صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دانشگاههای مجازی ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرك دانشگاه مجازي علم و صنعت داراي اعتبار هست يا نه ؟

سلام . گویا شرایط شما هم مثل شرایط منه. هر کدوم نتیجه ای گرفتیم طرف مقابلو در جریان بذاریم، نظرتون چیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرك دانشگاه مجازي علم و صنعت داراي اعتبار هست يا نه ؟

سلام
    منهم همچین مشکلی دارم . من الان دارم فوق ام بی ای دانشگاه مجازی مهر البرز (که البته موسسه ه آموزش عال هست ) رو می خونم . ت.ی مدرکش ذکر نمی شه مجازی ولی خوب کلاَ اینجا فقط آموزش مجازی ارائه می ده و تابلو ه .. آدم نمی دونه چیکار کنه واقعاً .. امیدوارم هر چه سریعتر یکی از بچه هایی که دانشجوی مجازی بوده و فارغ التحصیل شده بیاد اینجا و تجربیاتشو به ما هم بگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال مهم در مورد مدارک دانشگاههای مجازی ایران

سلام. وقت همگی بخیر
    من نتایج پذیرش که نگاه کردم ،دیدم که تقریباً همه کسانی که موفق به گرفتن بورس شدن، از دانشگاه های داخل تهران و صنعتی اصفهان فارغ التحصیل شدن. سئوالم اینه که اگر کسی از دانشگاهی بغیر از این دانشگاه ها فوق لیسانس بگیره برای گرفتن بورس برای phd چقدر شانس داره؟
    اگر رزومه هست که برای گرفتن بورس تاثیر داره پس چرا اسم دانشگاهای بغیر از دانشگاهای داخل تهران و صنعتی اصفهان داخل قسمت پذیرش نیست؟
    من امسال کنکور ارشد شرکت کردم و دانشگاه های تهران قبول نمیشم، می خواستم بپرسم ارزش داره که دوباره یکسال برای کنکور بخونم تا دانشگاه های تهران قبول بشم یا نه هر دانشگاهی قبول شدم برم؟با توجه به اینکه هدف من گرفتن بورس برای phd از دانشگاه های آمریکا یا کانادا است.رشته من مکانیک سیالات هست.
    این موضوع خیلی نگرانم کرده. ممنون

نه ان شاء الله که مشکلی نیست چون خود دانشگاه اون رو صادر میکنه و میشه گفت حتی در حد مدارک روزانه یا شبانست.

Junior Member

من فقط خواستم خدمت اون دوست عزیزی که گفتن ندیدن کسی با مدرک مجازی پذیرش بگیره بگم که من شنیدم که از لیسانس مجازی کسی واسه ارشد پذیرش گرفته و اگر هم درباره ی ارشد چیزی نشنیدید برای اینه که هنوز کسی تو ایران تو ارشد از مجازی فارغ التحصیل نشده

