صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دانشگاههای مجازی ایران

پیش فرض پاسخ : سوال مهم در مورد مدارک دانشگاههای مجازی ایران

با سلام،

کل تاپیک رو خوندم بیشتر در مورد دوره‌های مجازی دانشگاه‌های معروف ایران سوال پرسیده شده بود اما من در مقطع ارشد مهندسی برق - مخابرات واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی قبول شدم البته اینم بگم که با کنکور وارد شدم ... در مدرک هم (اینجوری که خودشون گفتن) اسمی از مجازی بودن نمیبرن فقط میگن فولانی در تاریخ فولان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی (ecampus) فارغ التحصیل شده است.

سوال من اینجاست اگر من فارغ التحصیل این رشته و این دانشگاه بشوم با در نظر گیری معدل خوب و نمره زبان خوب و مقاله آیا میتوانم روی پذیرش در مقطع دکترا و مهمتر از اون فاند از یه کشور خوب حساب کنم؟
    در ضمن معدل کارشناسی من هم ۱۴.۲۷ بوده.

پیشاپیش ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط idin_shafei نمایش پست ها
    با سلام،

کل تاپیک رو خوندم بیشتر در مورد دوره‌های مجازی دانشگاه‌های معروف ایران سوال پرسیده شده بود اما من در مقطع ارشد مهندسی برق - مخابرات واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی قبول شدم البته اینم بگم که با کنکور وارد شدم ... در مدرک هم (اینجوری که خودشون گفتن) اسمی از مجازی بودن نمیبرن فقط میگن فولانی در تاریخ فولان از دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی (ecampus) فارغ التحصیل شده است.

سوال من اینجاست اگر من فارغ التحصیل این رشته و این دانشگاه بشوم با در نظر گیری معدل خوب و نمره زبان خوب و مقاله آیا میتوانم روی پذیرش در مقطع دکترا و مهمتر از اون فاند از یه کشور خوب حساب کنم؟
    در ضمن معدل کارشناسی من هم ۱۴.۲۷ بوده.

پیشاپیش ممنون.
    البته این را هم اضافه کنم که مثل مجازی دیگر آموزش محور نیست و ۸ واحد سمینار و پایان‌نامه داره

ممنون میشم اساتید محترم نظرشون رو بگن

Junior Member ergerg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط idin_shafei نمایش پست ها
    البته این را هم اضافه کنم که مثل مجازی دیگر آموزش محور نیست و ۸ واحد سمینار و پایان‌نامه داره

ممنون میشم اساتید محترم نظرشون رو بگن
    سلام دوست عزيزم
    اولا اصلا اصلا اصلا نگران نباش چون قراره تمام واحدهاي دانشگاه آزاد يكي بشن و مداركشون يكسان سازي بشه و اينطوري ديگه نيست كه مدرك كسي بخوره دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم تحقيقات دوقوز آباد(اين فقط واسه تهراني هاس منبع حرفمم يك اخبار 20:30 و دو سايت مركزي دانشگاه آزاد و همچنين اگر بري پيش دكتر كشاورزي (رئيس دانشگاس همون واحد الكترونيكي) قشنگ يربع ساعت واست قانوناي جديد و نشون ميده و روشن سازي ميكنه واست) پس نگران نباش دوما من كاملا زيرو روي اين دانشگارو واسه آمريكا و كانادا در آوردم تو پستاي قبلم گفتم حتي مورد داشتيم از همين دانشگاه الكترونيكي الان تو سن ديگوست داره لذت دنيا رو ميكنه شما فقط بخون كه معدلت بزنه بالا باقيش دست قسمت و شانسه
    ✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈
    بلند آسمان جایگاه من است

ERG ERG
    ✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈

Member artash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance , University of Tehran

با سلام
    یکی از دوستان از دانشگاه تهران مهندسی صنایع ( اموزش محور - مجازی) تموم کرده میخواد بدونه با این مدرک میتونه از خارج اروپا - استرالیا و ... واسه دکتری پذیرش بگیره ؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سوال: اعتبار مدرک فارغ‌التحصيلان مرکز آموزش الکترونيکی به چه صورت است؟
    پاسخ: به فارغ‌التحصيلان مرکز آموزش الکترونيکی، مدارک مرسوم دانشگاهی به‌نام دانشگاه علم و صنعت ايران تعلق می‌گيرد. با اين توضيح که در مدرک صادره، در کنار نام دانشگاه و مقطع و رشته تحصيلی، عبارت " آموزش، به‌صورت الکترونيکی" قيد می‌شود.
    مدرک فارغ‌التحصيلی دانش آموختگان اين مرکز، همانند دروه‌های حضوری، مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوری بوده و برای ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر، استخدام و ترجمه از رسميت برخوردار است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

ضمنا مطلب قبلی رو از تو هوا نیاوردم یا بهم الهام نشده.مثل بچه آدم رفتم تووی سایت آموزش مجازی دانشگاه علم و صنعت،اونا هم لطف کردن برای رفع ابهام امثال من و شما این مطالب رو گذاشتن.
    لینک پرسش های متداول www.iust.ac.ir/printme-88.12141.25042.fa.html
    لینک اصلی آموزش مجازی دانشگاه علم و صنعت www.iust.ac.ir/index.php?site=vu

دوستان اگه کمی همت به خرج بدن،به جای فقط خوندن،یه مطلبی هم بنویسن،هم باعث پیشرفت همدیگه میشن،هم اینکه فرصت های جهش رو برای خودشون و دیگران مهیا میکنن.

