صفحه 7 از 79 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

سلام
    من تونستم یه پذیرش از یکی از دانشگاههای امریکا برای فرصت بگیرم.کسی میتونه کمکم کنه و بگه که چه کار بلید بکنم و چه مدارکی رو باید برای گرفتن ویزای J1 داشته باشم؟نمره زبانم باید داشته باشم؟
    ممنون

سلام
    من تمامي مراحل دريافت ويزاي J1‌ را به لطف پروردگار با موفقيت پشت سر گذاشتم. به شكرانه اين لطف، هر كدام از دوستان كه سوالي داشته باشند من در خدمت هستم. هرچند پيغام خصوصي رو هم با كمال ميل جواب مي دم، اما اگر در فروم پيغام دهيد اميد اين هست كه به بقيه هم كمكي بشود.

موفق باشيد

سلام تبريگ ميگم ميشه بگين اصلا چرا تركمنستان رو انتخاب كرذين من براي j1 و J2 براي خودم همسرم و پسرم ميخوام اقدام كنم self-fund بنظر شما كجا اقدام كنيم بهتره

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی دکترا در انگلستان هستم و استادم گفته که برای فرصت مطالعاتی 9ماهه باید برم آمریکا . البته قرار شده ماهی 2000 یورو هم بعنوان هزینه زندگی به من پرداخت بشه. یکسری اطلاعات کلی در مورد ویزای J1 و j2 کسب کردم اما هنوز چند تا سوال دارم که امیدوارم دوستان منو راهنمایی کنند.

-حداقل حساب بانکی که باید نشون بدم حدودا چقدر باید باشه؟(برای خودم و همسرم)
    - با توجه به اینکه فاند من رو دانشگاه انگلستان تامین میکنه آیا بازم باید حساب بانکی شخصی نشون بدم.
    -آیا قضیه 2 سال بازگشت شامل من هم میشه؟
    -آیا باید نمره تافل به سفارت نشون بدم؟ 2 سال از تاریخ ازمون تافلم گذشته.
    خیلی ممنون از کمکتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eimantaghavi نمایش پست ها
    سلام
    من تمامي مراحل دريافت ويزاي J1‌ را به لطف پروردگار با موفقيت پشت سر گذاشتم. به شكرانه اين لطف، هر كدام از دوستان كه سوالي داشته باشند من در خدمت هستم. هرچند پيغام خصوصي رو هم با كمال ميل جواب مي دم، اما اگر در فروم پيغام دهيد اميد اين هست كه به بقيه هم كمكي بشود.

موفق باشيد
    سلام دوستان
    من دانشجوی دکترا در انگلستان هستم و استادم گفته که برای فرصت مطالعاتی 9ماهه باید برم آمریکا . البته قرار شده ماهی 2000 یورو هم بعنوان هزینه زندگی به من پرداخت بشه. یکسری اطلاعات کلی در مورد ویزای J1 و j2 کسب کردم اما هنوز چند تا سوال دارم که امیدوارم دوستان منو راهنمایی کنند.

-حداقل حساب بانکی که باید نشون بدم حدودا چقدر باید باشه؟(برای خودم و همسرم)
    - با توجه به اینکه فاند من رو دانشگاه انگلستان تامین میکنه آیا بازم باید حساب بانکی شخصی نشون بدم.
    -آیا قضیه 2 سال بازگشت شامل من هم میشه؟
    -آیا باید نمره تافل به سفارت نشون بدم؟ 2 سال از تاریخ ازمون تافلم گذشته.
    خیلی ممنون از کمکتون

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من یه سوال دارم اما قبلش میخوام تجربه خودمو بگم شاید به درد کسی بخوره!
    من دانشجوی دکترای برق هستم و برای فرصت مطالعاتی از یه دانشگاه خوب تو امریکا OK گرفتم و برای خودم و خانومم دعوتنامه DS-2019 رو فرستادن. چند روز پیش دبی مصاحبه داشتیم و همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد. افیسره چند تا سوال معمولی ازمون کرد و به هیچ چیزی گیر نداد (البته من نامه فاند از دانشگاه ایرانم داشتم به اضافه BS که اصلا اونو نگاه نکرد!)، بعدشم گفت که صلاحیت شما تایید شد.
    حالا سوالم اینه که:
    آخر کار بهم گفت که C.V و research plan رو هر چه سریعتر برامون ایمیل کن، من سرچ کردم ظاهرا RP بهتره از استاد امریکام باشه، البته تو برگه ای که سفارت بهم داده نوشته که خودتون هم میتونید بنویسید، میخوام بدونم بقیه که RP فرستادن واسه سفارت چیکار کردن؟ آیا همون نامه دعوتنامه اولیه ای که استادم از امریکا برام صادر کرده و توش چند خط زمینه تحقیقاتم رو گفته خوبه (با در نظر گرفتن اینکه تاریخی که توی اون نامه برای شروع به کار من ذکر شده سه ماه قبل از تاریخ شروع به کارمه که تو فرم DS-2019 ذکر شده)، یا اینکه باید دوباره به استادم بگم یه نامه جدید مخصوص RP بنویسه برام و توش بگه که مثلا کار من از نظر امنیتی حساس نیست و ازین حرفها یا اینکه خودم یه چیزی بنویسم و برای سفارت بفرستم؟؟؟

فقط تو رو خدا یکی زودتر جواب بده که کارم زودتر به جریان بیفته،
    خیلی ممنون،
    دمتون گرم

Junior Member

سلام
    منم دانشجوی دکتری هستم و از دانشگاه تگزاس پذیرش گرفتم و self fund هستم. ضمنا داییم سیتی زن آمریکاست. آیا بهتره بگم اونم منو ساپورت کنه و دعوتنامه بفرسته یا BS و سند مالکیت و job offer کافیه؟ در ضمن به نظر شما کجا رو برای سفارت انتخاب کنم؟ اینطور که خوندم ترکیه بهتره ولی می گن وقت سفارتش مشکله ..آژانسی رو می شناسین که وقت فوری بده؟ ترکمنستان برای اقدام چجوریه؟ در ضمن من از بورس وزارت علوم استفاده نمی کنم..ممنون می شم اگه بهم سریع پاسخ بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

با سلام خدمت دوستان
    اگه با ويزاي توريستي وارد امريكا بشيم و در كلاسهاي كاپلان براي USMLE ثبت نام كنيم امكان تغيير ويزا هست؟ و اگه هست به چه ويزائي تغيير ميكنه؟و آيا اين ويزا مولتيپل خواهد بود؟ايا به وكيل نياز هست؟

ممنون ميشم راهنمائيم كنين

Junior Member

با سلام میشه بدونم بدون مدرک زبان امکان داره برای ادامه تحصیل در امریکا اقدام کرد؟
    چگونه؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من یه سوال فوری دارم.
    اگه تاریخ شروع DS-2019 مثلاً 21 ژانویه باشه اما تاریخ مصاحبه 22 ژانویه باشه، با توجه به اینکه یک هفته بعد از تاریخ شروع هم شما وقت دارید وارد آمریکا شید، به نظرتون اصلاً میشه رفت مصاحبه؟ چه مشکلاتی وجود داره؟ ممنون میشم زود یکی پاسخ بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)