صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 72

موضوع: خبر جدید در مورد گرفتن گرین کارت از طریق ویزای دانشجویی و حذف لاتاری

پیش فرض پاسخ : خبر جدید در مورد گرفتن گرین کارت از طریق ویزای دانشجویی و حذف لاتاری

سلام بچه ها. انگار قانون مهاجرت دیروز در سنا تصویب شده. کسی میدونه که بخش staples act آن یعنی اینکه به فارغ التحصیل های دانشگاه های امریکا گرین کارت بدن هم تصویب شده یا نه.

پیش فرض پاسخ : خبر جدید در مورد گرفتن گرین کارت از طریق ویزای دانشجویی و حذف لاتاری

مسله ای برای من پیش آمده و از دوستان می خوام راهنمایی کنند. امسال لاتاری برنده شدم دارم فرم هاش و پر می کنم. توش گفته افرادی که قبلا از ویزای Exchange visitor استفاده کردن و دوسال شان کامل نشده صلاحیت گرفتن ویزای DV lottary را ندارنند. جالب اینجاست که باید تا سپتامبر برای j1 اقدام کنم. به نظر شما چه کنم؟ آیا جایگزینی برای J1 هست که شامل Exchange visitor ٍ نشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering - Iran University of Science and Technology

فارغ از این قانون جدید، آیا در صورتی که بعد از فارغ التحصیلی کسی بتونه تو آمریکا کار پیدا کنه درجا گرین کارت میگیره یا اینکه باید چند سالی رو کار بکنه؟

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

سلام دوستان عزیز! کسی خبر از جزییات این قانون جدید که سهمیه لاتاری قرار بود حذف بشه و به فارغ التحصیلان ارشد و دکتری داده بشه داره؟؟ اصلا تصویب شد واقعا با شایعه هست؟ممنونم..

مطمین هستید که جی ۱ شما مشمول دو سال خارج از آمریکا می شه؟ تو رشته هایی خاصی می شه اما می تونید از دپارتمانی که بهت پذیرش داده یا اینترنشنال آفیس بپرسید الان که شامل می شید یا نه.

دوم این که به احتمال زیاد اگر الان فرم پر کنید برای ویزای جی ریجکت می شید. یکی از دوستان که از دبی اومده بود تو فروم نوشته بود که تو روز مصاحبه فقط یه نفر ریجکت شده بوده چون تو لیست گرین کارت بوده! تو مصاحبه جی دنبال اینن که شما بر می گردید ایران یا نه! وقتی شما داری فرم پر می کنی چطوری می گی بر می گردم؟

اگر می تونی برنامه ات رو سعی کن رفتی اونجا انجام بدی. دیفر کن اگر می شه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Rosebelanche نمایش پست ها
    مسله ای برای من پیش آمده و از دوستان می خوام راهنمایی کنند. امسال لاتاری برنده شدم دارم فرم هاش و پر می کنم. توش گفته افرادی که قبلا از ویزای Exchange visitor استفاده کردن و دوسال شان کامل نشده صلاحیت گرفتن ویزای DV lottary را ندارنند. جالب اینجاست که باید تا سپتامبر برای j1 اقدام کنم. به نظر شما چه کنم؟ آیا جایگزینی برای J1 هست که شامل Exchange visitor ٍ نشه؟
    با افزودن امتیاز از دوستانتان تشکر کنید.

You RARELY have one chance to make a good first impression but OFTEN have infinite chances to make up for a bad first impression

نقل قول نوشته اصلی توسط mtehrani نمایش پست ها
    مطمین هستید که جی ۱ شما مشمول دو سال خارج از آمریکا می شه؟ تو رشته هایی خاصی می شه اما می تونید از دپارتمانی که بهت پذیرش داده یا اینترنشنال آفیس بپرسید الان که شامل می شید یا نه.

دوم این که به احتمال زیاد اگر الان فرم پر کنید برای ویزای جی ریجکت می شید. یکی از دوستان که از دبی اومده بود تو فروم نوشته بود که تو روز مصاحبه فقط یه نفر ریجکت شده بوده چون تو لیست گرین کارت بوده! تو مصاحبه جی دنبال اینن که شما بر می گردید ایران یا نه! وقتی شما داری فرم پر می کنی چطوری می گی بر می گردم؟

اگر می تونی برنامه ات رو سعی کن رفتی اونجا انجام بدی. دیفر کن اگر می شه!
    The reason for being rejected is that you should not have more than one open case for visa/immigration at the same time. Obviously if you have an open case for green card you won't be able to apply for any other type of visas for US..

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز! کسی خبر از جزییات این قانون جدید که سهمیه لاتاری قرار بود حذف بشه و به فارغ التحصیلان ارشد و دکتری داده بشه داره؟؟ اصلا تصویب شد واقعا با شایعه هست؟ممنونم..

لینک خبر:

http://www.nature.com/news/us-senate...=NEWS-20130709
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط fcouthern نمایش پست ها
    این لینک که نگفته تصویب شده!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

Is there any update regarding this report?
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_shahi نمایش پست ها
    Is there any update regarding this report?
    Not yet,Unfortunately
    " پر بکش سوی دل روشنی ها که شاید از پس تیرگی ، آفتابی در آید "
    "Your pain never goes away, You cannot get over it, You just learn how to deal with it"