سلام دوستان
    من بعد 11 سال ترک تحصیل می خوام برای ارشد شرکت کنم و رشته MBA بخونم. مسلمه که با وجود اشتغال نمیتونم دوره روزانه شرکت کنم حتی اگه قبول بشم که خیلی بعیده!! قصدم از ادامه تحصیل پذیرش گرفتن برای دکترا از امریکاس و نهایتا اقامت. یعنی به قصد اقامت می خوام درس بخونم بعد اینهمه سال.
    می خوام بدونم با نداشتن سابقه مدیریتی (کارشناس لجستیک زنجیره تامین هستم) امکان پذیرش در دوره دکترا و یا گرفتن جاب آفر از امریکا وجود داره یا نه؟
    الان مشغول آیلتس هستم و اگه شدنیه GMAT رو هم شروع می کنم. می خوام امسال کنکور بدم و مجازی بخونم.
    چون شاغل و بچه دار هستم نمی خوام راه اشتباهی رو شروع کنم و وقتم رو تلف کنم لطفا منو راهنمایی کنید. توی هر تاپیک مربوطی کامنت گذاشتم هیچکی جواب نداده تا حال

Junior Member

سلام
    دوستان من امسال دانشگاه مجازی نور طوبی رشته مدیریت پروژه و ساخت قبول شدم
    از اونجایی که این مرکز موسسه غیرانتفاعی هست ( موسسه غیرانتفاعی نور طوبی ) میخوام بدون مدرکش معتبر هست یا نه؟
    دو دل شدم که همینو برم یا بذارم واسه سال بعد بخونم ..
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

چند نکته در مورد آموزشهای الکترونیکی خدمت دوستان عرض میکنم اول اینکه خواهش میکنم کسایی در مورد اعتبار مدرک مجازی صحبت کنند که اطلاعات کافی در مورد این شیوه ازآموزش دارند چون هرنوع دادن اطلاعات غلط باعث گمراه شدن افراد میشود.بنده چون خودم در دانشگاه امیرکبیر این شیوه رو میخونم میتونم تا حدودی شما رو راهنمایی کنم.شیوه آموزش الکترونیکی به این صورت هست که بجای صرف وقت برای حضور در کلاس شما بصورت آنلاین میتونید از کلاسها و از محضراساتید برجسته استفاده کنید ودر صورتیکه قسمتی از درس رو متوجه نشدید همان موقع بصورت آنلاین از استاد سوال کنید و یابا توجه به اینکه کلاس ذخیره میشود میتوانید آن را دانلود کرده وبارها گوش کنید.بنده قبلا مدرک کارشناسی خودم رو بصورت حضوری گرفتم و به جرات بهتون میگم بازدهی این روش خیلی بالاتر از حضور در کلاس هست. فقط برای امتحانات باید تشریف ببرید دانشگاه.درسته که اسم مدرک مجازیه ولی گمان نکنید که مدرک رو پست میکنن براتون باید برای کسب مدرک زحمت خیلی زیادی بکشید مخصوصا از دانشگاهی مثل امیرکبیر که سطح توقع اساتید از دانشجویان زیاده.تنها تفاوت دانشجویان این شیوه با دوره های روزانه در کنکور ورودی هست که بچه های روزانه رتبه های خیلی بهتری برای ورود به دانشگاه کسب کردند البته مادر کلاس دوره های مجازی رتبه های دو رقمی وسه رقمی هم داریم که بخاطر اشتغال در دوره مجازی شرکت کردند.البته در کشور ما هنوز این شیوه جانیوفتاده و تفکر سنتی حضور در سرکلاس وجود دارد در صورتیکه در دانشگاههای معتبر سایر کشورها این شیوه از ارزش بالایی برخوردار هست و به نظر بنده درآینده این شیوه جایگاه واقعی خودش رو پیدا خواهد کرد.موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک دانشگاههای مجازی ایران

سلام، خسته نباشید
    میخواستم بپرسم برای آزاد کردن اصل مدرک و ریزنمرات ارشد مجازی دانشگاه تهران، نیاز به خریدن و پرداخت پول هست ؟
    خیلی ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)