صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دانشگاههای مجازی ایران

پیش فرض پاسخ : سوال مهم در مورد مدارک دانشگاههای مجازی ایران

سلام خدمت همگی
    دوستان بنظرتون مدرک ارشد مجازی تربیت مدرس تهران رشته برق کنترل در چه سطحیه؟
    بنظرتون برم ازاد اراک بهتره یا اینکه همین رو بخونم؟
    اگه از شهریه مجازی هم خبر دارین ممنون میشم بگید/
    با تشکر از همگی

Junior Member ergerg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط doosti نمایش پست ها
    سلام
    آیا مدرک کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های سوئد قابل قبول هست؟
    بله کاملا مورد تاییده یه سری به پستای توی سایت بزن کاملا رو این موضوع بحث کردن

Thumbs up پاسخ : سوال مهم در مورد مدارک دانشگاههای مجازی ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط seyedhassan136 نمایش پست ها
    منم دانشگاه تهران مجازی میخونم...واقعا این یه سوال که آیا مدرک دانشگاه الکترونیکی رو قبول دارن یا نه
    البته از نگاه ما مجازی هست ولی در اصل e-learning هستش که در خارج و بخصوص امریکا یکی از انواع پذیرش هاست
    بهرحال خوشحال میشیم یکی جواب مارو بده
    ببینید دوستای عزیزم پیرو تکمیل فرمایشات دوستمون تا اونجایی که من فهمیدم سه نوع پذیرش تو دنیا متداوله
    1-Full time
    2-Part time
    3- Distance Learning
    دانشگاه های الکترونیکی در ایران به خاطر اینکه در دانشنامه عبارت آموزش الکترونیکی (E-Learning) میاد جزو پارت تایم ها محسوب میشن عقلانی هم هست شما برخی از کلاس هاتون رو تشریف میبرید دانشگاه یا امتحاناتتون رو در دانشگاه میدید اما یه سری دانشگاه ها تو دنیا هستند مثل فونیکس که اندازه جمعیت دبی و امارات از کل دنیا دانشجو داره و تازه به همه فارغ التحصیلاشم مدرک تقدیم میکنه اما کلا آموزش و سنجشش اینترنتی هستش و ممکنه دانشجوهاش رنگ دانشگاشونو تا آخر عمرشون هم نبینن اما ازش مدرک دارن.
    فقط یه پارادوکس وجود داره تو یکی از پستا بهش اشاره شده بود و اون این بود که دانشگاه پیام نور تو سایتش اون زیر زیر جایی که حق کپی رایتو ذکر میکنن به اینگلیسی نوع دانشگاشو Distance Learning بیان کرده که جای بسی شگفت هست این در حالیه که مدارک اونجا هم پارت تایم محسوب میشه و تقریبا خیلی جاها مث آلمان(که واسه خودش لیست اختصاصی دانشگاه های مورد پذیرش داره) آمریکا کانادا و خیلی جاهای دیگه مدرکشو قبول دارن
    بگذریم دوستان نگران نباشید و سینه هاتونو برای آینده بهتر سپر کنید و به جنگ سرنوشت برید اعتبار ایران و ایرانی خیلی بیشتر از این حرفاست البته اگر بمونه تا آخر
    راستی من چندین نفر رو میشناسم که از دانشگاه الکترونیکی دانشگاه آزاد مدرک فوق گرفتن و الان آمریکا کنار ساحل سن دیگو دارن لذت دنیارو میبرن یکیشونم داداش خودمه

پیش فرض ارزش مدرک دانشگاه الکترونیکی شیراز

سلام دوستان
    میخواستم بدونم ایا مدرک این دانشگاه برای اپلای در دانشگاه های خارج ارزش داره؟
    چون خودم که سوال کردم از دانشگاه گفتن که مدرکش همون مدرکه دانشگاه سراسری شیراز هست(اما یه سری میگن که پایین مدرک میزنه: دانشکده اموزش های الکترونیکی شیراز)
    همینطور میدونم که دوره اش مجازیه و فقط برای ازمایشگاه ها باید به شیراز برید. و برای امتحان ها هم توی بعضی شهر ها یه جایی گرفتن برای این کار.
    اینم سایتش:
    www.vus.ir
    ممنون
    ویرایش توسط MaziarAmiri : September 10th, 2014 در ساعت 04:16 PM

