صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 116

موضوع: اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه میسور، پذیرش ارشد ،شهریه ها و هزینه زندگی در شهر میسور

سلام دانشگاه میسور یکی از قدیمی ترین دانشگاهاست که قدمتش نزدیک به 1 قرنه بعد از کارشناسی ارشد این امکان هم هست که به راحتی واسه دکترا همون جا پذیرش بگیرین اما باز بستگی به رشته داره
    میسور شهر سرسبزیه و نسبت به شهرای دیگه کم جمعیت تر اما فرهنگ مردم یکم بایینه که اگه با این موضوع مشکلی ندارین شهر خیلی خوبیه واسه درس و زندگی هر چند که با سرعت خیلی زیادی داره بیشرفت می کنه
    هزینه زندگی ماهیانه حدود 300 تا 350 دلاره البته اگه یه خونه ارزون بگیرین در حدود 120 دلار با هفته ای یکی دو بار شام بیرون خوردن و تفریحات

Junior Member

Post همه سوالات درباره دانشگاه JNTU

سلام عرض می کنم خدمت تمامی شما دوستانی که به این بخش مراجعه کردید.
    من دانشجوی دانشگاه JNTU حیدرآباد هستم
    توی این بخش قصد دارم به سوالات دوستانی که درباره دانشگاه JNTU دارند پاسخ بدم.
    پس اگه کمکی از دستم بربیاد و جواب دقیق سوالاتتون رو بدونم بدون هیچ کم و کاستی بهش پاسخ می دم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه JNTU

سلام
    ممنون از لطفتون ، میشه توضیح بدید که زمان ثبت نام ترم جدید کی هستش و اینکه آیا دانشگاه آزمون ورودی داره یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasibe نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از لطفتون ، میشه توضیح بدید که زمان ثبت نام ترم جدید کی هستش و اینکه آیا دانشگاه آزمون ورودی داره یا نه؟
    در مورد ثبت نام باید خدمتتون عرض کنم توی Agest انجام میشه و آزمون ورودی هم نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science

با سلام.
    الان که دارم این پست رو مینویسم دقیقا بعد از 2 روز دوندگی و شنیدن جواب منفی برای ثبت نام نهایی از این دانشگاه دارم مینویسم.به من پذیرش اولیه دادن ولی الان که اومدم اینجا ثبت نامم نکردم.جواب دادن که فقط 15 % از خارجی ها ثبت نام میشن و بقیه حذف شدن.به همین راحتی.وقتی هم پرسیدیم که چرا پذیرش اولیه به ما دادن و الان ثبت نام نمی کنن به راحتی گفتن به کشورتون برگردید.به دلیل مسائلی که دانشجویان سال گذشته رشته MBA ایجاد کردند روابط بسیار بدی با ایرانی ها پیدا کردن و به راحتی در نهایت بی احترامی با ما برخورد کردند.خیلی راحت 1 سال از عمر ما تلف شد.به نظرمن دور این دانشگاه 1 خط قرمز بزرگ بکشید و اگر برنامه ای برای تحصیل در این کشور دارید برای دانشگاه های دیگه وقت بذارید.ما هم مجبوریم 1 سال اینجا زبان و دوره های دیگه بگذرونیم تا سال آینده.خلاصه که با سرنوشت ما به راحتی بازی کردن.کنسولگری ایران هم هیچ حمایتی از ما نکردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niasan نمایش پست ها
    با سلام.
    الان که دارم این پست رو مینویسم دقیقا بعد از 2 روز دوندگی و شنیدن جواب منفی برای ثبت نام نهایی از این دانشگاه دارم مینویسم.به من پذیرش اولیه دادن ولی الان که اومدم اینجا ثبت نامم نکردم.جواب دادن که فقط 15 % از خارجی ها ثبت نام میشن و بقیه حذف شدن.به همین راحتی.وقتی هم پرسیدیم که چرا پذیرش اولیه به ما دادن و الان ثبت نام نمی کنن به راحتی گفتن به کشورتون برگردید.به دلیل مسائلی که دانشجویان سال گذشته رشته MBA ایجاد کردند روابط بسیار بدی با ایرانی ها پیدا کردن و به راحتی در نهایت بی احترامی با ما برخورد کردند.خیلی راحت 1 سال از عمر ما تلف شد.به نظرمن دور این دانشگاه 1 خط قرمز بزرگ بکشید و اگر برنامه ای برای تحصیل در این کشور دارید برای دانشگاه های دیگه وقت بذارید.ما هم مجبوریم 1 سال اینجا زبان و دوره های دیگه بگذرونیم تا سال آینده.خلاصه که با سرنوشت ما به راحتی بازی کردن.کنسولگری ایران هم هیچ حمایتی از ما نکردن

