صفحه 63 از 79 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

با سلام
    ببخشید من پزشکم و میخوام با ویزای J1 برای research برم امریکا و چون نان فاند هستم یک نامه فاند از بیمارستان خصوصی گرفتم.میخوام ببینم حتی اگر نخوام رزیدنتی بخونم باز هم من شامل اون دو سال میشم؟

Junior Member

من با یک ویزای J1 برای یک فرصت تحقیقاتی 9 ماهه به همراه همسرم به آمریکا می رویم. ممکنه کسی لیست مدارکی که برای اولین بار در فرودگاه از من درخواست خواهد شد را بنویسد؟ در برگه DS من حقوقم برای 9 ماه نوشته شده است اما بعضی جاها خواندم که باید مدارک مالی به همراه داشته باشم و در فرودگاه نشان دهم. آیا این شامل من هم می شود؟ ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - صنعتی شریف

با سلام
    من و خانمم ماه پیش مصاحبه کردیم برای ویزای J1 (برای من) و J2. من امروز کلییر شدم و سفارت آنکارا گفته که پاس رو بفرستم. ولی برای خانمم که هیچ سابقه کاری هم نداره خبری نیست و تو واشنگتون هم آپدیتی نشده. ما باید چیکار کنیم؟‌ صبر کنیم؟ یا پاس هر دومون رو بفرستیم؟

خواهش میکنم اگر کسی تجربه ای داره کمک کنه. این وضعیت خیلی مزخرفه!
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط macras نمایش پست ها
    من با یک ویزای J1 برای یک فرصت تحقیقاتی 9 ماهه به همراه همسرم به آمریکا می رویم. ممکنه کسی لیست مدارکی که برای اولین بار در فرودگاه از من درخواست خواهد شد را بنویسد؟ در برگه DS من حقوقم برای 9 ماه نوشته شده است اما بعضی جاها خواندم که باید مدارک مالی به همراه داشته باشم و در فرودگاه نشان دهم. آیا این شامل من هم می شود؟ ممنون.
    سلام
    در فرودگاه فرم DS 2019 دعوتنامه و research planرو داشته باشید. ممکنه از شما بخوان برای یه مصاحبه گوتاه به قسمت پلیس فرودگاع برید و هدفتون از این سفر رو بیان کنی.

Junior Member

سلام. منظور از دعوت نامه همان DS-2019 هست؟
    من یک سئوال دیگر هم دارم. امروز از دانشگاه خبر دادند که DS-2019 من را amend کرده اند و می توانم بعد از آمدن آنرا از دانشگاه بگیرم. با توجه به اینکه من فردا در حال رفتن به آمریکا هستم می خواستم ببینم این مشکلی ایجاد نمی کند؟ 17 روز از تاریخ شروع فرمی که الان دارم گذشته است اما نگرانم شاید این تغییری که داده اند برایم مشکل ایجاد کند. با دانشگاه تماس گرفتم گفتند مشکلی نیست و با توجه به اینکه هنوز 30 روز از تاریخ شما نگذشته است در فرودگاه مشکلی ایجاد نمی شود.