پیش فرض پاسخ : ارزش مدرک دانشگاه الکترونیکی شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط MaziarAmiri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم ایا مدرک این دانشگاه برای اپلای در دانشگاه های خارج ارزش داره؟
    چون خودم که سوال کردم از دانشگاه گفتن که مدرکش همون مدرکه دانشگاه سراسری شیراز هست(اما یه سری میگن که پایین مدرک میزنه: دانشکده اموزش های الکترونیکی شیراز)
    همینطور میدونم که دوره اش مجازیه و فقط برای ازمایشگاه ها باید به شیراز برید. و برای امتحان ها هم توی بعضی شهر ها یه جایی گرفتن برای این کار.
    اینم سایتش:
    www.vus.ir
    ممنون
    سلام مازیار جان مدرکت قابل قبوله فقط اگر میخوای صد در صد مطمئن شی کافیه کاری که دوست من کردو انجام بدی
    ی نمونه کپی از مدرک بچه های فارغ التحصیلتون جور کن(مااز مدیر آموزششون گرفتیم و براش توضیح دادیم واسه چی میخوایم و اون به ما ی کپی داد) ترجمه رسمیش کردیم ایمیل کردیم واسه 2 دانشگاه آمریکایی و کانادایی تو مدرک ارسالی ما خورده بود آموزش الکترونیکی تو ترجمه زده شده بود e-Learning تا امروز کاناداییه ج نداده اما آمریکاییه جواب داده و گفته برای ثبت نام تا قبل ددلاین اقدام کنید
    ✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈
    بلند آسمان جایگاه من است

ERG ERG
    ✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈

سلام
    یه سوال کلی داشتم:
    من دانشجوی فوق لیسانس هوش مصنوعی دانشگاه صنعتی شاهرود اما به صورت مجازی هستم
    سوالی که دارم اینه که اگه بخوام برای دکتری اپلی کنم جایی این مدرک مجازی ارزشش براشون کم نیس؟ مشکلی با این قضیه ندارن؟
    ضمنا مدرک کارشناسیم از دانشگاه ازاد رشته معدن با معدل 14,20 ئه...
    ممنون می شم کمک کنین...

Junior Member

سلام.من ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه تهران-مجازی هستم.تو کنکور سراسری شرکت کردم و اینو قبول شدم.استادامون هم با روزانه ها یکیه و تقریبا همون کارایی که از اونا میخوان از ما هم میخوان.شهریه هم من ترم اول علی الحساب 1.5 دادم.آخر ترم 2 حدود 3.3 شهریه دادم.الان هم که ترم آخرم محسوب میشه فکر کنم 2.5 باید شهریه بدم.معدل کل من هم بالای 17 میشه اما نمیدونم با توجه به اینکه مجازی آموزش محور هستم میشه واسه دکترا اقدام کرد.یا حتی فاند گرفت.این رو نمیدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_20112011 نمایش پست ها
    سلام به دوستان

آیا دانشگاه های مجازی همچون امیر کبیر , تهران , علم و صنعت و شیراز با توجه به کنکور سراسری ارشد دانشجو می پذیرند یا به صورت جداگانه هر کدام امتحان خاص خودش رو می گیرن ؟؟؟
    کسی از شهریه های این دانشگاه های مجازی خبر داره ؟؟؟

از نظر مدرک هم که گویا معتبر هست اینجور که پست های دوستان خوندم

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرك دانشگاه مجازي علم و صنعت داراي اعتبار هست يا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abbask نمایش پست ها
    سلام . گویا شرایط شما هم مثل شرایط منه. هر کدوم نتیجه ای گرفتیم طرف مقابلو در جریان بذاریم، نظرتون چیه؟

با سلام

من خودم کارشناسی مجازی علم و صنعت خوندم، مدرکش معتبر هست. خیلی از بچه های ارشد مجازی رفتن آمریکا حتی یکیشون که نمره زبان و GRE بالایی داشت تونست فاند هم بگیره.
    من خودم یه دوره 2 ماهه کارآموزی از طرف دانشگاه رفتم آلمان که با هزینه خود آلمان بود (IAESTE). خوب قطعا مدرک مجازی که از سوی دانشگاه های معتبر ایران مثل امیرکبیر ، تهران ، شیراز و ... ارائه میشه در حد روزانه ها معتبره!! البته نه در داخل ایران چون هنوز اون تعصب روی کنکور وجود داره.

