صفحه 5 از 79 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات درباره ویزای J برای research

فکر ميکنم که محل فاندتون باشه. يعني اينکه فاندتون رو ارگاني در امريکا تقبل کنه و يا ارگاني در ايران. البته کامل مطمئن نيستم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات درباره ویزای J برای research

سه چیز (category) شامل بند 212e (دو سال برگشت به کشور خودی!!) میشه:
    1-بودجه program از دولت آمریکا باشه (کد program تو DS-2019 با G شروع میشه)
    2-اون کار و تخصصی که براش ویزا میگیرین تو یک لیست خاص که کشورها و نیازهاشون رو لیست کرده باشه (فکر کنم اسم ایران اصلا توش نیست)
    3- Graduate medical education (یعنی با ویزای J وارد دوره رزیدنتی بشین)
    هرگز در راه رسیدن به آرزوها محافظه کار نباشید!

ej12345678
    Guest

پیش فرض پاسخ : كسي راجع به نحوه و اصلا امكان كار پيدا كردن براي كسي كه ويزاي j2 داره، اطلاع دار

من خودم براي ويزاي J1 و همسرم و دخترم (1 ساله) هم براي J2 دوهفته پيش از قبرس اقدام كرديم و فاند 20000 دلاري براي يك سال داشتم مشكلي نبود. و اوكي شد. ضمنا همه با هم مصاحبه شديم. هممون رو پذيرفتند. الان منتظر clearance هستيم.

پیش فرض پاسخ : سوالاتی مربوط به ویزای J-1

سلام دوستان
    من دانشجوی دکترا هستم و برای یک دوره 6 ماهه از دانشگاه آمریکا به عنوان Visiting Scholar پذیرش دارم که هزینه آن هم به صورت Self Support است. چندتا سوال داشتم که ممنون میشم وقت بذارین و راهنماییم کنین:
    1) آیا توصیه میکنین که برم قبرس به جای دبی
    2) تو این فروم یه چیزهایی راجع به محدودیتهای ویزای J1 نوشته بود که خیلی خودب نفهمیدم، آیا گرفتن ویزای J1 برای آینده محدودیت ایجاد میکنه، مثل اینکه اگر مسی بخواد باید آمریکاه بعد از J1 باید دو سال ازش بگذره؟؟؟؟؟ درسته؟
    3) دانشگاه ما هیچ نامه ای به من نمیده که من به سفارت آمریکا نشون بدم که من باید به ایران برگردم تا مدرک دکترای خدوم رو بگیرم. چه طوری میتونم به Officer ثابت کنم که من دانشجوی دکترا هستم؟

از راهنمایی تون ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rohamrafiee
    سلام دوستان
    1) آیا توصیه میکنین که برم قبرس به جای دبی
    2) تو این فروم یه چیزهایی راجع به محدودیتهای ویزای J1 نوشته بود که خیلی خودب نفهمیدم، آیا گرفتن ویزای J1 برای آینده محدودیت ایجاد میکنه، مثل اینکه اگر مسی بخواد باید آمریکاه بعد از J1 باید دو سال ازش بگذره؟؟؟؟؟ درسته؟
    این لینک رو ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,8240.0.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh نمایش پست ها
    اين بر ميگرده تو صفحه اصلي.

براي J-1 به نظرتون امسال آنكارا بهتره يا قبرس؟اگه كل هزينه رو دانشگاه بپردازه.

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh2222 نمایش پست ها
    سلام

من برای postdoc fellowship اقدام کردم و می خوام ویزای j1 بگیرم ولی fund ندارم. به نظر شما قبرس بهتر است یا ترکیه؟

یک سوال دیگه اینکه چون من از دو جا پذیرش دارم احتمالا دو تا فرم ds برام صادر میشه. میخواستم بپرسم اشکالی نداره. البته میدونم که در نهایت باید با یکی برم سفارت و sevis بدم.ولی میخوام هرکدوم
    زودتر برسه با اون برم.

ممنون از راهنمایی تون

دوست عزیز
    با توجه به اینکه مدتی از e-mail شما می گذره امیدوارم مشکلتون حل شده باشه .
    میخواستم چند سوال بپرسم ممنون میشم اگه راهنمایم کنید.
    من هم دکتری از ایران گرفتم و میخوام اقدام کنم برای post-doc
    در امریکا با توجه به اینکه فعلا تافل ندارم چون ما تولیم دادیم و همچنین مدرک اصلی دکترام گیر وزارت علوم بخاطر اینکه یک مدت دوران دکتری فرصت مطالعاتی تو المان رفتم به نظر شما شانسی برای گرفتن ویزا دارم اگه یک پیشنهاد از یک استاد امریکا داشته باشم . احتمالش برای گرفتن ویزا از کجا بیشتره. خیلی ممنون میشم اگر تو این موارد راهنماییم کنید.

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

با سلام خدمت همه دوستان:
    من کمتر از 1 ماه دیگه با سفارت انکارا برای
    VISA-J1مصاحبه دارم.
    Position researchاز معتبر ترین دانشگاه امریکا ولی به صورت Self fundهست
    مشکل من اینه که من مجرد هستم و پدر و مادر من
    Permanent residentهستند
    به علاوه خود من هم تو نوبتGreen Card هستم!

ممنون میشم منو راهنمایی کنین که به آفیسر چی باید بگم و به غیر از حساب بانکی و سند ملک چه چیز دیگه ا ی میتونم نشون بدم؟

بازم ممنون

Junior Member

Post ویزای J1

با عرض سلام خدمت همه دوستان و ایرانیان سر افراز
    من دانشجوی دوره دکتری هستم که در سال 2010 دوبار( بار اول دبی بعلت عدم مسافرت بین المللی و بار دوم در آنکارا بعلت گیری که به فاندم داده بودند ) برای ویزای فرصت مطالعاتی ریجکت شدم از آنجاییکه نوع ویزای من با ویزای دانشجویی کاملا متفاوت است از دوستان عزیزی که در این زمینه تجربیاتی دارند مرا راهنمایی فرمایند در ضمن من دوباره از دانشگاه خواستم که فرم DS 2019 مرا تمدید کند و میخواهم برای بار سوم برای ویز ادام کنم لطفا مرا راهنمایی کنید.
    با تشکر از همه دوستان گرامی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

سلام دوست گرامی
    من با توجه با اینکه یک بار رفتم آنکارا به نظرم هرچیزی را که ازتون سوال کرد با کمال آرامش و خونسردی فقط صادقانه صحبت کنید. چون فاند تون از خودتون حتما یک حساب بانکی که مدت اقامت شما را بطور کامل پوشش دهد همراه خودتان ببرید. موفق و سرافراز باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)