صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 88 , از مجموع 88

موضوع: مدارک دانشگاههای مجازی ایران

پیش فرض پاسخ : مدارک دانشگاههای مجازی ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط sankam نمایش پست ها
    سلام، خسته نباشید
    میخواستم بپرسم برای آزاد کردن اصل مدرک و ریزنمرات ارشد مجازی دانشگاه تهران، نیاز به خریدن و پرداخت پول هست ؟
    خیلی ممنونم
    سلام
    خیر نیازی به پرداخت هزینه نیست
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز که نتایج کنکور کارشناسی ارشد معلوم شد بنده از رشته مهندسی کامپیوتر گرایش معماری کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد دوره مجازی قبول شدم.
    طبق جستوجویی که داشتم هزینه هر ترم نزدیک 3 تا 4 میلیون تومن میشه. آیا بعد از اتمام دوره مجازی و صرف هزینه زیاد میتونم از دانشگاه های آمریکایی و کانادایی پذیرش بگیرم؟
    کلا مدرک دوره مجازی ارزش خوندن رو داره؟
    در ضمن دقیقا همین رشته رو در دانشگاه آزاد هم قبول شدم.
    کدوم دانشگاه بهتره برای گرفتن پذیرش برای دکترا؟

Junior Member

با سلام
    من هم بعد گرفتن یک لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه آزاد مجددا در رشته حقوق دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز مشغول به تحصیل هستم.
    همینجا به همه عزیزانی که بین انتخاب آزاد و مجازی دودل هستم بگم که سیستم رسیدگی،پاسخگویی،انتخاب واحد ،حذف و اضافه و نحوه تدریس اساتید ،بار علمی اساتید و... به هیچ وجه با دانشگاه آزاد قابل قیاس نیست
    نظم و ترتیبی که در دانشکده مجازی شیراز هست حتی از دوره های روزانه بیشتره طی این مدت حتی یکبار هم نشده به ما درخصوص انتخاب واحد و ... استرسی وارد شه یا بی نظمی رخ بده،اما دانشگاه آزاد واقعا حداقل برای من یکی اینطور نبوده و زمان انتخاب واحد نصف عمر می‌شدیم که درسی حذف شده یا ارائه نشه.
    البته من با دانشگاه آزاد شیراز مقایسه میکنم که واقعا نحوه برخورد همه پرسنل و همچنین اساتید به طرز قابل توجهی فرق داره با دانشگاه مجازی شیراز.
    .

ضمن اینکه درس ها به صورت مجازی و زنده ارائه میشه،امکان دانلود کلاسها و بارها گوش کردن و نکته برداری از مطالب اساتید وجود داره و مدرکش هم از دانشگاه شیراز با عنوان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز صادر میشه که معتبر هست کاملا.
    دانشجو می‌تونه از سلف و استخر و سایر امکانات با هزینه جزیی بیشتر از دانشجویان روزانه استفاده کنه،
    کارت دانشجویی با بقیه دانشجوها صادر میشه و مثل بقیه هست
    تمام امور اداری مربوط به ثبت نام و کارت و... از طریق خود دانشگاه شیراز انجام میشه اما تنها تفاوتش عدم امکان استفاده از کتابخانه های تخصصی دانشکده های روزانه شیراز هست و همچنین خوابگاه
    اما استفاده از کتابخانه میرزا آزاده.ضمن اینکه اصلا نیازی به خوابگاه نیست جز در زمان برگزاری امتحانات که البته میتونید در شهرهای خاص توی شهر خودتون امتحان بدین و نیازی به اومدن به شیراز نیست،اما اگر حوزه امتحانی توی شهرتون نباشه برای امتحانات ثبت نام میکنن و خوابگاه می‌دن.
    ویرایش توسط maxi1 : September 21st, 2017 در ساعت 02:38 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط saraasadi نمایش پست ها
    با سلام
    من هم بعد گرفتن یک لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه آزاد مجددا در رشته حقوق دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز مشغول به تحصیل هستم.
    همینجا به همه عزیزانی که بین انتخاب آزاد و مجازی دودل هستم بگم که سیستم رسیدگی،پاسخگویی،انتخاب واحد ،حذف و اضافه و نحوه تدریس اساتید ،بار علمی اساتید و... به هیچ وجه با دانشگاه آزاد قابل قیاس نیست
    نظم و ترتیبی که در دانشکده مجازی شیراز هست حتی از دوره های روزانه بیشتره طی این مدت حتی یکبار هم نشده به ما درخصوص انتخاب واحد و ... استرسی وارد شه یا بی نظمی رخ بده،اما دانشگاه آزاد واقعا حداقل برای من یکی اینطور نبوده و زمان انتخاب واحد نصف عمر می‌شدیم که درسی حذف شده یا ارائه نشه.
    البته من با دانشگاه آزاد شیراز مقایسه میکنم که واقعا نحوه برخورد همه پرسنل و همچنین اساتید به طرز قابل توجهی فرق داره با دانشگاه مجازی شیراز.
    .