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    بسته به اين هست كه هدفتون بعد از تحصيل چي هست ؟ اگه ميخواهيد ايران باشيد كه مشكلي نيست ، اما مثلا بخواهيد ارشد بخوانيد بعدا دكترا پذيرش بگيريد خيلي نميشه روش حساب كرد ،من نديدم كسي با مجازي پذيرش گرفته باشه ؟! حالا باز بايد نوع مدرك ، واحدها و . . . كه اين دانشگاه ميده رو بيشتر بررسي كنيد ، تونستيد حتي با دانشجوهاي فارغ التحصيل اين دانشگاه هم صحبت كنيد بدك نيست
    من کارشناسی ارشد آی تی از دانشگاه مجازی شیراز دارم. یکی از همکلاسای من الان در دانشگاه رتبه 40 امریکا داره دکترا می خونه. 2 نفر دیگه هم رفتن امریکا اما نمیدونم کدوم دانشگاه.
    یکی از بچه ها مالزی داره دکترا میخونه و یک نفر هم ایرلند . البته از همه بچه ها خبر ندارم.
    دانشکده ما یکی از دانشکده های دانشگاه شیرازه. در مدرک ارشدمون، عنوان "دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه شیراز" درج شده. مدرک ما مستقیما از دانشگاه شیراز صادر شده .
    استادامون از دانشکده مهندسی و مدیریت دانشگاه شیراز ، تهران و یک استاد ایرانی از امریکا بودن.
    برای ورود به این دانشکده باید در آزمون ورودی شرکت کنید.
    کل شهریه حدود 4 و نیم میلیون میشه . اگر رتبه 1 تا 3 بشید تخفیف شهریه دارید.
    محیط دانشکده ما - بخصوص ما ورودی های 84 آی تی- خیلی فعال بود. من فکر نمی کنم در دانشگاه های حضوری چنین جو صمیمانه و خودجوشی وجود داشته باشه. میزان اطلاع رسانی و اشتراک اطلاعات بین بچه ها به مراتب بیش از دانشگاه حضوری بود. کلا بجه ها خیلی فعال بودن .

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    کسی هست که مدرک مجازی گرفته باشه ! میخوام بدون چطور بود نصبت به هزینه ؟ چقدر هزینه کردین و خوب بود در کل ؟
    ارشد آی تی مجازی شیراز - خیلی خوب بود. هزینه 4 و نیم میلیون تومن البته برای ما که ورودی اول دانشگاه بودیم (سال 84) هزینه تقریبا نصف شد. فضای فعالی بود . استادها در کل خوبن . البته هیچ دانشگاهی ایده آل نیست ولی مهم اینه که شما برای درس خوندن و پی گیری مطالب آزادتر هستین و در فضای مجازی راحت تر با همکلاساتون تبادل دانش و فکر دارید. به نظر من خیلی خوبه که رشته ای مثل آی تی در فضای اینترنتی برگزار بشه چون نگرش خوبی به دانشجو میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirazuniv نمایش پست ها
    من کارشناسی ارشد آی تی از دانشگاه مجازی شیراز دارم. یکی از همکلاسای من الان در دانشگاه رتبه 40 امریکا داره دکترا می خونه. 2 نفر دیگه هم رفتن امریکا اما نمیدونم کدوم دانشگاه.
    یکی از بچه ها مالزی داره دکترا میخونه و یک نفر هم ایرلند . البته از همه بچه ها خبر ندارم.
    دانشکده ما یکی از دانشکده های دانشگاه شیرازه. در مدرک ارشدمون، عنوان "دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه شیراز" درج شده. مدرک ما مستقیما از دانشگاه شیراز صادر شده .
    آخه باید دید بقیه رزومشون چی بوده
    یه دختره مجازی امیرکبیر رو با چند تا مقاله ژورنال رد کرده بودن. مشکل پذیرش داشت و برای چندین جا اقدام کرده بود

Junior Member

ببینید من از این اظهار نظرها تعجب میکنم.آموزش مجازی در کشورهای پیشرفته جا افتاده هست . وبعید میدونم در خارج مشکلی باشه.به خصوص مدارک دانشگاههای امیرکبیر و شیراز.اگه هم مشکلی باشه در داخل هست که بعضی سازمانها سلیقه ای عمل میکنند و مدارک مجازی رو قبول نمی کنند. .متاسفانه بعضی وقتا اظهار نظر برخی دوستان غیر مستند هست.وقتی یکی از دانشگاه رتبه 40 امریکا پذیرش میگیره پس مشکل کجاست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط princoo نمایش پست ها
    آخه باید دید بقیه رزومشون چی بوده
    یه دختره مجازی امیرکبیر رو با چند تا مقاله ژورنال رد کرده بودن. مشکل پذیرش داشت و برای چندین جا اقدام کرده بود
    درسته. شاید مثلا نمرات زبانشون خیلی خوب بوده و مقاله هم داشتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)