صفحه 39 از 56 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 553

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McMaster

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    دوستانی که با دانشگاه mcmaster آشنا هستن و یا سایر دوستان چرا توی پیج اساتید دپارتمان کامپیوتر و الکترونیک فقط اساتید الکترونیک هستن؟
    http://www.ece.mcmaster.ca/ece_fac.htm
    هیچ کدوم فیلد کاریشون کامپیوتر نیست
    خیلی از اسایتد همون صفجه زمینه کاری شون به مهندسی کامپیوتر میخوره. ولی اگر دنبال علوم کامپیوتر و مهندسی نرم افزار هستید در یک دپارتمان دیگه اس:
    http://www.cas.mcmaster.ca/cas/0template1.php?500

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه McMaster

سلام بچه ها، تو سایت دانشگاه نوشته تمام سوابق post-secondary institution رو بنویس. منظور فقط لیسانس و فوق لیسانس هست یا کلا از اول دبستان باید نوشت؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_mokhtarifa نمایش پست ها
    سلام بچه ها، تو سایت دانشگاه نوشته تمام سوابق post-secondary institution رو بنویس. منظور فقط لیسانس و فوق لیسانس هست یا کلا از اول دبستان باید نوشت؟
    post-secondary یعنی بعد از دیپلم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

سلام

post secondary یعنی تحصیلات دانشگاهی.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام
    من تو قسمت Specialization Specific Questions که میخوام اطلاعات رو وارد کنم، نمیدونم باید چطوری جواب بدم. آیا استراکچر خاصی داره؟
    مثلا : Do you wish to be considered for the Ontario Graduate Scholarship (OGS یک بله و خیر بگم یا باید توضیحات بیشتری هم بدم؟

من لیسانس و فوق رو مهندسی شیمی خوندم، الان استادی که تو دانشگاه پیدا کردم واسه گروه شیمی است. الان واسه این سئوال من شیمی رو اتخاب کنم یا مهندسی شیمی؟
    Please select the degree and specialization for which you would like to submit an application
    ویرایش توسط rikavache : December 18th, 2014 در ساعت 06:01 PM

Banned

سلام
    من تو قسمت Specialization Specific Questions که میخوام اطلاعات رو وارد کنم، نمیدونم باید چطوری جواب بدم. آیا استراکچر خاصی داره؟
    مثلا : Do you wish to be considered for the Ontario Graduate Scholarship (OGS یک بله و خیر بگم یا باید توضیحات بیشتری هم بدم؟

من لیسانس و فوق رو مهندسی شیمی خوندم، الان استادی که تو دانشگاه پیدا کردم واسه گروه شیمی است. الان واسه این سئوال من شیمی رو اتخاب کنم یا مهندسی شیمی؟
    Please select the degree and specialization for which you would like to submit an application
    سلام

1- طبیعتا اگر قصد دارید برای fund مشمول بررسی در نظر گرفته بشید باید yes رو انتخاب کنید...
    2- در این مواقع معمولا باید رشته ای که در دپارتمان استادتون ارائه میشه رو انتخاب کنید... مگر اینکه استاد در هر دو دانشکده cross-membership داشته باشه که در این صورت باید "حتما" پیش از انتخاب این گزینه با خودش مشورت کنید... در حالت اولی هم که عرض کزدم، پرسش از استاد و کسب تکلیف مستحب موکد هست!!!

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

وققتون بخیر. من از مک مستر از یه استاد اکی گرفتم اما اون گفته فقط RA رو بهم میده که میشه شهریه . امکان اینکه خود دانشگاه هم بهم پول بده که بشم فول فاند هست؟

سلام
    من از مک مستر یه استاد پیدا کردم که گفته اپلای کن. خیلی نگرانم. به نظرتون شرایط من چطوره. خودم مهندسی شیمی خوندم ولی استاده از دانشکده شیمی هست:
    لیسانس:13/28-دانشگاه بوشهر
    فوق:15/65-فردوسی
    تافل:102
    تجربه کاری: 2 سال کار مرتبط با زمینه کاری تز (نانوکامپوزیتها) در یک شرکت خصوصی به عنوان ریسرچر، 2 سال کار تجاری با استادم در زمینه نانو
    مقاله:3 خارجی سابمیت شده-2 تا کنفرانس داخلی-1 کنفرانس خارجی-3 تا مقاله خارجی under preparation
    دوستان خواهش میکنم نظرتون رو بگین. من فاند هم میخوام. ممنون میشم حدس و برآورد کنین که من چقدر شانس دارم.مرسی

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

شما اول بحث فاند را ازش جویا بشید. صرف اینکه طرف بگه اپلای کن زیاد امیدوار کننده نیست. بلکه باید پیگیر مکاتبات بعدی بشید ببینید فاند داره یا ...
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    شما اول بحث فاند را ازش جویا بشید. صرف اینکه طرف بگه اپلای کن زیاد امیدوار کننده نیست. بلکه باید پیگیر مکاتبات بعدی بشید ببینید فاند داره یا ...
    یعنی من الان ایمیل بزنم و مستقیم بپرسم که فاند داری یا نه؟ به همین صراحت؟