صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 116

موضوع: اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هند

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هندوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط nimbili نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان و دانشجویان عزیز....
    من اکثر پست ها رو خوندم،به خدا گیج شدم،چرا بیشتر دوستان حرف همه دیگه رو رد میکنند،یکی میگه خوبه،یکی میگه بده...
    خب یه نفر که خیلی میدونه توضیح بده...
    البته جسارت نمیکنم خدمت دوستان....
    من دانشجوی نرم افزار(کاردانی)هستم،تو این دانشگاهی که هستم،هیچ جور حمایت نمیشم،نه پروژه هام رو به ثبت میرسونند تا بتونم تو رزومه تحصیلیم بیارم،نه میذارن فعالیتی بکنم...
    به همین خاطر میخوام به یه کشور دیگه مهاجرت کنم برای تحصیل(ارزان)تا پلی باشه برای رفتن به شرکت های نرم افزاری بزرگ دنیا،به هیچ عنوان قصد خوشگزرانی ندارم،با بدترین سختی ها کنار میام(البته نه کثیفی،چون شنیدم بعضی از شهرهای هند خیلی کثیفه)...
    یکی از دوستانی که هند درس خونده من رو راهنمایی کنه،البته من کارشناسی رو ایران میگیرم،تا برای ارشد برم هند،برای دکتری انشالله کانادا،آمریکا یا کشورهای اروپایی...
    یه سوال دیگه مدارک غیرانتفاعی ایران معتبر هست....؟
    از همه دوستانی ه وقت میذارن و به سوالات دوستان جواب میدن ممنون.....
    برای ارشد برو یه کشور دیگه ! پیشنهاد من این هست. هند اون هم فقط شهر حیدر آباد واسه نرم افزار به دلیل اینکه بزرگترین کمپ اصلی ماکروسافت در شرق آسیا در حیدر آباد هند هست و شرکت هایی مثل گوگل ، فیس بوک، اینفو سیس،سیسکو و .... خلاصه هر چی که فکرشو بکنی اینجا پیدا میشه ! حداقل حقوق به یه مهندس کامپیوتر هم 55.000 روپیه یعنی تقریبا 1000 دلار هست که شما میتونید با 500 دلار اینجا شاهانه زندگی کنید.

شما لیسانس بگیر .بعد اقدام کن .غیر انتفاعی و این حرفا ندارن معمولا.

در ضمن مساله فقط کثیفی نیست . من پیشنهاد میکنم که یه سر به لینک زیر بزنید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...82%DB%8C%D9%85
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

Junior Member noonoomah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - سخت افزار ( دانشگاه شمال-آمل)

پیش فرض پاسخ : دانشگاه میسور، پذیرش ارشد ،شهریه ها و هزینه زندگی در شهر میسور

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyaar نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من از دانشگاه میسور پذیرش گرفتم
    واسه دو رشته master of computer application وmaster of computer sience اما mca رو انتخاب کردم .
    هر کدوم از دوستان اگر سئوال خاصی داره من در خدمتتم . چه در مورد دانشگاه و چه در مورد شهر و حتی رشته ها .
    به نظرم از همه لحاظ نسبت به شهرهای دیگه بهتره با توجه به اینکه ایرانی کم داره و به دلیل توریستی بودنش نسبت به شهرهای دیگه از لحاظ بهداشتی و امکانات دیگه به مراتب بهتره .
    سال 2009 فرودگاه بین المللی اش راه افتاده و بعد از شهر بنگلور دومین شهر بزرگ ایالت کارناتاکاست . همونطور که دوستمون گفتن هزینه های زندگیش نسبت به شهرهای دیگه پائینه و غالبا میتونید خونه یا واحد آپارتمانی نوساز و تمیز با قیمت مناسب پیدا کنید .
    از لحاظ قدمت هم ششمین دانشگاه هند .
    از لحاظ کیفیت و کمیت نمره 91 از 100 رو داره .
    واسه رشته ای که من انتخاب کردم سالانه باید 51000 هزار روپیه معادل 1200 دلار پرداخت کنم . نظام تحصیلات هند تقریبا سالی واحدیه و هر سال متشکل از دو ترمه که با نام لک شناخته میشه . رشته انتخابی من 3 ساله است .
    مزیت زیاد داره نمیدونم از چی و کجاش بگم اما من با کلی سختی تونستم پذیرش بگیرم .

سلام .. من از رشته master of computer sience پذیرش گرفتم از همین دانشگاه؛
    الان میخواستم بدونم هزینه زندگی در میسور چقدر هست و کلا ارزش اومدن و گرفتم masrer داره یا نه چون من نظرات و حرفای مختلفی شنیدم از اینجا!
    مرسی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyaar نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من از دانشگاه میسور پذیرش گرفتم
    واسه دو رشته master of computer application وmaster of computer sience اما mca رو انتخاب کردم .
    هر کدوم از دوستان اگر سئوال خاصی داره من در خدمتتم . چه در مورد دانشگاه و چه در مورد شهر و حتی رشته ها .
    به نظرم از همه لحاظ نسبت به شهرهای دیگه بهتره با توجه به اینکه ایرانی کم داره و به دلیل توریستی بودنش نسبت به شهرهای دیگه از لحاظ بهداشتی و امکانات دیگه به مراتب بهتره .
    سال 2009 فرودگاه بین المللی اش راه افتاده و بعد از شهر بنگلور دومین شهر بزرگ ایالت کارناتاکاست . همونطور که دوستمون گفتن هزینه های زندگیش نسبت به شهرهای دیگه پائینه و غالبا میتونید خونه یا واحد آپارتمانی نوساز و تمیز با قیمت مناسب پیدا کنید .
    از لحاظ قدمت هم ششمین دانشگاه هند .
    از لحاظ کیفیت و کمیت نمره 91 از 100 رو داره .
    واسه رشته ای که من انتخاب کردم سالانه باید 51000 هزار روپیه معادل 1200 دلار پرداخت کنم . نظام تحصیلات هند تقریبا سالی واحدیه و هر سال متشکل از دو ترمه که با نام لک شناخته میشه . رشته انتخابی من 3 ساله است .
    مزیت زیاد داره نمیدونم از چی و کجاش بگم اما من با کلی سختی تونستم پذیرش بگیرم .
    سلام میشه لطفا در مورد هزینه های مربوط به رشته دندانپزشکی و اجاره خونه در ماه در هند راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shohre222 نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا در مورد هزینه های مربوط به رشته دندانپزشکی و اجاره خونه در ماه در هند راهنمایی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...82%DB%8C%D9%85
    http://www.time.ir ساعت و تقویم رسمی ایران
    وقتی حرف راست می زنید
    فقط انسان هایی از دستتان عصبانی می شوند
    که تمام زندگیشان بر دروغ استوار است

