صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31

موضوع: تحصیل در گرایش بیوتکنولوژی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتي در مورد فوق ليسانس مهندسي كشاورزي گرايش بيوتكنولوژي در اروپا ميخواهم

پیش فرض پاسخ : اطلاعاتي در مورد فوق ليسانس مهندسي كشاورزي گرايش بيوتكنولوژي در اروپا ميخواهم

سلام من ارشد صنایع غذایی دارم و تونسم از دانشگاه پلی تکنیک بارسلونا برای دکترا تو رشته agri bussines biotechnology پذیرش بگیرم . می خواستم ببینم نظرتون چیه رشتش خوب هست ؟ دانشگاه خوبی هست ؟ کسی می تونه کمک بکنه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranabasi10 نمایش پست ها
    سلام من ارشد صنایع غذایی دارم و تونسم از دانشگاه پلی تکنیک بارسلونا برای دکترا تو رشته agri bussines biotechnology پذیرش بگیرم . می خواستم ببینم نظرتون چیه رشتش خوب هست ؟ دانشگاه خوبی هست ؟ کسی می تونه کمک بکنه؟
    بنده هیچ تحربه ای در رشته ی شما ندارم
    شما باید اول ببینید کار اساتید اون رشته رو در اون زمینه دوست دارید،شرایطتتان چطور هست و ایا بهتر از این ممکن هست در اینده اقدام کنید و می خواهید هر چه زودتر پذیرش بگیرید و مسائل دیگر....
    این دیگر خیلی تخصصی هست که کسی به شما بگوید فلان رشته در فلان دانشگاه خوب هست

روز خوش

Junior Member

سلام دوستان، کسی از دانشگاه های کشاورزی تو ایتالیا خبر داره، میخوام بدونم دانشگاه های خوب ایتالیا واسه رشته ی کشاورزی-بیوتکنولوژی کدومان؟ اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم.

Junior Member

سلام. من دانشجوی ترم 3 رشته بیوتکنولوژی کشاورزی در یکی از دانشگاهای دولتی ایران هستم. سربازی نرفتم هنوز.24 سالمه. معدلم 80/17. چندتا مقاله تو کنفرانسای ملی داخلی دارم دو تا مقاله هو در دست تهیه دارم برای ارسال به مجلات خارجی. کسی میتونه راهنماییم کنه که برای دکترا از کدوم کشور پذیرش بگیرم؟ اینکه سربازی نرفتم مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Junior Member

اگه تا تاریخ 31/6/91 دفاع کنم و 7 مقاله تو همایش های داخلی و 3 مقاله isi با حداقل ایمپکت 2 داشته باشم می تونم اپلای بگیرم؟ وضعیت مالیمم اصلا خوب نیست. من دانشجوی ترم 3 رشته بیوتکنولوژی در کشاورزی هستم. معدلم 80/17 شاگرد اولم عضو دفتر استعداد درخشان دانشگاه هم هستم. سربازی نرفتم هنوز ، مشکلی برای خارج رفتن ایجاد نمیکنه؟ چطوری باید اپلای بگیرم؟ نمره زبانم باید چند باشه؟ تافل یا ایلتس؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کامل کنه. با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط roojiin نمایش پست ها
    اگه تا تاریخ 31/6/91 دفاع کنم و 7 مقاله تو همایش های داخلی و 3 مقاله isi با حداقل ایمپکت 2 داشته باشم می تونم اپلای بگیرم؟ وضعیت مالیمم اصلا خوب نیست. من دانشجوی ترم 3 رشته بیوتکنولوژی در کشاورزی هستم. معدلم 80/17 شاگرد اولم عضو دفتر استعداد درخشان دانشگاه هم هستم. سربازی نرفتم هنوز ، مشکلی برای خارج رفتن ایجاد نمیکنه؟ چطوری باید اپلای بگیرم؟ نمره زبانم باید چند باشه؟ تافل یا ایلتس؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کامل کنه. با تشکر
    من نفهمیدم این 7 تا مقاله داخلی و 3 تا isi دارید یا قراره داشته باشید؟!

خوب مهم ترین مشکل شما وضعیت خدمت هست که باید قبل از هر چیزی مشخص بشه...بهترین کار اینه که به بخش مربوطه مراجعه کنید

اگر شرایط بالا رو که گفتید داشته باشید با گرفتن نمره ی زبان خوب (ایلتس 7 به بالا و تافل 90 به بالا-حالا می تونه متغیر باشه)امید به پذیرش داشته باشید....تماس با اساتید هم مهمه...
    اگر هم امریکا بخواهید برید باید آزمون gre رو بدید....

شب خوش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی

سلام دوستان کسی در مورد وضعیت کاری این رشته (بیوتکنولوژی کشاورزی) در خارج کشور مخصوصا آمریکا و کاناد اطلاع داره که چطوره ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture biotechnology

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیوتکنولوژی و مسائل مرتبط

سلام دوستان کسی اساتید ایرانی که در زمینه بیوتکنولوژی کشاورزی یا ژنتیک گیاهی کار بکنند را می شناسد؟ البته به غیر از آقای دکتر فرهاد قوامی که قبلا معرفی شده بودند.
    armankarimi

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی کشاورزی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در گرایش بیوتکنولوژی و مسائل مرتبط

وقت همگی بخیر
    می خواستم اطلاعاتی من باب ادامه تحصیل در دکتری بیوتکنولوژی در دانشگاه های آلمان داشته باشم و اینکه آیا نوع دانشگاه فارغ التحصیلی ارشد تاثیری بر پذیرش داره یا خیر. ممنونم

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)