صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 116

موضوع: اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هند

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای بنگلور

سلام

بنده در رشته نرم افزار در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد تحصیل کردم

حال برای رشته امنیت اطلاعات یا امنیت شبکه برای یکی از دانشگاههای IIT میخواهم اقدام کنم

کسی از دوستان اطلاعات دقیقی از شرایط پذیرش IITها داره؟؟؟

کسی رو میشناسید که اونجا تحصیل کرده باشه؟

در مورد شرایط پذیرش و مدارک و هزینه دانشگاه؟؟

لطفا راهنمایی فرمایید
    با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق علوم تحقیقات

پیش فرض پاسخ : همه سوالات درباره دانشگاه JNTU

سلام
    من می خواستم بدونم شرایط ورود به اونجا چه جوریه؟
    و ایا امکان تغییر رشته وجود داره؟من رشته ام الکترونیک و دوستم پلیمر هستش می خوایم ارشد مهندسی صنایع بخونیم.
    و شهریه سالانه چقدره ؟جزو دانشگاههای A هست؟

پیش فرض همه سوالات در مورد دانشگاه پونا و کالجهای آن

لطفا هرکس در مورد دانشگاه پونا و کالج های وابسته به آن اطلاعاتی داره در این تایپیک قرار بده.من خودم میخوام واسه ارشد مهندسی صنایع کالج vit اقدام کنم.ممنون میشم هرکس هر اطلاعی داره در این جا قرار بده

پیش فرض پاسخ : همه سوالات در مورد دانشگاه پونا و کالجهای آن

اینجا کسی پیدا نمیشه که در دانشگاه پونا مشغول به تحصیل در رشته های مهندسی باشه؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاه میسور، پذیرش ارشد ،شهریه ها و هزینه زندگی در شهر میسور

با سلام من لیسانس نرم افزار دارم و می خوام برا ارشد برم هند ولی نمی دونم کدوم دانشگاه از طرفی می خوام کل هزینه هام دیگه بیشتر از 13و14 میلیون نشه و همچنین می خوام مدرکش هم تو ایران و هم تو جهان معتبر باشه چون می خوام برا دکترا یه جای بهتر مثل کانادا یا اروپا برم. من چند تا دانشگاه انتخاب کردم لطفا به هر کدوم از این دانشگاه ها از 100 نمره بدبن و به خود شهرش و تمیزیشم نمره بدبن 1- دانشگاه جواهر لعل نهرو حیدرآباد 2- دانشگاه حیدر آباد 3- دانشگاه دهلی 4- دانشگاه بنگلور 5- دانشگاه میسور 6-دانشگاه بیهراتی پونا 7 - دانشگاه پونا مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Goethe Universität

میتونید از سایت زیر کمک بگیرید
    http://indiastudy.ir

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات شهرها و دانشگاه های هندوستان

سلام.

بچه ها من تصمیم به ادامه تحصیل تو هند دارم و یکی از دلایل اصلی انتخاب هند هزینه های پایین شهریه و زندگی
    اون هست و با توجه به مشکلاتی که ممکن هست در ابتدا برای من و هر تازه کاری پیش بیاد سخت گیری زیادی میکنم .
    مثلا برای من سخت هست که به موسسات اعزام دانشجو و آدمای حقیقی برای پذیرش دانشگاه ها اعتماد کنم.
    من سعی میکنم تا بتونم بااطلاعات زیادی تصمیم به انتخاب شهر و دانشگاه تو هند بکنم تا انتخاب درستی داشته باشم.
    از همین رو :
    بچه هایی که تصمیم به ادامه تحصیل در هند و رفتن به هند رو دارند اگه دوست داشته باشند میتونیم با هم آشنا بشیم و
    از اینجا (ایران) به صورت دو یا چندنفره تمام مراحل رو با هم اقدام کنیم
    تا بتونیم با کمک هم سختی های اول اقامت تو هند را کم کنیم ( میتونیم هزینه ها ی پذیرش رو کم کنیم و میتونیم خطرات احتمالی
    اعتماد به موسسات و افراد ناشناس برای گرفتن پذیرش رو کم کنیم و میتونیم هزینه های
    زندگی رو مثلا مسکن رو کاهش بدیم و کلا با در کنار هم بودن مشکلات اولیه هماهنگ شدن با محیط رو کم کنیم)
    بچه هایی که دوست داشته باشند میتونن همینجا پیام بذارن یا پیغام خصوصی بدن تا فعلا از طریق ایمیل و چت با هم آشنا بشیم.
    مرسی.

Junior Member

سلام دوستان محترم

پشاپیش از شماها متشکرم که با اطلاعات خوبتون به کسانی که قصد تحصیل در هند را دارند همفکری میکنید.

دوستان سوالی دارم:
    اگر ما در هند مشغول به خواندن دوره دندان شویم ( دوره 6 ساله)، آیا به ما مدرک DDs (وDoctor of dental science) میدهند یا BDs (وBachelor of dental science) ؟؟

به عبارت دیگر به ما و در مدرک ما ذکر می گردد دکترای دندانپزشکی و یا لیسانس علوم دندان؟ (ما لیسانس می شودم و یا دکتر؟)

ممنون می شوم هم دوستان در هند که مشغول تحصیل در رشته دندان هستند، روی سوال من وقت بگذارند و پاسخ دقیقی بفرمایند و هم دوستان که در ایران تشریف دارند و قصد عزیمت به این دو کشور را دارند برای ادامه تحصیل در رشته دندان.

ممنونم

کسی لیستی از دانشگاه های این شهر به همراه شهریه هاشو داره؟
    من خودم این سایت رو دیدم اما اطلاعاتش خیلی ناقص بود و به نظر قابل اعتماد نمیومد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pink_panther نمایش پست ها
    کسی لیستی از دانشگاه های این شهر به همراه شهریه هاشو داره؟
    من خودم این سایت رو دیدم اما اطلاعاتش خیلی ناقص بود و به نظر قابل اعتماد نمیومد
    دروود.
    دوست عزیز.
    بهتره برای رنکینگ دانشگاههای جهان تنها به www.qs.com و www.usnews.com مراجعه نمایید باقی وب سایتها مورد اعتبار دانشگاهها نمی باشند.
    پیروز باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)