صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 116

موضوع: اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هند

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای بنگلور

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    دوست عزیز.
    بهتره برای رنکینگ دانشگاههای جهان تنها به www.qs.com و www.usnews.com مراجعه نمایید باقی وب سایتها مورد اعتبار دانشگاهها نمی باشند.
    پیروز باشید
    ielts جان من دنبال رنکینگ نیستم.توی پستم هیچ اسمی از رنکینگ نیاوردم.من سایتی میخواستم که لیست دانشگاه ها و شهریه هاشو داشته باشه.یه چیزی مثل collegeboard.com . البته سایت collegeboard فقط مخصوص دانشگاه های آمریکاست و اطلاعاتش بسیار دقیق و قابل اطمینان هست و در کل سایت فوق العاده ای است.از این جهت میگم قابل اطمینانه چون امتحان sat که به جایگزین gre هست یرای متقاضیان مقطع کارشناسی آمریکا هم توسط همین شرکت برگزار میشه(حیف که فقط برای آمریکاست)
    میخواستم ببینم مشابه سایت collegeboard برای دانشگاه های آسیایی یا دانشگاه های هندی وجود داره که اطلاعاتش دقیق باشه و بشه بهش اعتماد کرد؟

پیش فرض پاسخ : همه سوالات در مورد دانشگاه پونا و کالجهای آن

من از دانشگاه و شهر پونا زیاد تعریف نشنیدم.میگن در کل بنگلور بهتره.هم تمیز تره هم تو دنیا به شهر آی تی معروفه.به نظر من هند بجز رشته های مربوط به کامپیوتر ، تو رشته های دیگه ارزش سرمایه گذاری نداره
    بعضیا میگن توی رشته پزشکی و داروسازی هم خوبه!

پیش فرض دانشگاه ههای حیدرآباد

فک کنم یکی از معروفترین دانشگاه های حیدر آباد و هند دانشگاه عثمانی باشه.یه کتاب pdf فارسی مربوط به این دانشگاه پیدا کردم که تمام اطلاعات لازم توش هست.پیشنهاد میکنم حتما 100% دانلودش کنید
    راهنمای تحصیل در هندوستان
    پسورد: www.mihandownload.com

پیش فرض مقایسه بین شهر های بنگلور و پونا و حیدرآباد و میسوری

دوستانی که تجربه زندگی یا تحصیل در هند رو دارن لطف کنن بگن کدوم یکی از شهر های بنگلور میسوری پونا و حیدرآباد بهتره؟
    کدومش تمیز تره؟
    مردم کدومش با فرهنگ ترن؟
    کدومش ایرانی بیشتر داره؟
    مخارج کدوم کمتره؟
    و...

Banned

پیش فرض پاسخ : مقایسه بین شهر های بنگلور و پونا و حیدرآباد و میسوری

نقل قول نوشته اصلی توسط pink_panther نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه زندگی یا تحصیل در هند رو دارن لطف کنن بگن کدوم یکی از شهر های بنگلور میسوری پونا و حیدرآباد بهتره؟
    کدومش تمیز تره؟
    مردم کدومش با فرهنگ ترن؟
    کدومش ایرانی بیشتر داره؟
    مخارج کدوم کمتره؟
    و...
    دوست عزیز میسوری نداره هند اون مال آمریکاست! هند میسور داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    دوست عزیز میسوری نداره هند اون مال آمریکاست! هند میسور داره.
    من تا الان نمیدونستم.فک میکردم اسم شهرش میسوریه

ApplyAbroad Superstar

به نظر خودم اگر بخوام از لحاظ کیفیت و دانشگاه و مردمش دسنه بندی کنم. البته بواسطه دوستانی که در هند داشتم عرض میکنم.
    1- بنگلور
    2- حیدر آباد
    3- میسور
    4- پونا

Banned

به نظر خودم اگر بخوام از لحاظ کیفیت و دانشگاه و مردمش دسنه بندی کنم. البته بواسطه دوستانی که در هند داشتم عرض میکنم.
    1- بنگلور
    2- حیدر آباد
    3- میسور
    4- پونا
    أوست عزیز به نظرم اگر یک بار برید همین جاهای که نوشتید رو ببینید قطعا نظرتون عوض میشه! بنگلور که کلا از اعتبار ساقط شده بقیه کالج هاش هم کیفیت بسیار پایینی دارند و ارزش و قت و هزینه رو ندارند و حیدرآباد بجز یکی دو نفر همه ناراضی هستند میسور و پونا تقریبا روستای بزرگی هستند تا شهر!
    اگر قصد تحصیل در هند دارید حتما حتما یک بار برید مشاهده عینی داشته باشید بعد اقدام کنید!
    در نهایت به نظر من
    1. دهلی
    2. بمبئی(البته هوای شرجی داره در نظر بگیرید)
    بقیه جاها اشتباه بزرگیه رفتن بهشون.
    هزینه ها هم تفاوت زیادی دارند ها این رو هم گفته باشم در دهلی حداقل ماهیانه 100 دلار از بقیه جاها بیشتر باید خرج کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    أوست عزیز به نظرم اگر یک بار برید همین جاهای که نوشتید رو ببینید قطعا نظرتون عوض میشه! بنگلور که کلا از اعتبار ساقط شده بقیه کالج هاش هم کیفیت بسیار پایینی دارند و ارزش و قت و هزینه رو ندارند و حیدرآباد بجز یکی دو نفر همه ناراضی هستند میسور و پونا تقریبا روستای بزرگی هستند تا شهر!
    اگر قصد تحصیل در هند دارید حتما حتما یک بار برید مشاهده عینی داشته باشید بعد اقدام کنید!
    در نهایت به نظر من
    1. دهلی
    2. بمبئی(البته هوای شرجی داره در نظر بگیرید)
    بقیه جاها اشتباه بزرگیه رفتن بهشون.
    هزینه ها هم تفاوت زیادی دارند ها این رو هم گفته باشم در دهلی حداقل ماهیانه 100 دلار از بقیه جاها بیشتر باید خرج کنید.
    ممنون سروش عزیز.
    نه خیر تنها خواستم در نظر سنجی شرکت کنم. امیدوارم بعد از این همه مشکلاتی که در هند برای دانشجوها پیش اومده دیگه کسی زیاد راغب نیست برای این کشور اقدام کنه. حالا شاید بشه بچه های کامپیوتر و IT رو فاکتور گرفت. ممنون

Junior Member

ممنون سروش عزیز.
    نه خیر تنها خواستم در نظر سنجی شرکت کنم. امیدوارم بعد از این همه مشکلاتی که در هند برای دانشجوها پیش اومده دیگه کسی زیاد راغب نیست برای این کشور اقدام کنه. حالا شاید بشه بچه های کامپیوتر و IT رو فاکتور گرفت. ممنون
    ببخشید دوست عزیز
    میشه بدونم چه مشکلی واسه دانشجوها پیش آوردن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)