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هند

سلام

من یک دارویی گیاهیی از هند می خواهم
    برای شکستگی و کوفتگی
    شما می توانید برایم بفرستید ایران؟ کسی می تواند چنین لطفی کند پیام خصوصی بدهد
    حضرت خیام:
    آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی معذوری اگر در طلبش میکوشی
    باقی همه رایگان نیرزد هشدارتا عمر گرانبها بدان نفروشی

Junior Member allie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shohre222 نمایش پست ها
    دوست عزیز همه چیز بستگی به شرایط داره. دندانپزشکی رشته گرونی هست واسه خارجی ها. معمولا اونایی که میخوان دندانپزشکی بخونن میان بنگلور و اینجا چیزی حدود 30 لک یا بیشتر که میشه حدود 150 میلیون باید پول بدید به عنوان donation و کمتر از 15-20 لک فکر نمیکنم باشه. خونه هم از 50 هزار روپیه که میشه 2 میلون و 500 تومان تا 5000 هزار تا میشه گیر اورد.من پیشنهاد نمیکنم اینجا رو چون هم گرونه هم خیلی خیلی سخته پاس کردن اما داروسازی عالیه میتونین به من پیام بدید تا شما رو دقیق راهنمایی کنم

Junior Member allie آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع شهرها و دانشگاه های هندوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط nimbili نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان و دانشجویان عزیز....
    من اکثر پست ها رو خوندم،به خدا گیج شدم،چرا بیشتر دوستان حرف همه دیگه رو رد میکنند،یکی میگه خوبه،یکی میگه بده...
    خب یه نفر که خیلی میدونه توضیح بده...
    البته جسارت نمیکنم خدمت دوستان....
    من دانشجوی نرم افزار(کاردانی)هستم،تو این دانشگاهی که هستم،هیچ جور حمایت نمیشم،نه پروژه هام رو به ثبت میرسونند تا بتونم تو رزومه تحصیلیم بیارم،نه میذارن فعالیتی بکنم...
    به همین خاطر میخوام به یه کشور دیگه مهاجرت کنم برای تحصیل(ارزان)تا پلی باشه برای رفتن به شرکت های نرم افزاری بزرگ دنیا،به هیچ عنوان قصد خوشگزرانی ندارم،با بدترین سختی ها کنار میام(البته نه کثیفی،چون شنیدم بعضی از شهرهای هند خیلی کثیفه)...
    یکی از دوستانی که هند درس خونده من رو راهنمایی کنه،البته من کارشناسی رو ایران میگیرم،تا برای ارشد برم هند،برای دکتری انشالله کانادا،آمریکا یا کشورهای اروپایی...
    یه سوال دیگه مدارک غیرانتفاعی ایران معتبر هست....؟
    از همه دوستانی ه وقت میذارن و به سوالات دوستان جواب میدن ممنون.....
    شما فکر میکنید به همین سادگی هاست که از هند فوق بگیرید بعد دکترا واسه کانادا و اروپا؟ من فکر نمیکنم راحت بشه رفت در ضمن 500 دلار میشه 30000 هزار روپیه که اگه خونتون داغون باشه آره میشه شاهانه زندگیی کرد ولی زندگی خوب اینجا 40000 تا 50000 تا میخواد. کرایه خونه خوب 13000 هزار تا. پول اینترنت 1500 تا پول برق 5000 هزار تا در ماه چون اینجا گرمه و باید کولر گازی داشته باشین وگرنه سخت میشه. بقیهشم خورد و خوراک

Junior Member

دوستان درباره دانشگاه Amity در منطقه Noida کسی اطلاعات داره؟ چجور جایی هستش؟ خوبه؟ منطقه خوبیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmk نمایش پست ها
    دوستان درباره دانشگاه Amity در منطقه Noida کسی اطلاعات داره؟ چجور جایی هستش؟ خوبه؟ منطقه خوبیه؟

اگر می خواهید برید هند خودتون رو با جستجو در دهات ها و روستاهای هند تلف نکنید.برید سراغ همون 5 6 تا دانشگاه اصلی که نه اتلاف وقت باشه نه پول.اینجایی هم که فرمودید دانشگاه نسبتا تازه تاسیس و خصوصی هست که اخیرا توی هند زیاد. کمپس لکنو فکر کنم بهتر باشه نسبت به بقیه، اما باز هم توصیه می کنم برید سراغ دانشگاه های بهتر و شناخته شده تر

Junior Member

با سلام دانشگاه تیلاک ماهاراشترا چطور هستش ؟؟ پونا بهتره یا بنگلور ؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)