صفحه 4 از 79 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد J1 و j2 ریجکت شدن از یک جا و احتمال ویزا در قبرس

سلام دوستان
    من 8 ژانویه 2008 برای J-1 بدون فاند از قبرس اقدام کرده بودم که ریجکت شدم و فکر می کنم برای این مورد ترکیه گزینه مناسبتری است . و اکثر کسانی که فاند ندارند از اونجا تونستند ویزا بگیرند .
    البته دوبی هم شنیدم جدیدا بد نیست ولی برای J_1 فکر کنم قبرس بدترین گزینه باشه.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالاتی مربوط به ویزای J-1

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ahdr
    با سلام،

من پذیرش برای ویزای J-1 Self Funded از یک دانشگاه در آمریکا گرفته ام.
    چند سوال:
    1-کدام سفارت را برای گرفتن ویزا توصیه می نمایید؟ (قبرس، دبی، ابوظبی، آنکارا، استانبول)
    2-چه مدارکی توصیه می کنید همراه داشته باشم؟ برای اینکه نشان دهم می خواهم به ایران برگردم.
    من خودم فقط نامه صورتحساب بانکی حدود 20 میلیون تومان و نامه اشتغال و دریافت حقوق و حفظ موقعیت بعد از برگشت دارم.
    ضمنا خودم سند مالکیت ندارم آیا همراه داشتن سندهای پدرم و پدربزرگم که قابل توجه هستند کمکی میکند؟
    3-هر توصیه ای دیگر در جهت افزایش احتمال گرفتن ویزا دارید، ممنون میشوم مرا مطلع سازید.

با تشکر فراوان
    ارادتمند شما
    علیرضا
    با توجه به اینکه من هم با شرایط شما از قبرس ریجکت شدم جند تا نکته هست که بهتره بهتون بگم
    1- BS که می برید فقط به میزان لازم باشه و Bank statement من رو که زیاد بود و سند خونه به اسم خودم بود بعنوان نکته منفی در جهت موندن در امریکا محسوب کرد.
    2- قبرس فقط برای F1_F2 با Full Fund خوبه و برای J1 اصلا گزینه مناسبی نیست و ترکیه رو پیشنهاد می کنمو
    3- یه مدرکی ببرید که Social tie رو شدیدا نشون بده جون منو به این دلیل رد کرد.
    4- اگر ظول دورتون کمتر باشه مثلا 6 ماه تا یکسال فکر می کنم بهتر باشه چون طول دوره من 2 سال بود و لذا گفت که در این مدت 2 سال احتمالا اونجا ازدواج میکنی !!!! و برنمیگردی . اگر مدارکی دال بر این که اینجا نامزد دارین و مجبورین برگردین ارایه بدین فکر کنم مفید باشه البته از من پرسید بجه ندارم؟! گفت پدر و مادر Tie محسوب نمیشند و اگر بچه داشتم حتما بهم ویزا میداد....!!!!!!!
    منم که نا امید شدم و الان دارم برای کانادا اقدام می کنم .
    موفق باشید
    التماس دعا

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالاتی مربوط به ویزای J-1

در تصحيح صحبتهاي Roya، بايد بگم که چند نفر رو ميشناسم که امسال از قبرس واسه J1 ويزا گرفتن . ولي همونطور که ايشون هم ميگه، بايد به طرق مختلف آفيسر رو قانع کنين که حتما بر ميگردين.

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض سوال در مورد ویزای J1

میخواستم اگه میشه یه کم اطلاعات در مورد این ویزا بگیرم. شامل چه کسایی میشه؟ کسی که برای تحصیل میخواد بره هم میتونه بگیره؟ اخه اینجا توی مالزی همه با ویزای J1 میرن آمریکا( مالایی ها). من نتونستم اطلاعات کاملای در موردش پیدا کنم. چه مزایا و چه معایبی داره؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

پیش فرض كسي راجع به نحوه و اصلا امكان كار پيدا كردن براي كسي كه ويزاي j2 داره، اطلاع دار

من يه پيشنهاد j1 با fund 25000 دلار در سال دلرم. براي همسرم چه اتفاقي مي افته؟
    اگه كمك كنين واقعا ممنون ميشم

پیش فرض پاسخ : كسي راجع به نحوه و اصلا امكان كار پيدا كردن براي كسي كه ويزاي j2 داره، اط

نقل قول نوشته اصلی توسط r_kafieh
    من يه پيشنهاد j1 با fund 25000 دلار در سال دلرم. براي همسرم چه اتفاقي مي افته؟
    اگه كمك كنين واقعا ممنون ميشم
    این لینک ها رو ببینید.

http://faq.visapro.com/J2-Visa-FAQ3.asp#Q1

http://www.oiss.yale.edu/visa/j2work.htm

Junior Member

پیش فرض اين تا چه حد مطمئنه كه اگه fund از امريكاnon governmental باشه، اون 2 سال برگشت

سلام
    تعدادي از دوستان لطف كردن و گفتن اگهfund كه داري ، مثلا در مورد من از امريكاnon governmental، l باشه، اون 2 سال برگشت رو ديگه تو ويزاي J1 نميزنند.
    شما كسي رو سراغ دارين كه كاملا از اين موضوع مطمئن باشه؟ يعني اين قانونه يا عرفا اين طوره (و ممكنه يكهو هم نشه؟!!!)

مرسي كه كمك مي كنين ;D

پیش فرض پاسخ : اين تا چه حد مطمئنه كه اگه fund از امريكاnon governmental باشه، اون 2 سال

نقل قول نوشته اصلی توسط r_kafieh
    سلام
    تعدادي از دوستان لطف كردن و گفتن اگهfund كه داري ، مثلا در مورد من از امريكاnon governmental، l باشه، اون 2 سال برگشت رو ديگه تو ويزاي J1 نميزنند.
    شما كسي رو سراغ دارين كه كاملا از اين موضوع مطمئن باشه؟ يعني اين قانونه يا عرفا اين طوره (و ممكنه يكهو هم نشه؟!!!)

مرسي كه كمك مي كنين ;D
    شما برگه DS 2019 رو دارید؟ تو اون نوشته. اگر هم ویزا گرفتین و 212Small E در ویزاتون درج شده یعنی مشمول اون دو سال هستین.

Junior Member

پیش فرض اطلاعات درباره ویزای J برای research

چه چیز باعث میشود "شرط بازگشت" را روی ویزای J نذارن؟ داشتن فاند بهتره یا بدتر ؟ ممنون از کمکتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)