صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: نرم افزارهای مکانیک

Junior Member

پیش فرض نرم افزارهای مکانیک

سلام
    کسی میدونه آیا بلد بودن نرم افزارهای مکانیک مانند catia,solidworks,fluent,... تاثیری در روند apply گرفتن داره یا نه؟ ???

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نرم افزارهای مکانیک

بله تاثير مثبت داره. شما هرچي تخصص بالاتري داشته باشين مفيده. مثلاً اگر گرايشتون در زمينه سيالاته آشنايي با FLUENT يك امتياز مثبته

فقط حواست باشه همینجوری نرم افزارایی که فقط بازشون کردی و ردیف نکنی!
    و اینکه بهتره رو رزومه به نرم افزارایی اشاره کنی که به گرایش و کاری که می خوای تو ادامه تحصیل بکنی (research interest) مربوط باشه.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

حرف arash كاملاً درسته تو هر چيزي كه توي CV بهشون اشاره مي كني بايد آشنايي داشته باشي. من خودم يكي از دوستام كه گفته بود FLUENT بلده استادش ازش خواسته بود كه از اون هم تو PhD استفاده كنه

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

با درود بر دوستان عزیز
    دوستان من سوالی رو در انجمن عمران پرسیدم. بعد از توصیه یکی از دوستان دیدم پربیراه نیست که سوالم رو اینجا نیز بپرسم. آیا از دوستان کسی هست که نحوه استفاده از نرم افزار star-cd رو بلد باشه. هر اطلاعی که در این زمینه دارید بینهایت به درد من خواهد خورد شامل کتاب جزوه و ....

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذارم.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    با درود بر دوستان عزیز
    دوستان من سوالی رو در انجمن عمران پرسیدم. بعد از توصیه یکی از دوستان دیدم پربیراه نیست که سوالم رو اینجا نیز بپرسم. آیا از دوستان کسی هست که نحوه استفاده از نرم افزار star-cd رو بلد باشه. هر اطلاعی که در این زمینه دارید بینهایت به درد من خواهد خورد شامل کتاب جزوه و ....

پیشاپیش از همکاری شما سپاسگذارم.
    1- این و این بد نیست. هر چند کمه.

2- User Guide - proSTAR

3- و Tutorial

ویرایش توسط Sunrise : June 16th, 2010 در ساعت 06:00 PM

Junior Member

سوال :1- چون بعضی از نرم افزارها تجاری هستند ونیاز به لایسنس دارند مانند(فلوئنت و...)آوردن اسم این نرم افزارها در رزومه مشکل ساز نشه؟
    2-اگر کسی در پایان نامش از این نرم افزار ها استفاده کرده باشه بعدا دچار مشکل نشه؟(همانطور که میدونید قیمت این نرم افزار ها گرونه ودر ایران دانشجویان از قفل شکسته این نرم افزار ها استفاده می کنند)

Junior Member

سلام دوستان بین نرم افزار های زیر بازار کدومشون بهتره در آمریکا ؟
    1=unigraphis
    2=catia
    3=solidworks
    4=pro/e
    5=MDT
    6=AUTOCAD

در پایان خو شحال میشم نظرات شما عزیزان رو در خصوص بازار کار در سیستمهای DRAFTINGدر بازار کار آمریکا رو هم داشته باشم.
    من 2 هفته دیگه در الاباما هستم.(هانتسویل )

با سپاس حسین

با سلام بر دوستان
    کسی سایت یا وبلاگی می شناسه که بشه قفل شکشته نرم افزارا رو به همراه کرک اونها پیدا کرد؟؟ !! یکی ار دوستان می گفت یه همچین سایتی هست!
    من نیاز به نرم افزار PZFlex دارم که قیمت خرید اینترنتی اون خیلی بالاس. کسی فقل شکسته اون رو میدونه از کجا میشه پیدا کرد؟ جایی رو می شناسین که بشه این جور نرم افزارا رو پیدا کرد؟
    این نرم افزار در زمینه شبیه سازی امواج آتراسونیک هست.
    هر راهنمایی که بتونین بکنین ممنون می شم بگید
    با تشکر از همه

سلام دوستان.
    من میخوام با ABAQUS پیچ تحلیل کنم. پلاگین اتصالات رزوه ای رو گیر آوردم ولی یه پلاگین دیگه به اسم bolt-studio هست که نتونستم پیدا کنم.اگر کسی داره لطفا کمکم کنه.هر نوع کمک دیگه هم بمن بکنید ممنون میشم. خیلی گیر کردم جزوه، سایت و... میتونه کمکم کنه لطفا دریغ نفرماییید.مرسی
    ویرایش توسط m_rezaeiha : January 21st, 2012 در ساعت 03:37 PM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)