نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: سابقه كار و مشکل در سفارت ؟

Junior Member

پیش فرض سابقه كار و مشکل در سفارت ؟

سلام
    يك سوال در رابطه با سابقه کار داشتم . اگر از محل کار یک توصیه نامه بگیریم ایا بعدا سفارت بدلیل اینکه کار می کنیم از ما فیش حقوقی یا یک همچین چیزی می خواد ؟ یا اصلا کاری به این قضیه نداره...
    یک جور دیگه هم می تونم سوالمو مطرح کنم. حقیقتش یکی از دوستانم می خواست یه صورت صوری از جایی job experience بگیره ولی مطمئن نبود که ایا بعدا براش مشکل پیش میاد یا نه(تو سفارت) چون عملا حقوقی از اونجا دریافت نمیکنه...

mina_moradee990
    Guest

پیش فرض پاسخ : سابقه كار و مشکل در سفارت ؟

منم می خوام همین کار رو کنم البته تصمیم دارم بهشون بگم که توش برام بنویسن من تا پارسال انجا کار می کردم البته می خوام از یک شرکت خصوصی بگیرم .

لطفا اگر کسی تجربه ای داره اینچا در میان بذاره تا همه استفاده کنن.

من هم دقیقا میخام همچین کاری کنم ، یعنی از اینجا یه job offer از یه شرکت بگیرم که اونا توش بنویسن ایشون وقتی بعد از تحصیلاتش برگشت ایران اینجا ما بهش احتیاج داریم

اینکارو فقط برای این میخام بکنم که به سفارت ثابت کنم بر میگردم چون ملکی به نام خودم ندارم و...

دوست من که اقدامات ویزا رو پشت سر گذاشته بود میگفت اونا اول مبنا رو به صداقت شما میذارن و چیزی نمیخوان. اما اگه تو مرحله ای شک کنن اونوقت حتما این بررسی ها رو میخوان و گاهی هم زنگ میزنن از شرکت میپرسن.. کمااینکه میگفت سفارت با سفارت فرق داره
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

به مشکلی بر نمی خورین .. سفارت از شما فیش حقوقی نمی خواد .. البته اگه هم بخواد می تونین دلیل بیارین که چون دانشجو بودین استخدام رسمی نبودید .. یا دیگه با اونجا کار نمی کنید و نمی تونین فیش حقوقی بیارید ...

to prince of persia :

گرفتن job offer خیلی خوبه ولی ربطی به این نداره که شما ملکی به اسم خودتون ندارین ... اگه به اسم والدین هم باشه کافیه ...

یعنی اگه فرد خودش یا خانوادش ملک شخصی نداشته باشند سفارت ویزای دانشجویی نمی ده؟

Senior Member naeemtop آواتار ها

سلام

دوست ما تو پست اول نوشتن که میخوان از محل کارشون ریکام لتر بگیرن.سوال من اینه که ریکام لتر برای دانشگاه ارسال میشه اونوقت چه ربطی به سفارت داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)