برای اطلاعات بیشتر می تونید این لینک رو هم ببینید که متوجه میشید دانشگاه Columbia University که رنک زیر 10 هست هم دوره مجازی داره ولی به ذات یک دانشگاه حضوری هست. ولی در کنار این دوره های مجازی یک سری دانشگاه مجازی هم وجود دارند مثل university of phoenix که بهترینش هست و رنک 2000 خورده ای داره ولی شدیدا در حال پیشرفت هستن. همین دانشگاه Phoenix من چند سال پیش که چک کردم رنک 8000 داشت!! دلیلش بنظرم لینه که این دانشگاه ها همگی تازع تاسیس هستند و شناخته شده نیستند حتی خارج از ایران. معادل این دانشگاه های مجازی در ایران میشه واحد الکترونیکی دانشگاه ازاد و مهر البرز رو نام برد.

در کنر اینها یک مسئله ای که ذهن من رو درگیر کرده اینه که دوره های مجازی دانشگاه های سراسری در ارشد، عمدتا "آموزش محور" هستند و پایان نامه و تحقیقی در کار نیست!! می خواستم بدونم کسی می دونه این مسئله چفدر کار رو برای پذیرش گرفتن و یا فاند گرفتن دشوار می کنه؟ این مسئله چقدر مهمه؟ اگه این شخص مقاله جداگونه ISI داشته باشه این مشکل رو حل می کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abbask نمایش پست ها
    سلام . گویا شرایط شما هم مثل شرایط منه. هر کدوم نتیجه ای گرفتیم طرف مقابلو در جریان بذاریم، نظرتون چیه؟

با سلام

من خودم کارشناسی مجازی علم و صنعت خوندم، مدرکش معتبر هست. خیلی از بچه های ارشد مجازی رفتن آمریکا حتی یکیشون که نمره زبان و GRE بالایی داشت تونست فاند هم بگیره.
    من خودم یه دوره 2 ماهه کارآموزی از طرف دانشگاه رفتم آلمان که با هزینه خود آلمان بود (IAESTE). خوب قطعا مدرک مجازی که از سوی دانشگاه های معتبر ایران مثل امیرکبیر ، تهران ، شیراز و ... ارائه میشه در حد روزانه ها معتبره!! البته نه در داخل ایران چون هنوز اون تعصب روی کنکور وجود داره.

برای اطلاعات بیشتر می تونید این لینک رو هم ببینید که متوجه میشید دانشگاه Columbia University که رنک زیر 10 هست هم دوره مجازی داره ولی به ذات یک دانشگاه حضوری هست. ولی در کنار این دوره های مجازی یک سری دانشگاه مجازی هم وجود دارند مثل university of phoenix که بهترینش هست و رنک 2000 خورده ای داره ولی شدیدا در حال پیشرفت هستن. همین دانشگاه Phoenix من چند سال پیش که چک کردم رنک 8000 داشت!! دلیلش بنظرم لینه که این دانشگاه ها همگی تازع تاسیس هستند و شناخته شده نیستند حتی خارج از ایران. معادل این دانشگاه های مجازی در ایران میشه واحد الکترونیکی دانشگاه ازاد و مهر البرز رو نام برد.

در کنر اینها یک مسئله ای که ذهن من رو درگیر کرده اینه که دوره های مجازی دانشگاه های سراسری در ارشد، عمدتا "آموزش محور" هستند و پایان نامه و تحقیقی در کار نیست!! می خواستم بدونم کسی می دونه این مسئله چفدر کار رو برای پذیرش گرفتن و یا فاند گرفتن دشوار می کنه؟ این مسئله چقدر مهمه؟ اگه این شخص مقاله جداگونه ISI داشته باشه این مشکل رو حل می کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash83a نمایش پست ها
    بله من مدارک دوره مجازی امیرکبیر دارم E learning
    الانم هم برای دکتری از یه دانشگاه خوب تو فرانسه با بورسیه خوب پذیرش گرفتم
    به نظرم مهمترین عامل رزومه (شامل فعالیت پژوهشی یا همون مقاله، فعالیت مهندسی یا همون سابقه کار، نمره زبان، توصیه نامه خوب از اساتید و در نهایت معدل) است
    شما آموزش محور بودید یا پژوهش محور و بنظرتون این موضوع مهمه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)