صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 116

موضوع: اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هند

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : اطلاعات شهرها و دانشگاه های هندوستان

سلام بر دوستان
    صاحب نظران و مطلعان از وضعيت معيشت در هندوستان، لطف كنيد بگوييد كداميك از اين شهر هاي هند براي 6 ماه اقامت تميز و مناسب و با امكانات مي باشد؟
    New Delhi, Gurgaon, Hyderabad, Mumbai, Noida, Pune
    پيشاپيش ممنون

Junior Member

سلام دوستان من برای خوندن زبان انگلیسی و گرفتن مدرک آیلتس میخواهم به هند بیایم و اطلاعاتی در این زمینه و موسسات زبان و خرج زندگی میخواهم در ضمن اگر در باره دانشگاههای این دو شهر و تحصیل در رشته کشاورزی هم در مقطع کارشناسی ارشد دارید لطفا به من بگویید و سوال دیگرم در باره شرط سنی است آیا به سنین بالا پذیرش تحصیلی می دهند من 50 ساله هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH95 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای خوندن زبان انگلیسی و گرفتن مدرک آیلتس میخواهم به هند بیایم و اطلاعاتی در این زمینه و موسسات زبان و خرج زندگی میخواهم در ضمن اگر در باره دانشگاههای این دو شهر و تحصیل در رشته کشاورزی هم در مقطع کارشناسی ارشد دارید لطفا به من بگویید و سوال دیگرم در باره شرط سنی است آیا به سنین بالا پذیرش تحصیلی می دهند من 50 ساله هستم
    مشکلی بابت سن شما نیست ! بقیه سوالاتتونم به صورت خصوصی پاسخ دادم
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

سلام دوستان.
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک ساخت و تولید از دانشگاه علم و صنعت با معدل 13/72 هستم.
    نمره آیلتسم هم 6 شده.
    حداکثر پولی هم که میتونم داشته باشم،7 میلیون تومانه و ساپورت مالی هم ندارم
    ،بنابراین میبایست به فکر کار کردن در مدت تحصیلم باشم و یا انتخابی داشته باشم که با این مبلغ بتونم یه فوق لیسانس مثلا یکساله بگیرم.
    الان 27 اسفند 86 هست و من شانس ثبت نام در کشورهای اسکاندیناوی که تحصیل در اونها رایگان هست رو بخاطر اتمام زمان ثبت نامشون از دست داده ام(البته توی سوئد ثبت نام کردم،ولی چون لیت اپلیکشن هستم،شانس زیادی ندارم).
    البته دارم سعی میکنم در دانشگاه EPFL سوئیس که تا 15 آوریل مهلت ثبت نامش هست، ثبت نام کنم.
    حالا بعد از این همه توضیح،
    دانشگاه های هند رو برای من توصیه میکنید؟
    مهلت ثبت نامشون رو میدونید کی تموم میشه؟
    پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم

Junior Member

Post همه سوالات درباره دانشگاه JNTU

سلام عرض می کنم خدمت تمامی شما دوستانی که به این بخش مراجعه کردید.
    من دانشجوی دانشگاه JNTU حیدرآباد هستم
    توی این بخش قصد دارم به سوالات دوستانی که درباره دانشگاه JNTU دارند پاسخ بدم.
    پس اگه کمکی از دستم بربیاد و جواب دقیق سوالاتتون رو بدونم بدون هیچ کم و کاستی بهش پاسخ می دم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه JNTU

سلام
    ممنون از لطفتون ، میشه توضیح بدید که زمان ثبت نام ترم جدید کی هستش و اینکه آیا دانشگاه آزمون ورودی داره یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasibe نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از لطفتون ، میشه توضیح بدید که زمان ثبت نام ترم جدید کی هستش و اینکه آیا دانشگاه آزمون ورودی داره یا نه؟
    در مورد ثبت نام باید خدمتتون عرض کنم توی Agest انجام میشه و آزمون ورودی هم نداره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science

با سلام.
    الان که دارم این پست رو مینویسم دقیقا بعد از 2 روز دوندگی و شنیدن جواب منفی برای ثبت نام نهایی از این دانشگاه دارم مینویسم.به من پذیرش اولیه دادن ولی الان که اومدم اینجا ثبت نامم نکردم.جواب دادن که فقط 15 % از خارجی ها ثبت نام میشن و بقیه حذف شدن.به همین راحتی.وقتی هم پرسیدیم که چرا پذیرش اولیه به ما دادن و الان ثبت نام نمی کنن به راحتی گفتن به کشورتون برگردید.به دلیل مسائلی که دانشجویان سال گذشته رشته MBA ایجاد کردند روابط بسیار بدی با ایرانی ها پیدا کردن و به راحتی در نهایت بی احترامی با ما برخورد کردند.خیلی راحت 1 سال از عمر ما تلف شد.به نظرمن دور این دانشگاه 1 خط قرمز بزرگ بکشید و اگر برنامه ای برای تحصیل در این کشور دارید برای دانشگاه های دیگه وقت بذارید.ما هم مجبوریم 1 سال اینجا زبان و دوره های دیگه بگذرونیم تا سال آینده.خلاصه که با سرنوشت ما به راحتی بازی کردن.کنسولگری ایران هم هیچ حمایتی از ما نکردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niasan نمایش پست ها
    با سلام.
    الان که دارم این پست رو مینویسم دقیقا بعد از 2 روز دوندگی و شنیدن جواب منفی برای ثبت نام نهایی از این دانشگاه دارم مینویسم.به من پذیرش اولیه دادن ولی الان که اومدم اینجا ثبت نامم نکردم.جواب دادن که فقط 15 % از خارجی ها ثبت نام میشن و بقیه حذف شدن.به همین راحتی.وقتی هم پرسیدیم که چرا پذیرش اولیه به ما دادن و الان ثبت نام نمی کنن به راحتی گفتن به کشورتون برگردید.به دلیل مسائلی که دانشجویان سال گذشته رشته MBA ایجاد کردند روابط بسیار بدی با ایرانی ها پیدا کردن و به راحتی در نهایت بی احترامی با ما برخورد کردند.خیلی راحت 1 سال از عمر ما تلف شد.به نظرمن دور این دانشگاه 1 خط قرمز بزرگ بکشید و اگر برنامه ای برای تحصیل در این کشور دارید برای دانشگاه های دیگه وقت بذارید.ما هم مجبوریم 1 سال اینجا زبان و دوره های دیگه بگذرونیم تا سال آینده.خلاصه که با سرنوشت ما به راحتی بازی کردن.کنسولگری ایران هم هیچ حمایتی از ما نکردن

سلام
    شما این پیغام رو توی سایت گذاشته بودید می خواستم بدونم دقیقا برای چه رشته ای اقدام کردید ؟ و برای چه رشته های این مشکل و جود داره ؟ و علتی رو که براتون آوردن چی هست ؟

با سلام وست عزیز
    این مشکلی که فرمودید بخاطر ایرانی هایی بود که سال قبل اعتراض وتحصن کرده بودند به وجود امده بود و در نهایت حدود یک ماه بعد از این مشکل حل شد و بچها ثبت نام کردند

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)