صفحه 66 از 79 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970717273747576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

سلام دوستان،

من دیروز ویزای J1 خودم رو از سفارت آمریکا در آنکارا دریافت کردم اما ویزای J2 همسرم همچنان در مرحله ی administrative process هست. آیا با توجه به اینکه ایشون dependent من هست مدارک ایشون را به همراه تصویر ویزای خودم برای سفارت ارسال کنم یا منتظر باشم visa status ایشون هم تغییر کنه؟ با توجه به اینکه یکی از دوستان نوشته بودن که در شرایط مشابه هر دو پاسپورت را با هم داده اند به سفارت و ویزا را دریافت کرده اند. من این کار را نکردم متاسفانه، آیا الان میتونم پاسپورت همسرم را بفرستم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سپاس
    ویرایش توسط Pegah532 : February 17th, 2017 در ساعت 09:11 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pegah532 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من دیروز ویزای J1 خودم رو از سفارت آمریکا در آنکارا دریافت کردم اما ویزای J2 همسرم همچنان در مرحله ی administrative process هست. آیا با توجه به اینکه ایشون dependent من هست مدارک ایشون را به همراه تصویر ویزای خودم برای سفارت ارسال کنم یا منتظر باشم visa status ایشون هم تغییر کنه؟ با توجه به اینکه یکی از دوستان نوشته بودن که در شرایط مشابه هر دو پاسپورت را با هم داده اند به سفارت و ویزا را دریافت کرده اند. من این کار را نکردم متاسفانه، آیا الان میتونم پاسپورت همسرم را بفرستم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سپاس
    به نظر من به سفارت ایمیل بزنید. من هم در دوبی کلیر شدم ولی مورد همسرم هنوز در. حال بررسیه. ایمیل که زدم گفتن باید صبر کنیم اونم کلیر شه

Member
    رشته و دانشگاه
    Bioelectric

سلام به همه دوستان،
    آیا برای کسی که ویزای J1 صادر شده، حتما باید تا یک ماه وارد امریکا بشه؟ تاریخی که ویزا صادر شد تقریبا یک ماه بعد از تاریخی هست که در فرم ds ذکر شده بود. راستش میخوام بدونم آیا امکانش هست تا مثلا 45 روز یا 2 دو ماه بعد از تاریخ صدور وارد بشم یا نه؟
    ممنون از کمک تون
    حکمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست، امتحان ریشه هاست. (نمیدونم از کیه، ایشالا که آدم خوبیه یا شاید بوده)

Junior Member

سلام، سپاسگزارم از پاسختون. بله همانطور بود که شما راهنمایی کردید. خوشبختانه ویزای همسرم اومد و ایشان تا ماه آینده به من ملحق خواهند شد. امیدوارم مشکل شما هم تا الان حل شده باشه. پیروز باشید.

Junior Member

سلام، تا آنجا که من اطلاع دارم: نباید زودتر از یک ماه قبل از شروع قراردادتان یا یک ماه بعد از شروع آن باشد. مثلا اگر در فرم J1 نوشته قراردادتان با فلان دانشگاه اول آوریل شروع میشه می توانید از اول مارچ تا آخر آوریل به شرط داشتن ویزا وارد آمریکا شوید.

Junior Member

سلام دوستان.

آیا امکانش هست بعد از فرصت با ویزای j1 و پس از برگشت به ایران و دفاع از تز طی 1 ماه، دوباره برای post doc به امریکا برگشت؟

سلام. من با ویزای j1 ، هفت ماه آمریکا بودم. همسرم هم برای j2 اقدام کرده بوذ که به دلیل طولانی شدن پروسه کلیرنس نتونست در اون مدت بیاد. ولی الان که من برگشتم کلیر شدن!!! سوالم اینه که آیا ایشون الان با همون Ds قبلی می تونن وارد آمریکا بشن؟
    و موضوع دیگه اینکه من الان از همون دانشگا، آفر پست داک دارم و می خوام برای گرفتن ویزا، دوباره اقدام کنم، آیا اگر من برای j1 جدید اقدام کنم ویزای ایشون که بر اساس ds قبلی هست هنوز معتبر هست یا نه؟
    لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنماییم کنید.
    ویرایش توسط Shirinhajeb : April 22nd, 2017 در ساعت 02:46 PM

Junior Member

سلام دوستان کسی در مورد نحوه ی ویو کردن یا راههای خلاص شدن از این قانون e212 (قانون ممانعت 2 سال برگشت به آمریکا ) رو میدونه؟ ممنون میشم اشتراک بگذارید.

Junior Member

با سلام. نمیدونم سئوالم جای درستی نوشتم یا نه!!!
    دکترا دارم. بعد از موافقت اولیه یک استاد در یوسی دیویس به شرط پیدا کردن فلوشیپ، برای دکترای دوم در دپارتمان استاد مربوطه اپلای کردم که بعد از چند ماه انتظار ریجکت شدم. به استاد که اطلاع دادم گفت میتونی تو ازمایشگام پست داک بگذرونی ولی فقط نامه پذیرش به خودت میدم بدون دخالت دانشگاه. قبول کردم با فاند شخصی برم که شامل دو سال برگشت به ایران نشم و بهشون گفتم برای ویزای جی 1 فرم ds-2019 باید از طریق یک ارگان اسپانسر کننده جی 1 بدستم برسه. هیچ اطلاعی نداشت قرار شد چک کنه که بعد حدود 3 هفته جوابی نداده. خیلی سرچ کردم و متوجه شدم فرم ds-2019 برای پست داک باید توسط اسپانسر اکادمیک/دانشگاه باشه و اسپانسرهای بخش خصوصی به کارم نمیاد. واقعا نمیدونم چی کار کنم؟چرا با دانشگاه نمیخاد همکاری کنه؟ کسی راه حلی نداره. ممنون میشم از توجه و پاسختتان. موفق باشید.

سلام دوستان. من با ویزای جی وان کتگوری short term scholar که محدودیت شش ماه موندن رو داره الان آمریکا هستم. میخواستم بدونم چه راههایی وجود داره که با همین ویزام آمریکا بمونم. میتونم برای کاروزی یا فرصت مطالعاتی دیگه اقدام کنم؟ با توجه به اینکه شورت ترم اسکالر هستم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)