صفحه 70 از 79 نخستنخست ... 206061626364656667686970717273747576777879 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 781

موضوع: پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در زمینه ویزای J-1 & J-2

4- اگر یکی ازاعضای خانواده درجه یک شما آمریکایی باشه و در صورت رفتن به ایران دچار مشکل بشه
    5- ارائه این درخواست توسط یک سازماندولتی در زمینه پزشکی و سلامت، برای شما

مجددا میگم که تمام موارد فوق،در همان لینک اول که بالا ارائه کردم توضیح داده شدند و خوبه که مطالعه کنید.

Junior Member

اما مطلب اصلی، یعنی مراحل اخذ نامه عدم تعهد و ارائه درخواست Waiver از طریق نامه No Objection

برای خواندن بقیه این سری کامنتهایی که من گذاشتم مراجعه کنید به صفحه قبل (صفحه 68)، کامنت من که با جمله بالا شروع شده رو بخوانید که مفصل توضیح دادم. کامنت اصلی من دو قسمت داشت که بخش اولش منتشر نشده بود ولی بخش دومش منتشر شده بود. من بخش اول رو به صورت پاراگراف پاراگراف در فوق منتشر کردم و ادامش همانی هست که قبلا منتشر شده.
    بروید به صفحه 68 و کامنت شماره #678 را در تاریخ November 3rd 2018 توسط من نوشته شده را بخوانید.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

سلام دوستان

من 2015 برای ویزای J1 اقدام کردم و بعد از حدود 30 روز ویزام صادر شد و 9 ماه رفتم فرصت مطالعاتی. چون استاد اونطرف فاند بهم داد مشمول قانون دو سال بازگشت هم نشدم.
    حالا همون استاده بهم گفته که تابستون 2019 میتونم دوباره برم پیشش. حالا دوتا سوال داشتم.
    1- با این قوانین جدید ویزا، شانس من برای دریافت ویزا چقدر هست؟ افزایش پیدا میکنه یا کاهش؟
    2- توی این مدت، چند تا مقاله (بی خطر!) در مورد پردازش تصویر کار کردم که اسم یه نفر از انرژی اتمی داخلش هست. این موضوع چقدر میتونه روی روند ویزا تاثیر بذاره.

خیلی ممنون

Junior Member

سلام مهدی جان

بر اساس قوانین جدید بن مسافرتی ترامپ، ویزای F و J از ملیت ایرانی ها مستثنی شده. یعنی ایرانیها فقط میتوانند برای ویزای دانشجویی F و یا ویزای J استفاده کنند. شما تنها راه حلت اینه که برای ویزای J اپلای کنی. اگر اسپانسرت (استادت) بخواد برای ویزای H اسپانسرت بشه، ویزا بهت نمیدن. باید با J بری تو و بعدش ایشالا اقدام کنی برای ماندن و گرین کارت. هرچند با توجه به بیل جدیدی که ترامپ در ضمیمه قانون بودجه فرستاده در به کنگره برای تصویب، به احتمال قوی گرین کارت گرفتن ایرانی ها (همه ملیتها به غیر از چینی و هندی ها) بسیار طولانی خواهد شد. بنابراین این احتمال رو بده که در صورت رفتن به آمریکا، مثلا 10 سال از آمریکا خارج نشی.

در مورد احتمال گرفتن ویزا اطلاعی ندارم ولی مشاهداتم میگه خیلی فرقی نکرده برای F و J.

موفق باشی

Junior Member

سلام. من با ویزای جی 1 اخیرا وارد امریکا شدم. همسرم الان در کانادا مشغول خواندن دکتری است. می خواستم بدونم کسی جدیدا تجربه ای داره که گرفتن ویزای جی 2 در حالت کلی و بویژه از سفارت کانادا چقدر زمان می بره. ممنون میشم اگر کسی می دونه پاسخ بده

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

سلام. دوستان من یه آفر اینترشیب برای تابستون دارم و برای ویزای j1 هم اقدام کردم. از اونجایی که من برای دوره کاراموزی سه ماهه میرم، آیا امکان تغییر ویزا J-1 به ویزای کار ( در صورت داشتن آفر) بعد از پایان دوره ام هست؟

Junior Member

معمولا امکان تغییر ویزای J نیست مخصوصا اگر بند e-212شاملت شده باشه
    چرا از اول برای ویزای کار اقدام نکردی؟
    البته بگم اگر ویزات J باشه اجازه کار داری

نقل قول نوشته اصلی توسط smpj نمایش پست ها
    سلام. دوستان من یه آفر اینترشیب برای تابستون دارم و برای ویزای j1 هم اقدام کردم. از اونجایی که من برای دوره کاراموزی سه ماهه میرم، آیا امکان تغییر ویزا J-1 به ویزای کار ( در صورت داشتن آفر) بعد از پایان دوره ام هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood0571 نمایش پست ها
    معمولا امکان تغییر ویزای J نیست مخصوصا اگر بند e-212شاملت شده باشه
    چرا از اول برای ویزای کار اقدام نکردی؟
    البته بگم اگر ویزات J باشه اجازه کار داری
    خب واسه اینکه من هنوز دانشجو هستم ایتالیا و با توجه به اینکه اپلای کردن برای یه جاب آفر مستقیم خیلی خیلی سخته، و شرکت ها خودشون رو به دردسر نمی ندازن، از فرصت دانشجو بودنم خواستم استفاده کنم. ضمن اینکه اسپانسرمم خارج از امریکا هست نه داخل آمریکا.
    با این حساب پس بعد از اتمام دوره کاراموزی باید برگردم. این بند 212-e چی هست؟

Junior Member

یعنی اگر با J اومدی بعد از اتمام دوره ویزات باید دو سال در کشور خودت باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط smpj نمایش پست ها
    خب واسه اینکه من هنوز دانشجو هستم ایتالیا و با توجه به اینکه اپلای کردن برای یه جاب آفر مستقیم خیلی خیلی سخته، و شرکت ها خودشون رو به دردسر نمی ندازن، از فرصت دانشجو بودنم خواستم استفاده کنم. ضمن اینکه اسپانسرمم خارج از امریکا هست نه داخل آمریکا.
    با این حساب پس بعد از اتمام دوره کاراموزی باید برگردم. این بند 212-e چی هست؟

سلام دوستان
    آیا کسی اخیرا برای ویزای J1 اقدام کرده؟ من تقریبا 12 روز پیش تو سفارت مصاحبه کردم و مدارکم رو تحویل دادم، فاندم هم از طریق استاد هستش در آمریکا، 4 سال هم خارج از ایران هستم و دکترا و پسا دکترا هم در این مدت از خارج از ایران گرفتم.
    آیا کسی نظری یا تجربه ای داره که حدودا پقدر زمان می بره تا ویزا صادر بشه؟
    ممنون
    علی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)