صفحه 11 از 13 نخستنخست ... 2345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 121

موضوع: آشنایی با گرایش های مختلف روان شناسی و مسائل مرتبط با فرایند اپلای در این گرایش ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (Kazan university (Russia

پیش فرض پاسخ : آشنایی با گرایش های مختلف روان شناسی و مسائل مرتبط با فرایند اپلای در این گرایش ها

سلام و خسته نباشید خدمت شما
    از کجا میشه اسامی ژورنالهای روانشناسی در هر گرایشی رو به دست آورد؟ هرچند دوست عزیز سعی کردن تعدادی رو بیان کنن ولی جامع نیست به عنوان مثال من دنبال ژورنال در زمینه
    Family Psychology هستم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

پیش فرض پاسخ : آشنایی با گرایش های مختلف روان شناسی و مسائل مرتبط با فرایند اپلای در این گرایش ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemi9959 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید خدمت شما
    از کجا میشه اسامی ژورنالهای روانشناسی در هر گرایشی رو به دست آورد؟ هرچند دوست عزیز سعی کردن تعدادی رو بیان کنن ولی جامع نیست به عنوان مثال من دنبال ژورنال در زمینه
    Family Psychology هستم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    Use the magic Google.com
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    در زمینه فاند مستر روانشناسی در چه کشور هایی می شه اقدام کرد و حدود چه روزومه ایی می خواد
    فاند یا حتی تخفیف ها در شهریه
    هزینه های کانادا و استرالیا خیلی بالا است
    یک دانشگاه حداقل با رنکینگ متوسط
    پیشاپیش سپاس

Junior Member

سلام
    راستش من واسه پاییز 2019 میخام اقدام کنم و چند تا سوال دارم. متاسفانه از coordinator چند تا دانشگاه ها هم پرسیدم ولی جواب درستی بهم ندادن
    من ارشد مشاوره شغلی از دانشگاه اصفهان هستم. داشتم واسه اپلای دکترا خودمو آماده می کردم ولی شرایط پذیرش نسبت به ارشد انگار ریسکش زیاده و از طرفی چون رشته من رو دانشگاه ها ندارن باید research interest اساتید رو چک کنم که اونم کمتر استادی career counselling کار می کنه
    الان سوالم اینه که کانادا با ارشد مشاوره (counselling psychology) اجازه کار(مرتبط با رشته) هست؟ یا کانادا حتما با دکترا اجازه کار میدن؟
    و یه سوال دیگه که نمیدونم چکار کنم اینه که اگه بخام واسه ارشد اپلای کنم، این که بگم ارشد مشاوره شغلی دارم و الان میخام ارشد روانشناسی مشاوره بگیرم،چیز غیر منطقی ای نیست؟ یعنی بهتر این نیست که اصلا نگم ارشد دارم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط alibd96 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در زمینه فاند مستر روانشناسی در چه کشور هایی می شه اقدام کرد و حدود چه روزومه ایی می خواد
    فاند یا حتی تخفیف ها در شهریه
    هزینه های کانادا و استرالیا خیلی بالا است
    یک دانشگاه حداقل با رنکینگ متوسط
    پیشاپیش سپاس
    با سلام
    در مقطع ارشد هیچ کجای دنیا فاند نمیدن.
    البته روی کاغذ، پذیرش با فاند از کانادا و آمریکا ممکن هست. ولی بسیار سخت هست. باید رزومه ی خیلی خوبی داشته باشید تا بتونید.
    شاید جای دیگه ای هم باشه که احتمال گرفتن پذیرش با فاند در مقطع ارشد باشه. ولی من ندیدم.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    با سلام
    در مقطع ارشد هیچ کجای دنیا فاند نمیدن.
    البته روی کاغذ، پذیرش با فاند از کانادا و آمریکا ممکن هست. ولی بسیار سخت هست. باید رزومه ی خیلی خوبی داشته باشید تا بتونید.
    شاید جای دیگه ای هم باشه که احتمال گرفتن پذیرش با فاند در مقطع ارشد باشه. ولی من ندیدم.
    در مقطع ارشد خیلی از دانشجویان هستند که در سرتاسر دنیا و در رشته های مختلف فاند میگیرن.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    در مقطع ارشد خیلی از دانشجویان هستند که در سرتاسر دنیا و در رشته های مختلف فاند میگیرن.
    بله. بسیاری از دانشجویان در مقطع ارشد فاند میگیرند ولی نه در روانشناسی.
    رشته های دیگه وابسته به زبان و فرهنگ نیستند، و افراد میتونند برن کشورهای اروپایی و با همون زبان انگلیسی ادامه تحصیل بدن. روانشناسی رشته ی وابسته به زبان و فرهنگ هست.
    همچنین، در کشورهای غیرانگلیسی زبان اروپا، فقط دو سه تا دانشگاه هستند که ارشد روانشناسی رو به زبان انگلیسی ارائه میدن (تو ایتالیا، اسپانیا، لهستان، استونی، لیتوانی و روسیه، هر کدوم یه دانشگاه هستند که رشته ی کارشناسی ارشد روانشناسی رو به انگلیسی ارائه میدن). البته تو هلند و آلمان هم چند دانشگاه هستند که به انگلیسی ارائه میدن، ولی شهریه ها خیلی خیلی بالاست و فاندی هم نیست. در اکثر مواقع، در اروپا کارشناسی ارشد روانشناسی رو به زبان خود اون کشور ارائه میدهند.
    در صورتی که کسی زبان کشور مورد نظر رو بلد باشه، مثلا آلمانی، بله. احتمالا بتونه اپلای کنه و تو مقطع کارشناسی ارشد فاند بگیره. ولی ما در این فروم کلا پیش فرض مون اینه که افراد قصد ادامه تحصیل به زبان انگلیسی دارند.
    تحصیل به زبان انگلیسی چیزی است که من توصیه ی اکید می کنم دوستان دنبالش باشند. تطابق دادن خود با یه زبان دیگه و آموزش اون زبان (که بسیار دشوارتر از انگلیسی هستند) و مسلط شدن به همه ی پیچ و خم و اون زبان و نوشتن پایان نامه و سایر تکالیف به یه زبان غیرانگلیسی کار سختی هست. بهتره دوستان اون انرژی و زمان رو صرف بهبود مهارت زبان انگلیسی شون بذارند و به فکر نوشتن مقالات انگلیسی و چاپ کردنش در جورنال های معتبر باشند.

Junior Member

سلام، من داراي ليسانس پرستاري و ارشد روانشناسي عمومي هستم، براي پذيرش فول فاند PhD دانشگاههاي امريكا كدام گرايشو پيشنهاد ميكنيد و احتمال قبولي بيشتره؟

دوستان رشته هنر درمانگر
    فقط مربوز به روانشناسه؟
    بر فرض اگه کسی پزشک عمومی خونده باشه میتونه برا یاین رشته اپلای کنه؟

سلام
    لیسانس کامپیوتر دارم و ارشد روان شناسی عمومی
    12 سال برنامه نویس بودم و مطالعات گسترده ای درروان شناسی داشتم و دارم
    با متد روان کاوی هم خیلی کار کردم و موثر بودم و درمانجو داشتم
    حالا دنبال این هستم رشته ای که مرتبط با روان شناسی و نرم افزار هست رو پذیرش بگیرم
    ترکیب تکنولوژی و نرم افزار و فناوری اطلاعات با روان شناسی چه رشته ای بهش مرتبط هستش؟