صفحه 6 از 79 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

سلام به همه

من میخوام جواب خودمو بدم !!
    رفتم و خیلی راحت بهم دادن!
    من به این نتیجه رسیدم مهمترین فاکتور اعتبار دانشگاهیه که ازش پذیرش دارین
    خیلی مهمه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج مصاحبه در آنکارا در سال ۲۰۱۰

سلام باران
    تبريك
    ميشه يه مقدار راجع به مداركي كه با خودت بردي وسوالاتي كه ازت پرسيد توضيح بدي.
    مرسي

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

فرق پذیرش دانشگاه و این پذیرش j1 در چیه؟ چجوری میشه پذیزش J1 و گرفت؟ یکم راهنمایی کنید. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology

با سلام. من یک مصاحبه تلفنی داشتم از تگزاس و پروفسور در تلفن گفت اگه من برم اونجا، ویزای J1 باید بگیرم. من هیچ اطلأعی در مورد این ویزا ندارم. لطفا می‌شه کمی‌ در مورد این ویزا توضیح بدید؟ آیا این ویزا مربوط به postdoc هست یا ویزای دانشجویی هست؟ آیا با داشتن این ویزا می‌شه از آمریکا به بیرون سفر کرد و دوباره به آمریکا باز گشت؟ چون شنیده بودم دانشجو‌های ایرانی‌ اگه یک بار از آمریکا خارج بشوند دوباره نمیتوانند داخل شوند؟ این در مورد چه ویزأیی صدق می‌کند؟ خانوم پروفسور گفت که ویزا H1 هم هست ولی‌ سخته. به نظر شما برای کسی‌ که برای کار میره اونجا (postdoc) کدوم ویزا بهتره؟ و مشکله کمتری داره. من اقامت دائم آلمان رو دارم ولی‌ پاسپورت آلمانی‌ ندارم، یعنی‌ هنوز شهروندی آلمان رو نگرفتم آیا این ۲ سال برگشت به ایران شامل من هم می‌شه؟ توضیح اینکه برای گرفتن ویزا باید از آلمان اقدام کنم چون محل زندگیم آلمانه. و دیگر اینکه پروفسور گفت که position که داره برای ۵ سال هست. آیا ویزا J1 برای برای ۵ سال کافیه؟ یعنی‌ بعد از ۵ سال باید سریع از آمریکا خارج بشم؟ خواهش می‌کنم راهنمایی کنید، خیلی‌ گیج شدم. از طرفی‌ میترسم بیام و بعد اجازه رفت و برگشت رو نداشته باشم و از طرفی‌ میترسم بعد از تموم شدن دوره ۲ ساله مجبور بشم برم ایران، و یا از آمریکا خارج بشم. آیا اگه الان ویزای J1 بگیرم بعد که وارد آمریکا شدم امکان تغییر ویزا وجود داره؟ آیا ویزا J1 هیچ امتیاز مثبتی برای گرفتن گرین کارت داره؟ با سپاس فراوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : is j1 visa has any limitation?

سلام
    من می خوام برای ويزتی J1 برا فرصت مطالعاتی تو ي] دانشگاهی آمريکا اقدام کنم. چندتا سوال داشتم ممنون می شم بهم جواب بدید.
    1- برا ويزای J1 هم بايد هزينه SEVIS را پرداخت کنيم؟ اگه آره چه طوری می شه پرداختش کرد؟
    2- برای ويزای J1 می شه از سفارت تو آنکارا خارج از نوبت وقت گرفت؟ يکی از دوستام می گفت يه ايميل به اين منظور تو سايت سفارت هست که خارج از نوبت وقت می گيری البته اون از دوبی اقدام کرده بود.
    ممنون

Banned

پیش فرض ویزای j-1

سلام
    من دانشجوی دکترا هستم می خوام برای ويزای j1 برا فرصت مطالعاتی تو يکی از دانشگاهی آمريکا اقدام کنم. می خواستم بدونم برا ويزای j1 هم بايد هزينه sevis را پرداخت کنيم؟ اگه آره چه طوری می شه پرداختش کرد؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : ویزای j-1

سلام
    بله باید بپردازید. با کارت اعتباری میشه و فکر کنم میشه هم برید همون کشور که میخای مصاحبه بشی تو بانک بپردازی.

سلام
    من دارم مقدمات لازم براي رفتن به يك فرصت مطالعاتي در يك دانشگاه در آمريكا را فراهم مي‌كنم. ممنونم كمكم كنيد كه:
    1) آيا شرط برگشت به ايران (حداقل دو سال) شامل حال من مي‌شود در صورتي كه از كمك هزينه وزارت علوم (علاوه بر بودجه شخصي) استفاده كنم؟‌ يعني اگر نامه حمايت وزارت علوم رو ببرم سفارت،‌ در ويزاي j1 اين قيد آورده مي‌شه؟
    2)‌ بهترين و سريعترين جا براي گرفتن ويزاي j1 كجاست؟‌

متشكرم

من هم میخام برای ویزای j1 (با هزینه خودم) این 1شنبه مصاحبه بشم (در ترکمنستان)
    دوتا سوال مهم:
    1- من نمی تونم ترجمه مدرک لیسانس و فوقم را ببرم. از شما خواستند اونها را؟
    2- در ds160 قسمت have you ever served in the military? را چی جواب بدم؟ من سربازی وزارت دفاع بودم بگم؟ در مورد سربازی می پرسه؟
    تا سه نشه بازی نشه: کلا مدارک لازم برای این ویزا را که باید ببرم سفارت بگید

با سلام
    فکر می کنم الان دیگه مصاحبه شدید و امیدوارم ok شده باشید. می تونم بپرسم اوضاع اونجا چطوره برای گرفتن ویزا؟ برای خود ویزای ترکمنستان چطور اقدام کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadagha23 نمایش پست ها
    من هم میخام برای ویزای j1 (با هزینه خودم) این 1شنبه مصاحبه بشم (در ترکمنستان)
    دوتا سوال مهم:
    1- من نمی تونم ترجمه مدرک لیسانس و فوقم را ببرم. از شما خواستند اونها را؟
    2- در ds160 قسمت have you ever served in the military? را چی جواب بدم؟ من سربازی وزارت دفاع بودم بگم؟ در مورد سربازی می پرسه؟
    تا سه نشه بازی نشه: کلا مدارک لازم برای این ویزا را که باید ببرم سفارت بگید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)