صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 116

موضوع: اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هند

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هند

من یک سری pdf دارم درباره شهر و دانشگاه های هند ، اگر دوستان هم اطلاعات یا لینک مفیدی دارن لطفا اینجا اضافه کنن .
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    امضا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات شهرها و دانشگاه های هندوستان

سلام . رتبه بندیه دانشگاه های هند از نظر سازمان NAAC که تنها مرجع ارزیابی دانشگاه ها در هند است
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

دوستان از دانشگاه های بنگلور اگه کسی اطلاعاتی داره اینجا بذاره . ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط EMAD RSH نمایش پست ها
    دوستان از دانشگاه های بنگلور اگه کسی اطلاعاتی داره اینجا بذاره . ممنون
    بنگلور یکی از تمیزترین و زیباترین (شهری با گل های زیبا و رنگارنگ) شهرهای هند است. تعداد بسیاری دانشجو ایرانی مخصوصا در رشته های پزشکی و فنی در این شهر حضور دارند. در مقایسه با شهر پونا می توان گفت بنگلور شهری است که خرج زندگی در آن بالاتر است.
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member saeed.tr آواتار ها

پیش فرض دانشگاه میسور، پذیرش ارشد ،شهریه ها و هزینه زندگی در شهر میسور

سلام،
    در مورد دوره های ارشد دانشگاه میسور،شهریه ها و هزینه زندگی شهر میسور اطلاعاتی دارین؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاه میسور، پذیرش ارشد ،شهریه ها و هزینه زندگی در شهر میسور

سلام من هم میخواستم درباره کارشناسی ارشد آی تی در هند سوال بپرسم اگر کسی در آنجا این رشته را می خواند اطلاعات بدهد
    چه شهری؟ چه دانشگاهی ؟ دانشگاه میسور این در مقطع فوق لیسانس این رشته را دارد ؟

Junior Member

سلام دانشگاه میسور یکی از قدیمی ترین دانشگاهاست که قدمتش نزدیک به 1 قرنه بعد از کارشناسی ارشد این امکان هم هست که به راحتی واسه دکترا همون جا پذیرش بگیرین اما باز بستگی به رشته داره
    میسور شهر سرسبزیه و نسبت به شهرای دیگه کم جمعیت تر اما فرهنگ مردم یکم بایینه که اگه با این موضوع مشکلی ندارین شهر خیلی خوبیه واسه درس و زندگی هر چند که با سرعت خیلی زیادی داره بیشرفت می کنه
    هزینه زندگی ماهیانه حدود 300 تا 350 دلاره البته اگه یه خونه ارزون بگیرین در حدود 120 دلار با هفته ای یکی دو بار شام بیرون خوردن و تفریحات

Junior Member mahyaar آواتار ها

دوستان عزیز سلام
    من از دانشگاه میسور پذیرش گرفتم
    واسه دو رشته master of computer application وmaster of computer sience اما mca رو انتخاب کردم .
    هر کدوم از دوستان اگر سئوال خاصی داره من در خدمتتم . چه در مورد دانشگاه و چه در مورد شهر و حتی رشته ها .
    به نظرم از همه لحاظ نسبت به شهرهای دیگه بهتره با توجه به اینکه ایرانی کم داره و به دلیل توریستی بودنش نسبت به شهرهای دیگه از لحاظ بهداشتی و امکانات دیگه به مراتب بهتره .
    سال 2009 فرودگاه بین المللی اش راه افتاده و بعد از شهر بنگلور دومین شهر بزرگ ایالت کارناتاکاست . همونطور که دوستمون گفتن هزینه های زندگیش نسبت به شهرهای دیگه پائینه و غالبا میتونید خونه یا واحد آپارتمانی نوساز و تمیز با قیمت مناسب پیدا کنید .
    از لحاظ قدمت هم ششمین دانشگاه هند .
    از لحاظ کیفیت و کمیت نمره 91 از 100 رو داره .
    واسه رشته ای که من انتخاب کردم سالانه باید 51000 هزار روپیه معادل 1200 دلار پرداخت کنم . نظام تحصیلات هند تقریبا سالی واحدیه و هر سال متشکل از دو ترمه که با نام لک شناخته میشه . رشته انتخابی من 3 ساله است .
    مزیت زیاد داره نمیدونم از چی و کجاش بگم اما من با کلی سختی تونستم پذیرش بگیرم .
    پیش از سحر تاریك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنید.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!

Junior Member

به شما تبریک می گم.من دید بسیار مثبتی نسبت به میسور دارم و حتی نسبت به بعضی جاهای اروپا آن را ترجیح می دهم به دلایل مختلف.فقط درباره نحوه گرفتن پذیرشتان راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member noonoomah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - سخت افزار ( دانشگاه شمال-آمل)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyaar نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من از دانشگاه میسور پذیرش گرفتم
    واسه دو رشته master of computer application وmaster of computer sience اما mca رو انتخاب کردم .
    هر کدوم از دوستان اگر سئوال خاصی داره من در خدمتتم . چه در مورد دانشگاه و چه در مورد شهر و حتی رشته ها .
    به نظرم از همه لحاظ نسبت به شهرهای دیگه بهتره با توجه به اینکه ایرانی کم داره و به دلیل توریستی بودنش نسبت به شهرهای دیگه از لحاظ بهداشتی و امکانات دیگه به مراتب بهتره .
    سال 2009 فرودگاه بین المللی اش راه افتاده و بعد از شهر بنگلور دومین شهر بزرگ ایالت کارناتاکاست . همونطور که دوستمون گفتن هزینه های زندگیش نسبت به شهرهای دیگه پائینه و غالبا میتونید خونه یا واحد آپارتمانی نوساز و تمیز با قیمت مناسب پیدا کنید .
    از لحاظ قدمت هم ششمین دانشگاه هند .
    از لحاظ کیفیت و کمیت نمره 91 از 100 رو داره .
    واسه رشته ای که من انتخاب کردم سالانه باید 51000 هزار روپیه معادل 1200 دلار پرداخت کنم . نظام تحصیلات هند تقریبا سالی واحدیه و هر سال متشکل از دو ترمه که با نام لک شناخته میشه . رشته انتخابی من 3 ساله است .
    مزیت زیاد داره نمیدونم از چی و کجاش بگم اما من با کلی سختی تونستم پذیرش بگیرم .

سلام .. من از رشته master of computer sience پذیرش گرفتم از همین دانشگاه؛
    الان میخواستم بدونم هزینه زندگی در میسور چقدر هست و کلا ارزش اومدن و گرفتم masrer داره یا نه چون من نظرات و حرفای مختلفی شنیدم از اینجا!
    مرسی ممنون

صفحه 1 از 12 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)