صفحه 53 از 79 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemimoein نمایش پست ها
    سلام. نیاز به کمک فوری.
    من با ویزای j1 به عنوان visiting scholar وارد آمریکا شدم. برنامه من برای یک ترم( حدود 4 ماه) است و بعدش قصد برگشت را دارم. برنامه من را یک ارگان دانشگاهی خصوصی حمایت کرد اما با کمال تعجب دیدم که شامل 2 years residency شده ام بعد که پرس و جو کردم گفتند که بخشی از بودجه او ارگان خصوصی توسط دولت آمریکا داده میشه، در فرم 2019 هم ساپورتر مالی برنامه را us department of state زده. حال با توجه به اینکه مدت برنامه من زیر شش ماه است و short term scholar هستم و اینه حامی اصلی من ارگانی خصوصی بوده میتوانم برای advisory opinion اقدام کنم؟ شانس موفقیتم چه قدر است؟ خودم باید اقدام کنم یا بخش بین الملل دانشگاه؟ ممنون میشم اگه سریع بهم پاسخ بدید چون وقت زیادی ندارم.
    بهتره برید به siss بگید شاید بهتر راهنماییتون کنن در مورد اینکه چرا شامل اون قانون دو سال شدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrmit نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویزای من سینگل هستش و نامه ds-2019 ام یکساله.بعد از یکسال باید چکار کنم؟
    بعد یکسال باید برگردید مگر اینکه مدت زمانتون رو تمدید کرده باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shivarf نمایش پست ها
    بعد یکسال باید برگردید مگر اینکه مدت زمانتون رو تمدید کرده باشید
    مرسی از جواب.خب اگر ds-2019 تمدید بشه دیگه نیاز به کار دیگه ای نیست؟یعنی بعد از تمدید نامه بدون اقدام برای تمدید ویزا میتونم بمونم؟

Junior Member

i have a question about J1 and J2 visa.my husband and I are general physician, newly graduate. i want to go to USA via J1 visa and i heard that if i go with j1 visa, my husband cant come to usa via J2!!! is it true

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

Not necessarily. You can request a J2 visa for him and after the interview, the officer will decide whether to give you both your visas or ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrmit نمایش پست ها
    مرسی از جواب.خب اگر ds-2019 تمدید بشه دیگه نیاز به کار دیگه ای نیست؟یعنی بعد از تمدید نامه بدون اقدام برای تمدید ویزا میتونم بمونم؟
    فکر میکنم که همینطور باشه راستش منم تازه با j1 اینجا هستم و این مورد رو پیگیر نبودم

Junior Member

سلام نیاز به کمک فوری
    کسی میدونه که استاد خارجی اگه تو دعوتنامه اش بنویسه که ایشون حتما بعد دورشون برمیگردن کشورشون)، تو دادن ویزا موثر هست یا خیر؟
    میخوام ببینم اگه خوبه از استاد آمریکایی بخوام که اینو بنویسه تو دعوتنامه و بعد پستش کنه.
    آخه میگم نکنه باعث بشه بهم ممنوعیت دوسال ورود به آمریکا بخوره ( فاندم از دانشگاهه)

Junior Member

سلام نیاز به کمک فوری
    کسی میدونه که استاد خارجی اگه تو دعوتنامه اش بنویسه که :ایشون حتما بعد دورشون برمیگردن کشورشون)، تو دادن ویزا موثر هست یا خیر؟
    میخوام ببینم اگه خوبه از استاد آمریکایی بخوام که اینو بنویسه تو دعوتنامه و بعد پستش کنه.
    آخه میگم نکنه باعث بشه بهم ممنوعیت دوسال ورود به آمریکا بخوره ( فاندم از دانشگاهه)
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fyousefi نمایش پست ها
    سلام نیاز به کمک فوری
    کسی میدونه که استاد خارجی اگه تو دعوتنامه اش بنویسه که :ایشون حتما بعد دورشون برمیگردن کشورشون)، تو دادن ویزا موثر هست یا خیر؟
    ممنونم
    عوت نامه لازم نیس پست بشه پرینتش کافیه
    کسایی بودن که با فاند شخصی فقط ویزا گرفتن فکر کنم بهتره از الان برا خودتون محدودیت ایجاد نکنید ممکنه بعدا بخواید بمونید و به دردسراش نمی ارزه

Junior Member

tnx for your help. , but i have another question, should we go to the embassy together or he can come later?!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)