صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دانشگاههای مجازی ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال مهم در مورد مدارک دانشگاههای مجازی ایران

این سوال من هم هست. در ضمن باید اضافه کنم عنوان "دانشکده آموزشهای الکترونیکی" در دانشنامه(مدرک) فارغ التحصیلی درج میشود به این صورت مثلاً : آقای فلان در تاریخ فلان از دانشکده آموزشهای الکترونیکی فارغ التحصیل شده است؛ غیر از مورد ذکر شده مدرک دقیقاً همان مدرک استاندارد دانشگاه شیراز میباشد، با همان فرمت. در ضمن این دانشکده از دانشگاه شیراز، هم به صورت فراگیر(دانشپذیری بدون کنکور) و هم از طریق کنکور دانشجو می پذیرد ولی تمام امتحانات به صورت حضوری میباشد و کلاسهای درس به شکل ویدئو کنفرانسینگ برگزار میشود.
    آیا دانشگاهای معتبر آمریکایی، اروپایی و کانادایی به این مورد حساسیت نشان میدهند یا نه؟

Junior Member

اگه مدرک تایید میشه نباید مشکلی پیش بیاد به نظر من با یه رزومه خوب میشه خیلی از ضعف ها رو پوشش داد ..معمولا هم تو مدارک اینطور دانشگاه ها به جای مجازی الکترونیکی ثبت میشه که حتی به عنوان یه شیوه نوین درسی هم میشه ازش سود برد تو نوشتن sop.شما حتی میتونی بنویسی که با کنکور توی دانشگاه دولتی قبول شدی

Senior Member emperial آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1984
    سلام بجه ها
    میخاستم بدونم ایا مدارک دانشگاههای مجازی ایران (دانشکده اموزش الکترونیک دانشگاه شیراز) برای ادامه تحصیل در کشورهای دیگر مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟
    با توجه به اینکه این مدارک توسط وزارت علوم تایید شده و مهر میشند ؟؟؟؟
    بعضی از دانشگاه های آمریکا هم این سیستم (distant learning) رو دارند مثل memphis، Florida. حالا شما میگید که عنوان آموزش الکترونیک تو دانشنامه هاتون درج میشه ولی من که تو خواجه نصیر TA بچه های آموزش مجازی بودم میگفتن که مدرکشون با مدرک بچه های روزانه هیچ فرقی نداره. فکر نمیکنم براتون مشکلی بوجود بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط bigfish
    اگه مدرک تایید میشه نباید مشکلی پیش بیاد به نظر من با یه رزومه خوب میشه خیلی از ضعف ها رو پوشش داد ..معمولا هم تو مدارک اینطور دانشگاه ها به جای مجازی الکترونیکی ثبت میشه که حتی به عنوان یه شیوه نوین درسی هم میشه ازش سود برد تو نوشتن sop.شما حتی میتونی بنویسی که با کنکور توی دانشگاه دولتی قبول شدی
    خیلی ممنونم از پاسختون دوست خوبم
    نکته جالبش اینجاست که فقط برا مقطع کارشناسی الان به 2 فرم دانشپذیر و دانشجو عضو میگیرن و برا ارشد فقط از طریق کنکور و خداییش هم نمره گرفتن از طریق مجازی سخت تره >

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    بعضی از دانشگاه های آمریکا هم این سیستم (distant learning) رو دارند مثل memphis، Florida. حالا شما میگید که عنوان آموزش الکترونیک تو دانشنامه هاتون درج میشه ولی من که تو خواجه نصیر TA بچه های آموزش مجازی بودم میگفتن که مدرکشون با مدرک بچه های روزانه هیچ فرقی نداره. فکر نمیکنم براتون مشکلی بوجود بیاد.
    از شما هم ممنونم دوست خوبم بابت توضیحاتتون
    والا مدرک ما هم با بقیه فرقی نداره فقط درج میشه دانشکده اموزش الکترونیک
    حتی نوع پذیرش رو میزنن : نوبت دوم (یعنی شبانه)

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

دانشگاه علم و صنعت برای دوره های مجازی ارشد کنکور ندارد :
    http://www.elearning-iust.ir/p_ka.php
    امضا

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

کسی هست که مدرک مجازی گرفته باشه ! میخوام بدون چطور بود نصبت به هزینه ؟ چقدر هزینه کردین و خوب بود در کل ؟
    امضا

Junior Member

من امسال دانشگاه مجازی مهر البرز قبول شدم mba ولی نمی خوام برم به نظرم اصلا ارزش نداره . تو فکر apply کردنم.فکر کنم این دانشگاهای مجازی حتی اندازه پیام نور هم معتبر نباشن...کسی چیزی می دونه؟ اگه نظر یا راهنمایی بکنید ممنون می شم.

Junior Member

توی سایت دانشگاه مجازی مهر البرز نوشته مجازی بودن تو مدرک درج نمی شه...

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

بسته به اين هست كه هدفتون بعد از تحصيل چي هست ؟ اگه ميخواهيد ايران باشيد كه مشكلي نيست ، اما مثلا بخواهيد ارشد بخوانيد بعدا دكترا پذيرش بگيريد خيلي نميشه روش حساب كرد ،من نديدم كسي با مجازي پذيرش گرفته باشه ؟! حالا باز بايد نوع مدرك ، واحدها و . . . كه اين دانشگاه ميده رو بيشتر بررسي كنيد ، تونستيد حتي با دانشجوهاي فارغ التحصيل اين دانشگاه هم صحبت كنيد بدك نيست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)