Junior Member

سلام از دوستان ممنون می شم راهنمایی کنید
    من و همسرم هر دو پذیرش از یک دانشگاه داریم و می خواهیم هر دو ویزای j1 دریافت کنیم . برای ویزا قصد داریم به ارمنستان برویم. البته هنوز فرم های ds ما آماده نشده است .
    ایا با هم نوبت سفارت بگیریم ؟ با توجه به این که هر دو j1 هستیم و جداگانه، ایا اشاره کنیم که هر دو داریم می رویم ؟ ایا در دو زمان متفاوت خارج شویم؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdipa نمایش پست ها
    سلام از دوستان ممنون می شم راهنمایی کنید
    من و همسرم هر دو پذیرش از یک دانشگاه داریم و می خواهیم هر دو ویزای j1 دریافت کنیم . برای ویزا قصد داریم به ارمنستان برویم. البته هنوز فرم های ds ما آماده نشده است .
    ایا با هم نوبت سفارت بگیریم ؟ با توجه به این که هر دو j1 هستیم و جداگانه، ایا اشاره کنیم که هر دو داریم می رویم ؟ ایا در دو زمان متفاوت خارج شویم؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید
    من توصیه خاصی ندارم و فقط تجربه یکی از دوستان رو می تونم بگم. دوست من و همسرش شرایطشون دقیقا مشابه شما بود. اونا با هم (هردو به عنوان J1) مصاحبه کردن (آنکارا) و یکیشون بعد از ۲ هفته و اون یکی بعد از ۲ ماه کلییر شدن و باهم رفتن آمریکا و باهم برگشتن. فاند هرکدومشون فک کنم ۱۵۰۰ دلار و طول دوره ۶ ماه بود. دانشگاهشون هم UT Dallas بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadianh نمایش پست ها
    با سلام
    من و خانمم ماه پیش مصاحبه کردیم برای ویزای J1 (برای من) و J2. من امروز کلییر شدم و سفارت آنکارا گفته که پاس رو بفرستم. ولی برای خانمم که هیچ سابقه کاری هم نداره خبری نیست و تو واشنگتون هم آپدیتی نشده. ما باید چیکار کنیم؟‌ صبر کنیم؟ یا پاس هر دومون رو بفرستیم؟

خواهش میکنم اگر کسی تجربه ای داره کمک کنه. این وضعیت خیلی مزخرفه!
    خیلی ممنون
    سلام دوستان
    من و همسرم شرایط مشابه شما رو داریم .در ماه آگوست در آنکارا مصاحبه شدیم، برای J1 ویزا آماده است ، ولی J2 تازه آپدیت شده. سوال من اینکه آیا شما به سفارت ایمیل زدید؟
    و الان با گذشت 15 روز همسرتون کلییر شدند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghg نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم شرایط مشابه شما رو داریم .در ماه آگوست در آنکارا مصاحبه شدیم، برای J1 ویزا آماده است ، ولی J2 تازه آپدیت شده. سوال من اینکه آیا شما به سفارت ایمیل زدید؟
    و الان با گذشت 15 روز همسرتون کلییر شدند؟
    سلام. بله من همون روز از طریق Contact Us سایت آنکارانیو این مساله رو پرسیدم و تو کمتر از ۲۴ ساعت جواب دادن که هر دو پاسپورت رو بفرستید.
    معلوم شد که اصلا خانومم توی کلییرنس نیوده از اول. خدارو شکر ۳-۴ روز پیش هر دو ویزا رو دریافت کردیم توی پاسپورت هامون.

Junior Member

سلام دوستان

من به علت به مشکل برخورد کردن روند وزارت علومم نامه حمایت مالیم جهت استفاده از فرصت مطالعاتی دیر آماده میشه و وقت برای کارهای ویزا نخواهم داشت. برای همین از دانشگاه خواستم که یک نامه صوری بدند مبنی بر حمایت مالی. دانشگاه مقصد گفتن باید برای هر ماه 1800 دلار داشته باشم و در این نامه صوری مسول دانشگاهمون همین مبلغ 1800 دلار حمایت مالی از طرف وزارت علوم برای هر ماه زده. با توجه به اینکه نامه حمایت مالی وزارت علوم کلا برای 6 ماه حدودا نصف این مبلغه آیا این نامه برای من مشکل ساز نمیشه؟ الان میخام این نامه رو بفرستم به دانشگاه مقصد که فرم DS بفرستن. این مبلغ نامه صوری توش ذکر میشه؟ بعدا تو سفارت همین نامه صوری رو نشون بدم و نامه اصلی وزارت علوم رو نشون ندم؟
    چکار باید کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید آیا مشکلی از نظر فرم DS و توی سفارت پیش میاد یا نه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)