکنه یکم طولانی تر کلیر بشید.
    بلخ من میشناسم کسانی که ماه های اخیر ویزای j گرفتند
    ویزای J F M مشمول قانون تراول بن نیستند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط downtown نمایش پست ها
    سلام من بیشتر از یک سال دو ماه از کانادا منتظر ویزای جی 1 هستم کسی میدونه چگونه میشه پیگیری کرد از طریق واشنگتن شماره ای یا ایمیلی ؟من بارها با سفارت در اینجا تماس گرفتن ولی فقط پاسخ های تکراری دریافت می کنم
    سلام، میخواستم بپرسم موفق شدین ویزا رو بگیرین؟ و اینکه رشته‌تون چی‌یود؟

Junior Member

سلام دوستان، کسی هست ک ب تازگی ویزای J1 دریافت کرده باشه؟ من فروم رو نگاه کردم، جدیدا خیلی آپدیت نشده، برای همین میپرسم!
    میخوام بدونم حدودا چقدر طول میکشه پروسه ویزا؟
    من و همسرم ۶ هفته پیش از کانادا اپلای کردیم برای J1 و J2، اما هنوز خبری نیست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)