صفحه 71 از 79 نخستنخست ... 2161626364656667686970717273747576777879 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

Smile پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

نقل قول نوشته اصلی توسط smpj نمایش پست ها
    سلام. دوستان من یه آفر اینترشیب برای تابستون دارم و برای ویزای j1 هم اقدام کردم. از اونجایی که من برای دوره کاراموزی سه ماهه میرم، آیا امکان تغییر ویزا J-1 به ویزای کار ( در صورت داشتن آفر) بعد از پایان دوره ام هست؟

سلام
    می خواستم بپرسم که شما کی برای ویزا اقدام کردید؟ آیامصاحبه کردید در سفارت؟ و اینکه بعد از آن چه مدا زمان برد ویزاتون صادر بشه؟
    ممنون از شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

سلام
    کدوم سفارت؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali2000100 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسی اخیرا برای ویزای J1 اقدام کرده؟ من تقریبا 12 روز پیش تو سفارت مصاحبه کردم و مدارکم رو تحویل دادم، فاندم هم از طریق استاد هستش در آمریکا، 4 سال هم خارج از ایران هستم و دکترا و پسا دکترا هم در این مدت از خارج از ایران گرفتم.
    آیا کسی نظری یا تجربه ای داره که حدودا پقدر زمان می بره تا ویزا صادر بشه؟
    ممنون
    علی

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood0571 نمایش پست ها
    سلام
    کدوم سفارت؟
    سلام مجدد
    توکیو
    شما حدودا در اطلاع هستید چقدر زمان می بره؟
    البته من جاهای مختلف مطالعه کردم که بسته به شرایط هر نفر متفاوت خواهد بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Optometry, Tehran University of Medical Sciences

Could you get your J1 visa? I have similar conditions like you and I need to apply for J1 visa from Australia
    سابکلاس 574، دلیوری 1 آوریل، دریافت فایل نامبر 2 آوریل، درخواست CV 3 آوریل، درخواست مدیکال 6 آوریل، ارسال مدیکال 13 آوریل، شروع دوره 23 جون، گرنت ویزا 27 می 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naviid_88 نمایش پست ها
    سلام
    برای ارائه درخواست Waiverویزای J-1، اطلاعات کمی رویاینترنت وجود داره. البته برای ایرانیها کمه وگرنه لینک های انگلیسی هست که من درهمین متن به اون لینک ها اشاره میکنم که میتونید اطلاعات تکمیلی رو از اونجادریافت کنید. من خودم حدود یک سال سرچ و جستجو کردم تا این اطلاعات رو بدست آوردمو در این پست سعی میکنم تمام مراحل رو به طور کامل شرح بدم و امیدوارم که بقیهدوستان و هموطنان بتونن ازش استفاده کنند.

اول از اینجا شروع میکنم که محدودیت دو سال اقامتدر کشور مبداء یا خانه چیست؟
    افرادی که ویزای J-1 دریافتمیکنند، در سه صورت زیر subject میشنبه قانون دوسال اقامت در خانه یا کشور مبداء:

دوست گرامی Navid بی نهایت از شما متشکرم که این همه دقیق تحقیق کردید و توضیح دادید
    یک سوال برای یک دوست مطرح است که با تشکر ازشما می پرسد؛

آیا اگر فاند یا هزینه سفر توسط یک موسسه امریکایی پرداخت شده باشد مثلا شرکت هنری فرهنگی، (برای تبادل فرهنگی )، ایا بازهم مراحل استعلام و نامه از پزارت علوم ووزارت خارجه را هم لازم دارد یا صرفا” با ایمیل های مرتبط و یادشده تماس بگیرند؟!

در تماس با دفتر حفاظت از منافع با وجود توضیحات کافی گفتند باید از وزارت علوم اقدام شود
    با توجه به تحقیقات بسیط شما، آیا مکاتبات ذکرشده توسط جنابعالی و رفت و امد های اداری از ایران ، برای وقتی اسپانسر امریکایی بود هم لازم است
    انشاالله که پاینده باشید و دست حق نکهدارتان باشد

سلام دوستان،

من الان دانشجوی دکترا توی انگلیس هستم و میخوام برای پست داک توی آمریکا اقدام کنم. میخواستم بپرسم میشه وقتی که هنوز دکترا رو تموم نکردیم، برای ویزای j1 برا پست داک اقدام کنیم؟ به این خاطر میپرسم که اگه کلیرنس طولانی بشه، ترجیح میدم اینجا یه خورده دکترا رو طولانی ترش کنم که بین دکترا و پست داک وقفه نیفته. ولی نمیدونم که اصلا امکانش هست در حین دوره دکترا برای j1 اقدام کرد یا نه؟

خیلی ممنون از راهنمایی دوستان!

Junior Member

سلام.وقت بخیر.

من از 3 ماه قبل با ویزای J1 تو شارلوت هستم، برای adjustment of status اگر I-485 من ریجکت بشه، مشکلی برای تمدید ویزام ایجاد میشه؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من برای فرصت مطالعاتی می خواهم برای ویزای j1 اقدام کنم و برای همسرم و پسر 19 ساله ام هم که دانشجو در خارج از ایران هست برای ویزای j2.
    نگرانی من از بابت پسرم است. آیا میتونه شانسی برای گرفتن این نوع ویزا داشته باشه. و ممکنه روی ویزای من و همسرم هم اثر کنه و همه رو با هم رجکت کنند. ممنون میشم اگر کسی تجربه ای در این زمینه دارد در اختیار من بگذارد.
    بسیار سپاسگزارم.

Senior Member esf11 آواتار ها

سلام.
    کسی یرای ویزای j1 درخواست داده در فرانکفورت با پاس آلمانی که اخیرا گرفته باشه؟ من یه ویزا واسه کنفرانس داشتم همین چند ماه پیش که 3 هفته ای کلیر شدم.
    اما الان من 2 ماهه واسه j1 منتظرم و خبری نیس. همینطوری گذشت از موقع شروع کارم اونجا.

Junior Member

https://travel.state.gov/content/tra...ills-list.html
    بهترین لینک مربوط به waver پروگرام برای two-year home-country physical presence requirement. اگر شهروند ایران و اغلب کشور های اروپائی هستین مشمول این قانون نمیشد. اما هنوز باید چک کنید که آیا فاند شما دولتی هست یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)