صفحه 11 از 79 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

نقل قول نوشته اصلی توسط john_cage نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    من میخواستم برای تحقیق اپلای کنم و الان تو مراحل اولیه کار هستم ولی یه سوال برام پیش اومده و اون اینه چون خانمم هم میخواد همراه من اقدام کنه برای J2 و خانمم هنوز چیزی نزدیک به یک سال و نیم از درسش تو دانشگاه تو ایران مونده از این استرس داریم که اگه ویزای single بهش بدن ادامه ی تحصیلش توی ایران مشکل پیدا کنه. به نظر شما بهترین راه حل برای ما چیه؟
    ممنون میشم که کمک کنید
    دعا کنید ویزای سینگل بهشون ندند یا اگه دادند ایشون نمی تونه هم درسش رو ادامه بده و هم با شما باشه. کاری از دستتون بر نمیاد متاسفانه.

Junior Member

سلام دوستان من هم یه سوال مشابه داشتم
    الان که ظاهرا اکثر جاها دارند ویزای سینگل میدن
    من میخوام برای J1 اقدام کنم و خانمم J2 حالا یه سوال داشتم ولی خانم من هم یه مقداری (حدود یک سال) از درسش مونده حالا ما نمیدونیم که خانم من الان همراه من برای ویزا اقدام کنه ولی بگه که شش ماه دیرتر از من میاد آمریکا ( که با این حساب شش ماه از درسش میمونه) و بعدش که میخوایم ویزامون رو تمدید کنیم آیا احتمال داره که ویزاش مولتیپل بشه و برگرده درسشو ادامه بده؟ یا این که بعدش اون بیاد و درسش رو ادامه بده و بعد از تموم شدن درسش دوباره برای ویزای j2 اقدام کنه؟
    یا اینکه اصلا الان همراه من اقدام نکنه و بعد از یکسال که من میخوام ویزام رو تمدید کنم اون هم برای ویزای J2 اقدام کنه؟
    به نظر شما کدومش بهتره و نتیجه ی بهتری میده؟
    احتمال داره که تو تمدید ویزا، ویزای مولتیپل بهش بدن؟
    یا اگه که بعدش بیاد ایران و عملا ویزای سینگلش باطل بشه بعد از 6-7 ماه میتونه باز برای J2 اقدام کنه؟ گیر بهش نمیدن؟
    یا اون راه سوم، اگه که بخواد بعد یکسال برای ویزای j2 اقدام کنه بهش ویزا میدن؟
    ممنون میشم که بهمون کمک کنید

Junior Member

ضروری: سلام. من ويزای J-1 دارم. شروع دوره ام 10ژانويه بود ولی چون دير کلير شدم ديفر کردم به 1 May. هنوز DS2019 جديد به دستم نرسيده. بليط گرفتم. به نظر شما بايد DS2019 جديد رو داشته باشم برا تو فرودگاه يا توسيستمشون آپديت رو دارن؟ چون سفارت با اينکه 2 ماه از DS من گذشته بود جديدش رو نخواست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط forester نمایش پست ها
    ضروری: سلام. من ويزای J-1 دارم. شروع دوره ام 10ژانويه بود ولی چون دير کلير شدم ديفر کردم به 1 May. هنوز DS2019 جديد به دستم نرسيده. بليط گرفتم. به نظر شما بايد DS2019 جديد رو داشته باشم برا تو فرودگاه يا توسيستمشون آپديت رو دارن؟ چون سفارت با اينکه 2 ماه از DS من گذشته بود جديدش رو نخواست.
    سلام دوستان گرامی این سوال من هم هست اگر کسی پاسخ دقیق می دونه لطفا راهنمایی کنه. با تشکر از همه دوستان

سلام
    آیا برای ویزای J1 باید از قسمت قرار ملاقات برای دانشجویان ایرانی وقت گرفت و یا ازقسمت قرار ملاقات برای همه دسته بندی های دیگر رواديد؟
    ممنونم از راهنمایی دوستان

Junior Member

سلام
    من دوشنبه وقت سفارت دارم برای مصاحبه ، فرم DS-2019 رو دانشگاه واسم فرستاده ولی امروز وقتی داشتم مدارک لازم رو برای سفارت مرور می کردم به یه فرم به اسم DS-7002 برخوردم کسی می دونه که این چیه؟

All participants in the J program must present a Form DS-2019 prepared by a designated sponsoring organization.