ضمن اینکه درس ها به صورت مجازی و زنده ارائه میشه،امکان دانلود کلاسها و بارها گوش کردن و نکته برداری از مطالب اساتید وجود داره و مدرکش هم از دانشگاه شیراز با عنوان دانشکده آموزشهای الکترونیکی دانشگاه شیراز صادر میشه که معتبر هست کاملا.
    دانشجو می‌تونه از سلف و استخر و سایر امکانات با هزینه جزیی بیشتر از دانشجویان روزانه استفاده کنه،
    کارت دانشجویی با بقیه دانشجوها صادر میشه و مثل بقیه هست
    تمام امور اداری مربوط به ثبت نام و کارت و... از طریق خود دانشگاه شیراز انجام میشه اما تنها تفاوتش عدم امکان استفاده از کتابخانه های تخصصی دانشکده های روزانه شیراز هست و همچنین خوابگاه
    اما استفاده از کتابخانه میرزا آزاده.ضمن اینکه اصلا نیازی به خوابگاه نیست جز در زمان برگزاری امتحانات که البته میتونید در شهرهای خاص توی شهر خودتون امتحان بدین و نیازی به اومدن به شیراز نیست،اما اگر حوزه امتحانی توی شهرتون نباشه برای امتحانات ثبت نام میکنن و خوابگاه می‌دن.
    من میخوام در تکمیل ظرفیت آزمون سراسری کارشناسی مهندسی کامپیوتر مجازی دانشگاه شیراز انتخاب کنم.میخواستم ببینم رفع اشکال و تدریس به جه صورت هست؟

ارزش نداره به جای روزانه یک شهرستان استان فارس مجازی دانشگاه شیراز رو بزنم؟
    دو دلم.هرکه یه چیزی میگه.

Junior Member

سلام
    دانشجوی ترم ۵ دانشگاه شیراز(دولتی) هستم در رشته مهندسی کامپیوتر بصورت مجازی تحصیل میکنم(سایت دانشکده:vus.ir)
    معدلم تا به الان ۱۸/۷۸ و آیلتس ۷ دارم(آلمانی تازه شروع به یادگیری کردم و قبل از مهاجرت b2 رو میگیرم)
    به دو زبان برنامه نویسی تسلط دارم اما سابقه کار ندارم(با توجه به قوانین نظام وظیفه فقط بصورت تحصیلی میتونم اقدام کنم)
    فقط در ۲۴ سالگی شروع به تحصیل در این رشته کردم و الان ۲۶ سالمه(قبلا دانشجو در رشته دیگری بودم و انصراف داده و وارد این رشته شدم)

۱٫ آیا مدرک این دانشگه مورد تایید دانشگاه های خارجی هست اگر بخوام برای ارشد اقدام کنم؟
    ۲٫بالا بودن سنم مشکل ساز نخواهد بود برای پذیرش ارشد؟
    ۳٫امکاناخذ بورس هست؟
    ۴٫کدام کشور را برای این رشته بیشتر توصیه میکنید؟(اتریش ، سوییس ، کانادا)تا الان بیشتر تمرکزم رو اتریش بود اما بشدت دودل هستم

با سپاس از زحمات شما

سلام و تشکر خدمت همه عزیزان

کسی میدونه تفاوت اینها چیه؟
    1. دوره های آزاد دانشگاه تهران (که مرکزش توی 16 آذره)
    2. دوره های مجازی دانشگاه تهران (دفترشون توی پور سیناس)
    3. دوره های پردیس کیش دانشگاه تهران.

آیا در شهریه تفاوت دارن؟
    کدومشون رو بدون کنکور میشه ثبت نام کرد؟
    کدوم مسیر بهتری برای پذیرش دکتری در اروپا هستن؟

من بار اولمه تو این فروم میام. اگر پرسش را جای اشتباهی مطرح کردم پوزشم را پذیرا باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال مهم در مورد مدارک دانشگاههای مجازی ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط milo405 نمایش پست ها
    بله من امسال اپلای کردم و دکتری مدیریت از مک گیل و کویینز فاند کامل گرفتم. به مجازی بودن مدرک گیر نمی دن و معتبره

سلام . شما پایان نامه داشتید ؟ اگر بدون پایان نامه و آموزش محور باشه یه فرد چطور ؟ میشه با مقاله کاور کرد ؟ یا حتما بایذ پروژه محور بود ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال مهم در مورد مدارک دانشگاههای مجازی ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط rasam نمایش پست ها
    سلام . شما پایان نامه داشتید ؟ اگر بدون پایان نامه و آموزش محور باشه یه فرد چطور ؟ میشه با مقاله کاور کرد ؟ یا حتما بایذ پروژه محور بود ؟
    دقیقا سوال منم همین هست که برای دوره آموزش محور هم شرایط همینه؟ اگه بدون پایان نامه مدرک ارشد رو گرفته باشیم دانشگاهای خارج تایید میکنن؟

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)