صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: درباره مسیر ها و سفرهای داخلی در مالزی

پیش فرض پاسخ : درباره مسیر ها و سفرهای داخلی در مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط IIUM نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من با ایرشیا بلیت دارم و میرسم انشاالله فرودگاه LCC ( که فکر میکنم جنوب غرب کوالالامپور باشه ) و باید برم خیابان Gombak ( دانشگاه IIUM که فکر میکنم شمال شرق کوالالامپور هست )
    و 2 تا چمدون و 1 کیف دستی هم دارم
    با چه وسیله ای میتونم برم که از نظر پولی هم مناسب ترین باشه؟
    با تشکر
    با همون قطاری که در پست بالا گفتم(KLIA transit) بیایید تا ایستگاه KL Sentral که یه ایستگاه بزرگ هست که تمام شبکه های مترو و اتوبوس به اونجا وصل میشن. از اونجا امکان تاکسی گرفتن هم هست. با مترو هم می تونید برید ولی چون بار دارید بهتره برای بار اول از KL Sentral تا دانشگاه تاکسی بگیرید. خوبیش اینه که چون باید قبض بگیرید و مستقیم به تاکسی پول نمیدید over charge نمی شید.

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
    با توجه به اینکه قطار سریع السیر که فرمودین در طبقه پایین فرودگاه بین المللی کوالالامپور هست، یعنی باید از فرودگاه LCC بیام به فرودگاه کوالالامپور؟
    البته شنیدم که این دو فرودگاه بهم چسبیده هست ولی میخوام بدونم این قطار توی LCC ایستگاه نداره؟
    برای حمل 2-3 چمدون به داخل مترو گیر نمیدن؟
    اینکه فرمودین باید قبض بگیریم برای تاکسی، یعنی پولش رو همون اول گیشه تاکسی حساب میکنه؟
    موفق باشین
    نقل قول نوشته اصلی توسط woody نمایش پست ها
    با همون قطاری که در پست بالا گفتم(KLIA transit) بیایید تا ایستگاه KL Sentral که یه ایستگاه بزرگ هست که تمام شبکه های مترو و اتوبوس به اونجا وصل میشن. از اونجا امکان تاکسی گرفتن هم هست. با مترو هم می تونید برید ولی چون بار دارید بهتره برای بار اول از KL Sentral تا دانشگاه تاکسی بگیرید. خوبیش اینه که چون باید قبض بگیرید و مستقیم به تاکسی پول نمیدید over charge نمی شید.

نقل قول نوشته اصلی توسط IIUM نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
    با توجه به اینکه قطار سریع السیر که فرمودین در طبقه پایین فرودگاه بین المللی کوالالامپور هست، یعنی باید از فرودگاه LCC بیام به فرودگاه کوالالامپور؟
    البته شنیدم که این دو فرودگاه بهم چسبیده هست ولی میخوام بدونم این قطار توی LCC ایستگاه نداره؟
    برای حمل 2-3 چمدون به داخل مترو گیر نمیدن؟
    اینکه فرمودین باید قبض بگیریم برای تاکسی، یعنی پولش رو همون اول گیشه تاکسی حساب میکنه؟
    موفق باشین
    بله این دو تا فرودگاه به هم چسبیده هستن (در واقع عملا یکی هستن). شما بلیطش رو همون LCC می خرید و بعد با اتوبوس مخصوص خودش میبرندتون تا KLIA که سوار شید:
    http://www.kliaekspres.com/erlsb/LCC...8/Default.aspx
    این قطار مترو نیست بلکه قطاری هست که برای مسافر های فرودگاه طراحی شده و حسابی جا دار و خلوت هست و انتهای هر کوپه هم جا برای گذاشتن چمدونهاتون هست. بارتون هیچ دردسری ایجاد نمی کنه. ولی وقتی برسید به KL Senral اگه بخواهید از اونجا به بعد هم با مترو برید دیگه متروی شهری هست و بردن چمدون داخلش ممکنه یه کم سخت باشه. برای تاکسی بله، مشابه تاکسی های فرودگاه یا... که میرید گیشه و مقصد رو می گید و پول رو پرداخت میکنید و رسیدش رو می دید به راننده. اگر بارتون زیاده یا خیلی سنگینه می تونید تاکسی ون (کوچیک) هم بخواهید که از در بغلش راحت بارتون رو بذارید داخل. قیمتش هم فرق زیادی نداره.
    ویرایش توسط woody : July 28th, 2012 در ساعت 09:19 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer science - UPM

اینم یه فیلم که درباره KLIA صحبت می کنه و کلا مسیرها رو نشون میده :
    http://www.youtube.com/watch?v=wZxOmFCiyAs

Junior Member

سلام دوستان
    میشه راهنمائی کنید چطوری از فرودگاه کوالالامپور باید برم permai lnn, Kuala Terengganu? لطفا مقرون به صرفه ترین راه رو بگید. دوستان ظاهرا از تهران فقط برای کوالالامپور پرواز مستقیم داره و به ایالت های دیگه مالزی نداره. درسته؟ ممنونم

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)