صفحه 64 از 79 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

سلام دوستان
    کسی تجربه ریجکت ویزای J1-Short Term رو که شش ماهه هست، داره؟

Junior Member

Post گرفتن ویزای J2 بعد از اینکه J1 صادر شده است

سلام
    من تازه برای فرصت مطالعاتی اومدم آمریکا و بعد از اینکه ویزای J1 اومد ازدواج کردم. حالا میخواستم ببینم چطوری میتونم برای همسرم ویزا بگیریم. ممنون میشم راهنمایی کنید. آیا باید دعوتنامه ای بفرستم چطور ویزای J2 میشه گرفت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای J2 بعد از اینکه J1 صادر شده است

نقل قول نوشته اصلی توسط aliehs نمایش پست ها
    سلام
    من تازه برای فرصت مطالعاتی اومدم آمریکا و بعد از اینکه ویزای J1 اومد ازدواج کردم. حالا میخواستم ببینم چطوری میتونم برای همسرم ویزا بگیریم. ممنون میشم راهنمایی کنید. آیا باید دعوتنامه ای بفرستم چطور ویزای J2 میشه گرفت؟
    تا جایی که من میدونم، ایشون باید طی روند استاندارد درخواست ویزا کنن (دقیقا همونطوری که شما انجام دادید). نیاز به دعوتنامه نیست. فقط موقع مصاحبه حتما باید سند ازدواج و شناسنامه ها دستشون باشه. توی فرم DS-160 هم باید تعیین کنند که شما فاند رو می دید و شما J1 ایشون هستید. البته قبل از همه ی اینها باید از دانشگاه تون درخواست کنید که یک فرم DS-2019 برای ایشون صادر کنن و مشخص کنند که ایشون J2 هستن و شما J1 هستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تجربه ریجکت ویزای J1-Short Term رو که شش ماهه هست، داره؟
    بدترین نوع ویزاست. به نظرم سعی کنید ویزای j1معمولی بگیرید که بشه راحت تمدیدش کرد. قابلیت تمدیدش محدوده و عملا سخته. دوباره برای ویزای بعدی معمولا باید از امریکا خارج بشید بعد از 6 ماه. بیشتر رشته های فنی که از طرف دانشگاه برای 6 ماه فرصت مطالعاتی می روند ازش استفاده می کنند.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    بدترین نوع ویزاست. به نظرم سعی کنید ویزای j1معمولی بگیرید که بشه راحت تمدیدش کرد. قابلیت تمدیدش محدوده و jعملا سخته. دوباره برای ویزای بعدی معمولا باید از امریکا خارج بشید بعد از 6 ماه. بیشتر رشته های فنی که از طرف دانشگاه برای 6 ماه فرصت مطالعاتی می روند ازش استفاده می کنند.
    ممنون از پاسختون. اینکه این ویزا قابل تمدید و قابل تغییر نیست, باعث نمیشه که راحت تر صادر بشه؟ منظورم اینه که فردی که این ویزا رو داره به هیچ عنوان نمیتونه بعد شش ماه تو امریکا بمونه و چاره ای جز ترک امریکا نداره, پس یه جورایی دلیل محکمی برای بازگشت به کشورش هست.

سلام دوستان. من روز سه شنبه ٢٥ اكتبر براى ويزاى فرصت مطالعاتى short term j1 در آنكارا مصاحبه شدم و وارد روند كليرنس شدم. سوالم اين هست كه من فرم ds2019 رو امضا نكرده بودم. افسر سفارت هم امضا نكرد و بهم پس داد. آيا در زمان ورود به امريكا امضا افسر سفارت لازم نيست؟. و اينكه آيا بعدا موقع صدور ويزا افسر سفارت فرم رو امضا نمى كنند؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. اینکه این ویزا قابل تمدید و قابل تغییر نیست, باعث نمیشه که راحت تر صادر بشه؟ منظورم اینه که فردی که این ویزا رو داره به هیچ عنوان نمیتونه بعد شش ماه تو امریکا بمونه و چاره ای جز ترک امریکا نداره, پس یه جورایی دلیل محکمی برای بازگشت به کشورش هست.
    نه متاسفانه. من درک می کنم برای امتحان csباید به طریقی وارد آمریکا شد ولی این ویزا در درازمدت به هدف شما کمکی نمی کنه. 2 تا مشکل هست. شما قانونا می تونید در امریکا درخواست تغییر این ویزا رو بدید ولی عملا بیش از چند ماه اینکار طول می کشه که تا اون موقع اعتبار ویزاتون تمام شده. 2.ecfmgاخیرا خیلی حساس شده به کسانی که نوع ویزا رو در امریکا تغییر می دن برای رزیدنتی. تنها مدلی که اجازه می دن ریسرچ جی به کلینکال هست. برای کیس شما سعی کنید دنبال ویزا جی حتی بدون فاند هم شده باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط a.f.behnam نمایش پست ها
    سلام دوستان. من روز سه شنبه ٢٥ اكتبر براى ويزاى فرصت مطالعاتى short term j1 در آنكارا مصاحبه شدم و وارد روند كليرنس شدم. سوالم اين هست كه من فرم ds2019 رو امضا نكرده بودم. افسر سفارت هم امضا نكرد و بهم پس داد. آيا در زمان ورود به امريكا امضا افسر سفارت لازم نيست؟. و اينكه آيا بعدا موقع صدور ويزا افسر سفارت فرم رو امضا نمى كنند؟ ممنونم
    قانونا باید امضا بشه ولی افسر گمرک کاری نداره. اون فقط در سیستم سویس شما رو چک می کنه که فعال هست یا خیر.

Junior Member

من برای ویزای j1 اپلای کردم وds من برای چند روز دیگه است اگر کلیرنس من تا چند ماهی طول بکشه من باید ds جدید بفرستم سفارت یا با ds جدید برم و تو فرودگاه ds جدید را نشان بدم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط white نمایش پست ها
    من برای ویزای j1 اپلای کردم وds من برای چند روز دیگه است اگر کلیرنس من تا چند ماهی طول بکشه من باید ds جدید بفرستم سفارت یا با ds جدید برم و تو فرودگاه ds جدید را نشان بدم؟؟
    منظور از اپلای چیه؟ وقت سفارت کی هست؟ اگر سفارت نرفتید بهتر در خواست فرم جدید بدید. بهرحال اگر نمی رسه فرم جدید تا قبل از وقت سفارت بهتره با همین فرم برید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)