Form DS-7002 for Training/Internship J-1 visas

This information pertains only to Trainees and Interns with a Form DS-2019 that was issued on or after July 19, 2007.

In addition to the Form DS-2019 each applicant must also present Form DS-7002, the Training/Internship Placement Plan, when applying for a J-1 visa. If your Form DS-2019 was issued prior to July 19, 2007 a Form DS-7002 is NOT required.

Form DS-7002 must be completed, signed and provided by your sponsoring organization. Sponsors may access the form at: http://www.state.gov/documents/organization/84240.pdf (pdf/210kb).

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام

من فرض رو بر این میذارم که شما برای فرصت مطالعاتی اقدام کردین. پس نیازی به این فرم ندارین
    این فرم DS-7002 فقط برای دوره های کارآموزی کاربرد داره

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saarraa نمایش پست ها
    سلام
    من دوشنبه وقت سفارت دارم برای مصاحبه ، فرم DS-2019 رو دانشگاه واسم فرستاده ولی امروز وقتی داشتم مدارک لازم رو برای سفارت مرور می کردم به یه فرم به اسم DS-7002 برخوردم کسی می دونه که این چیه؟

All participants in the J program must present a Form DS-2019 prepared by a designated sponsoring organization.

Form DS-7002 for Training/Internship J-1 visas

This information pertains only to Trainees and Interns with a Form DS-2019 that was issued on or after July 19, 2007.

In addition to the Form DS-2019 each applicant must also present Form DS-7002, the Training/Internship Placement Plan, when applying for a J-1 visa. If your Form DS-2019 was issued prior to July 19, 2007 a Form DS-7002 is NOT required.

Form DS-7002 must be completed, signed and provided by your sponsoring organization. Sponsors may access the form at: http://www.state.gov/documents/organization/84240.pdf (pdf/210kb).

پیش فرض پاسخ : is j1 visa has any limitation?

سلام دوستان عزیز من ،
    من ٢٦ این ماه وقت مصاحبه دارم در دوبی، درخواست من ویزای هستش .من به همراه دختر سه سالم اقدام کردم اما همسرم تو مدت این ١٨ ماه اگه به من ویزا بدم میمونن ایران، میخواستم ببینم آیا من دخترم رو باید روز مصاحبه به همراه خودم ببرم؟
    و اینکه آیا این ویزا بعد از اینکه ویزا بدن ، جریان پزشکی و واکسن داره؟ و اغلب چقدر طول میکشه برای این ویزا کلیرنس و اغلب چقدر بعد از صدور ویزا باید وارد آمریکا شد.....ممنون میشم اگه کسی تجربه دیگه ای داره که من رو بتونه راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    برای J حتما باید مدرک بیاریم که تو ایران تو رشته که امریکا پذیرش گرفتیم ریسرچریم؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    اگه درست متوجه سوال شما شده باشم باید بگم که، اصلا سفارت کاری به تطابق یا عدم تطابق زمینه پژوهشی فعلی شما در ایران و آتی شما در آمریکا نداره. فقط کافیه که شما تاییدیه استاد دانشگاه مقصد رو بگیرین، این دانشگاه برای شما مدرک DS-2019 رو صادر کنه و به اعتبار این مدرک (و سایر مدارک مورد نیاز) برین سفارت برای مصاحبه

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط pink280 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای J حتما باید مدرک بیاریم که تو ایران تو رشته که امریکا پذیرش گرفتیم ریسرچریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)