سلام
    شما این پیغام رو توی سایت گذاشته بودید می خواستم بدونم دقیقا برای چه رشته ای اقدام کردید ؟ و برای چه رشته های این مشکل و جود داره ؟ و علتی رو که براتون آوردن چی هست ؟

Junior Member

دوستان دیگه از فکر دانشگاه جی ان تی یو حیدرآباد بیاید بیرون که به طور کل از لیست ان ای ای سی حذف شد و به زودی هم از لیست وزارت علوم حذف خواهد شد کلا از فکر شهر حیدرآباد بیاید بیرون ذوستان من 3 ساله که اینجام پارسال سر شلوغی های سیاسی این شهر تا یک قدمی کنسل شدن سال تحصیلی پیش رفتیم که امسال هم باز همان آش است و همان کاسه و هزاران مشکل دیگر .......

Junior Member mahyaar آواتار ها

دوستان عزیز سلام
    من از دانشگاه میسور پذیرش گرفتم
    واسه دو رشته master of computer application وmaster of computer sience اما mca رو انتخاب کردم .
    هر کدوم از دوستان اگر سئوال خاصی داره من در خدمتتم . چه در مورد دانشگاه و چه در مورد شهر و حتی رشته ها .
    به نظرم از همه لحاظ نسبت به شهرهای دیگه بهتره با توجه به اینکه ایرانی کم داره و به دلیل توریستی بودنش نسبت به شهرهای دیگه از لحاظ بهداشتی و امکانات دیگه به مراتب بهتره .
    سال 2009 فرودگاه بین المللی اش راه افتاده و بعد از شهر بنگلور دومین شهر بزرگ ایالت کارناتاکاست . همونطور که دوستمون گفتن هزینه های زندگیش نسبت به شهرهای دیگه پائینه و غالبا میتونید خونه یا واحد آپارتمانی نوساز و تمیز با قیمت مناسب پیدا کنید .
    از لحاظ قدمت هم ششمین دانشگاه هند .
    از لحاظ کیفیت و کمیت نمره 91 از 100 رو داره .
    واسه رشته ای که من انتخاب کردم سالانه باید 51000 هزار روپیه معادل 1200 دلار پرداخت کنم . نظام تحصیلات هند تقریبا سالی واحدیه و هر سال متشکل از دو ترمه که با نام لک شناخته میشه . رشته انتخابی من 3 ساله است .
    مزیت زیاد داره نمیدونم از چی و کجاش بگم اما من با کلی سختی تونستم پذیرش بگیرم .
    پیش از سحر تاریك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنید.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!

Junior Member

به شما تبریک می گم.من دید بسیار مثبتی نسبت به میسور دارم و حتی نسبت به بعضی جاهای اروپا آن را ترجیح می دهم به دلایل مختلف.فقط درباره نحوه گرفتن پذیرشتان راهنمایی کنید.
    با تشکر

Junior Member mahyaar آواتار ها

ممنونم از شما دوست عزیز
    من راستش یکی از دوستام اونجا تحصیل میکرد مدارکمو ارسال کردم و واسم ثبت نام کرد . البته به این راحتی ها که من نوشتم نبود
    اکثر دانشگاههای هند application online ندارند و باید مستقیما مدارکی رو که تو سایت واسه گرفتن پذیرش نوشتن به کمیته addmison یا eligibility ارسال کنید . بهترین حالت اینه که یه نفرو داشته باشی که پیگیر کارهات باشه یا اینکه تصمیم بگیری خودت بری اونجا و به کارهات رسیدگی کنی .
    پیش از سحر تاریك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنید.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)