صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دانشگاههای مجازی ایران

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال مهم در مورد مدارک دانشگاههای مجازی ایران

سلام
    آیا مدرک کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد قابل قبول هست؟

Junior Member

سلام
    من با توجه به اینکه فارغ التحصیل از این دانشگاه هستم و 5 تا پذیرش هم از دانشگاه های آلمان و کانادا گرفتم لازم دیدم تا جواب دوستان را بدهم.
    اول از همه اینکه این مرکز زیر نظر دانشگاه علم و صنعت می باشد و تمام اساتید این مرکز اساتید برتر دانشگاه می باشند و مهر این دانشگاه هم در مدرک زده می شود و دوم اینکه مورد تایید وزارت علوم هست و مهر آن وزارت خانه هم بر روی آن زده می شود و نکته ی سوم آنکه مدرک آن از مدرک دانشگاه های آزاد برای دانشگاه های خارجی معتبر تر می باشد.
    همه آنچه که شما می خواهید بستگی به رزومه ی علمی شما دارد.به عنوان مثال معدل من یک معدل متوسط در دانشگاه بود ولی با توجه به اینکه دارای رزومه ی خوب علمی بودم خیلی راحت از 5 تا از بهترین دانشگاه های آلمان و کانادا پذیرش گرفتم.امیدوارم این شایعات که مدرک این دانشگاه ارزشی ندارد را باور نکرده باشید و اگر این طور بوده که سخت در اشتباه بوده اید.

سلام خدمت تک تک دوستان!
    ایا امسال کسی که فارغ التحصیل از دانشگاه مجازی بوده پذیرش گرفته؟
    من واقعا نگرانم لطفا کمک کنیدد
    یک دنیا تشکر

نگران نباشید ! بله من گرفتم .پست های قبلی رو مطالعه کنید می بینید

نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh_n نمایش پست ها
    سلام خدمت تک تک دوستان!
    ایا امسال کسی که فارغ التحصیل از دانشگاه مجازی بوده پذیرش گرفته؟
    من واقعا نگرانم لطفا کمک کنیدد
    یک دنیا تشکر

Junior Member

سلام دوستان.اعتبار مدرک مجازی شهید بهشتی در چه سطحیه؟ میشه باهاش پذیرش گرفت و امید به دکترا و استاد دانشگاه شدن داشت؟ من رشته ی معماری کامپیوتر این دانشگاه قبول شدم.علاقه ی زیادی به ادامه ی تحصیل دارم و چون مدرک مجازی آموزش محور زیاد در ایران جا افتاده نشده کمی نگرانم.ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shirazuniv نمایش پست ها
    من کارشناسی ارشد آی تی از دانشگاه مجازی شیراز دارم. یکی از همکلاسای من الان در دانشگاه رتبه 40 امریکا داره دکترا می خونه. 2 نفر دیگه هم رفتن امریکا اما نمیدونم کدوم دانشگاه.
    یکی از بچه ها مالزی داره دکترا میخونه و یک نفر هم ایرلند . البته از همه بچه ها خبر ندارم.
    دانشکده ما یکی از دانشکده های دانشگاه شیرازه. در مدرک ارشدمون، عنوان "دانشکده آموزش های الکترونیکی دانشگاه شیراز" درج شده. مدرک ما مستقیما از دانشگاه شیراز صادر شده .
    استادامون از دانشکده مهندسی و مدیریت دانشگاه شیراز ، تهران و یک استاد ایرانی از امریکا بودن.
    برای ورود به این دانشکده باید در آزمون ورودی شرکت کنید.
    کل شهریه حدود 4 و نیم میلیون میشه . اگر رتبه 1 تا 3 بشید تخفیف شهریه دارید.
    محیط دانشکده ما - بخصوص ما ورودی های 84 آی تی- خیلی فعال بود. من فکر نمی کنم در دانشگاه های حضوری چنین جو صمیمانه و خودجوشی وجود داشته باشه. میزان اطلاع رسانی و اشتراک اطلاعات بین بچه ها به مراتب بیش از دانشگاه حضوری بود. کلا بجه ها خیلی فعال بودن .
    سلام
    می تونم بپرسم دوستتون در کدام دانشگاه آمریکا دارند دکترا می خونند و اینکه آیا فاند هم گرفتن یا نه؟
    من هم ارشد مجازی فناوری اطلاعات - امیرکبیر خوندم و می خواستم ببینم اگه رزومه خوب باشه امکان گرفتن پذیرش همراه با فاند هست یا نه؟
    ممنون می شم اگه پاسخ بدید.

Junior Member

سلام دوستان این سوال منم هست منم مجازی شیراز فناوری اطلاعات میخونم ترم ۴ هستم خیلی هم مشکل داشتم تا به اینجا رسیدم ،چند بار تغییر رشته دادم تو چند دانشگاه مختلف ،(البته عاشق رشته ام هستم و قصد دارم در ارشد گرایش هوش مصنوعی ادامه بدم )متولد ۶۵ ام الان شروع کردم به خوندن برای تافل (البته پر قدرت و مصمم )
    میخوام بدونم آیا مدارک دانشگاههای مجازی (دانشکده آموزش الکترونیک دانشگاه شیراز) برای ادامه تحصیل در کشورهای دیگر مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
    میخوام برم هاروارد آمریکا مهم نیست چقدر سخته ، اصلا هر چی سختر بهتر فقط میخوام یه برنامه حساب شده داشته باشم که راهم رو درست برم و آزمون و خطا نشه کارم لطفا کمکم کنید ؟

دوستان، آموزش محور بودن یا پژوهش محور بودن برای پذیرش گرفتن تاثیر میذاره یا نه؟ من خودم طراخی شبکه تو علم و صنعت دارم میخونم. اما نمیدونم اگه آموزش محور باشم میتونم پذیرش بگیرم یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

سلام من دانشگاه ازاد ارشد قبول شدم تکمیل ظرفیت .... از طرفی مجازی شهید بهشتی و امیر کبیر رو هم دارم .. به نظر شما اعتبار کدوم برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا بالا تر هست ؟ از طرفی ازاد کلاس های حضوری داره .. پایان نامه داره .. ولی خوب مجازی هم مدرک امیر کبیر و دانشگاه معتبره ؟ من گیج شدم لطف میکنید اگه کسی راهنمایی کنه

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

سلام به دوستان

آیا دانشگاه های مجازی همچون امیر کبیر , تهران , علم و صنعت و شیراز با توجه به کنکور سراسری ارشد دانشجو می پذیرند یا به صورت جداگانه هر کدام امتحان خاص خودش رو می گیرن ؟؟؟
    کسی از شهریه های این دانشگاه های مجازی خبر داره ؟؟؟

از نظر مدرک هم که گویا معتبر هست اینجور که پست های دوستان خوندم

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)